اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال درباره شارژر مک بوک ایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال درباره شارژر مک بوک ایر

سلام دوستان . یه سوال ذهنمو مشغول کرده .. من معمولا مک بوک ایرم به برق وصله و باهاش کار میکنم میخواستم بدونم آیا تداوم اتصال شارژر به برق حتی وقتی که مک بوک خاموشه برای شارژر ضرر داره ؟

اگه خواستم مک بوکم رو از برق جدا کنم حتما باید شارژر رو از برق جدا کنم یا همون سیم رو جدا کنم کافیه ؟

خلاصه اینکه شارژر مرتب به برق باشه بده ؟ عمرشو کوتاه میکنه ؟

واقعا ممنون میشم کمکم کنید

تداوم اتصال شارژر ایرادی نداره چون خود به خود جریان برق و قطع می کنه هم در اتصال به مک بوک ایر و هم در خود شارژر
    اما استفاده ی مک بوک ایر در حالی که به برق وصله ضرر داره چون قطع و وصل جریان خیلی زیاد میشه حدوداٌ هر 5 دقیقه
    و در عین حال اگر باتری مک بوک خالی هم باشه و شما وصل کنید به برق و استفاده کنید باعث داغ شدن بیش از حد مک بوک شده و بعضی از بچه ها رو دچار مشکل کرده
    یکی از دوستان که در حال بازی کردن روی ویندوز بوده کلاٌ مک بوکش خاموش شده بود
    پستش تو فروم هست نفهمیدم در نهایت مک بوکش چی شد سرچ کنید پیداش می کنید

نظر

یعنی حتی وقتی که مکبوک شارژش فوله از برق درش بیاریم هنگام استفاده ؟ مگه وقتی شارژ فول باشه مستقیم از برق استفاده نمیکنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
        یعنی حتی وقتی که مکبوک شارژش فوله از برق درش بیاریم هنگام استفاده ؟ مگه وقتی شارژ فول باشه مستقیم از برق استفاده نمیکنه ؟
        وقتى فوله چون از خود برق استفاده ميكنه اتفاقا از حالت عادى هم بهتره

نظر

راستش من تو چند تا تاپیکی که در مورد استفاده از باتری مک بوک خوندم و سؤالاتی که از دوستان باتجربه پرسیدم دوستان می گفتن اگه می خواید عمر باتری تون زیاد بشه وقتایی که دسترسی به برق دارید همیشه از برق استفاده کنید هر هفته یک *cycle استفاده کنید و هر ۲ ماه یک بار کالیبره کنید و وقتایی هم که خاموشه از شارژ بکشید و مشکلی هم واسه مک بوک پیش نمی یاد اگه همیشه به شارژ باشه
          وقتی شما سوکت شارژر رو از مک بوک جدا کنید عملاً جریان قطع میشه و اگه به شارژر هم دست بزنید می بینید که خنک شده

نظر

من هم ایر دارم هم مک بوک تو همه این سایتا تاپیکا بودیم و دیدم بهتر توصیه همینیه که دوستمون گفت هرجا برق دیدین بزنین به برق ماهی یکبار چه بهتر ۲بارم کالیبره کنین کالیبرم یعنی اینکه بذار فول فول شه بعد از برق درش بیار استفاده کن تا خودش خاموش شه فقط قبلش هرکاری داری سیو کن بعد که خاموش شد ۵ ۶ ساعت بذار به حال خودش باشه . بعد بزنش به برق میتونیم ازش استفاده کنی من همیشه از همین روش استفاده کردم هیچ مشکلیم نداشتم

نظر

صبر کنید ..
            X