اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایا CPU Core i5 ضعیف است؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

در هر صورت نتیجه می گیریم کسایی که پول برای core i7 دادن به هیچ کارشون نیومده.

نظر

من هم MC371 دارم . CPU اون i5 هست .
      بعد از چند تست با Activity Monitor خود مک به این نتیجه رسیدم که باید رم رو از ۴ گیگ به ۸ گیگ افزایش بدم و CPU من خیلی هم قوی هست . البته اگه هارد رو هم SSD کنم خیلی عالیه ولی گرونه . الان اگه رمم رو ۸ گیگ کنم مک بوکم توپ میشه واقعا . براحتی با FinalCutX یا Aperture کار میکنم .
      البته همین الانم دارم باهاشون کار میکنم ولی Pageout رمم یکم بالاس. یعنی باید اون هارو عوض کنم .
      ویرایش توسط siamack : https://i-phone.ir/forums/member/15615-siamack در ساعت 08-09-2011, 04:06 PM

نظر

نوشته اصلی توسط amir.pashalou نمایش پست ها
        در هر صورت نتیجه می گیریم کسایی که پول برای core i7 دادن به هیچ کارشون نیومده.
        در صورتی به نتیجه شما میرسیم که فقط از مک برای وب گردی و موزیک گوش دادن استفاده کنیم در این صورت حق با شماست
        ۱ ماه پیش برای خرید pc رفته بودم وقتی cpu سری core i5 رو با core i7 مقایسه کردم خیلی تعجب کردم اصلا فکر نمیکردم این همه اختلاف وجود داشته باشه !!! البته مشخصات هر دو مدل رو از پشت جعبه شون داشتم میخوندم.البته تو سری ibm ولی فکر نمیکنم با سری apple فرق داشته باشه چون همشو شرکت اینتل میزنه

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
          در صورتی به نتیجه شما میرسیم که فقط از مک برای وب گردی و موزیک گوش دادن استفاده کنیم در این صورت حق با شماست
          ۱ ماه پیش برای خرید pc رفته بودم وقتی cpu سری core i5 رو با core i7 مقایسه کردم خیلی تعجب کردم اصلا فکر نمیکردم این همه اختلاف وجود داشته باشه !!! البته مشخصات هر دو مدل رو از پشت جعبه شون داشتم میخوندم.البته تو سری ibm ولی فکر نمیکنم با سری apple فرق داشته باشه چون همشو شرکت اینتل میزنه
          شما راست می گید ولی با توجه به گفته ی دوستان فعلا همه ی کار هایی رو که با core i7 میشه کرد با core i5 هم میشه و اصلا هم کم نمیاره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

شما مطمعنی همه کارها ؟؟؟!!! در ضمن مدل هایی که سری core i7 هستن از سری core i5 دارای گرافیک قوی تری هستن چون گرافیک intell hd3000 انبورد هست و از cpu استفاده میکنه پس cpu قوی تر = گرافیک قوی تر .
            حالا یه سوال ؟ چرا اپل تو سری macbook pro 2011فقط یه مدل با cpu core i5 داده و ما بقی با core i7 هست ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
              شما مطمعنی همه کارها ؟؟؟!!! در ضمن مدل هایی که سری core i7 هستن از سری core i5 دارای گرافیک قوی تری هستن چون گرافیک intell hd3000 انبورد هست و از cpu استفاده میکنه پس cpu قوی تر = گرافیک قوی تر .
              حالا یه سوال ؟ چرا اپل تو سری macbook pro 2011فقط یه مدل با cpu core i5 داده و ما بقی با core i7 هست ؟؟؟
              عوضش تمام مدل های ایر core i5 هستن

نظر

نوشته اصلی توسط amir.pashalou نمایش پست ها
                عوضش تمام مدل های ایر core i5 هستن
                چه خوب شد به این نکته اشاره کردین خوب air برای کارای سبک و Business طراحی شده نه کارای سنگین این کاملا منطقیه
                ممنون از نکته ای که اشاره کردین

نظر

ایر های جدید که i7 هم دارند !! منم که الان یک ۷۲۳ دارم و یک سامسونگ i5 در کارهای معمولی فرقی احساس نمی کنم فقط در زمان گرفتن رندر که همین ۷۲۳ هم با ۴ گیگ رم بعضی اوقات اذیت می کنه !

نظر

مدیران لطفا تاپیکو پاک کنن تا دوا نشده من به جوابم رسیدن و فهمیدم که ضعیف نیست.

ممنون از همه ی دوستان

نظر

نوشته اصلی توسط scOrp نمایش پست ها
                      ایر های جدید که i7 هم دارند !! منم که الان یک ۷۲۳ دارم و یک سامسونگ i5 در کارهای معمولی فرقی احساس نمی کنم فقط در زمان گرفتن رندر که همین ۷۲۳ هم با ۴ گیگ رم بعضی اوقات اذیت می کنه !
                      همشون Core i5 هستن به جز کاستومایزا:

نظر

cor i5 اپل فوق العاده هست چون سیستم عامل بدون هیچ مشکلی روش اجرا میشه و هیچ ضعفی احساس نمیشه شما سرعت رم 2 اپل رو با 4 یک لپتاپ دل یا ایسوز نمیشه مقایسه کرد اپل سریع تره حتی در ویندوز

نظر

Core i5

سلام
                          چند ماهى هست كه تصميم به خريد يك سيستم خانگى كردم و iMac MK452 رو در نظر گرفتم اما از هر كسي پرسيدم ميگه برو كيس بخر و ميگن خيلي ضعيفه!!!!
                          منم نميدونم چي كار كنم اخه نميتونم اون همه زيبايى اپل رو به چند ثانيه سرعت بيشتر بفروشم...
                          خاهش ميكنم راهنماييم كنيد چون ديگ فكر كردن دربارش برام شده عذاب!

نظر

برادر من i5 نسبت به i7 توی پی سی اونم تو گیم 5% ضعیف تره اما توی کار های معمولی به یک اندازه قوین من نرم افزار لاجیک رو روی یک مک i5 و i7 تست کردم هردو به یک شکل لاجیک رو اجرا کردند و مشکلی نبود پس خودتون رو زیاد درگیر نکنید
                            و بعدش به قول دوستمون سی پی یو اونم سی پی یو ی مک بوک مد لباس که نیست

نظر

صبر کنید ..
                            X