اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلdvd writer

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکلdvd writer

سلام.

من یه macbook pro ۹۹۰ دارم.الان یه مشکلی* برای dvd writer به وجود اومده.مثل اینکه یه چیزی گوشه سمت راست بالا نزدیک دکمهٔ power گیر کرده و نمیتونم دیسک رو وارد کنم.کسی* این مشکلو داشته.راهنمایی کنید.

منم دی وی دی رایتر ام خراب شده هر سی دی رو که داخلش میزارم میزنه بیرون
    به نظر من دی وی دی های مک به هیج دردی نمیخوره
    زود خراب میشه

نظر

باید باز بشه با دفتر سایت تماس بگیرید.

نظر

نوشته اصلی توسط solid snake نمایش پست ها
        سلام.

من یه macbook pro ۹۹۰ دارم.الان یه مشکلی* برای dvd writer به وجود اومده.مثل اینکه یه چیزی گوشه سمت راست بالا نزدیک دکمهٔ power گیر کرده و نمیتونم دیسک رو وارد کنم.کسی* این مشکلو داشته.راهنمایی کنید.
        شاید فنرش زده بیرون.
        با وسیله ای مثل موچین امتحان کنید اگر درست نشد مراجعه کنید به دفتر سایت یا تعمیرکار خبره اپل در شهر خودتون.

نظر

سلام. منم یه مشکل دارم که فکر کردم شاید بهتر باشه اینجا مطرح کنم.
          یه مک بوک پرو md102 دارم که وقتی dvd خالی توش می ذارم یکم قرقر می کنه بعد dvd رو میده بیرون. توی system preferences توی CDs & DVDs جلوی When you insert a blank DVD/CD گذاشتم ask what to do.
          از برنامه Toast titanium هم استفاده کردم ولی بازم DVD رو می ده بیرون.

نظر

نوشته اصلی توسط krasus نمایش پست ها
            سلام. منم یه مشکل دارم که فکر کردم شاید بهتر باشه اینجا مطرح کنم.
            یه مک بوک پرو md102 دارم که وقتی dvd خالی توش می ذارم یکم قرقر می کنه بعد dvd رو میده بیرون. توی system preferences توی CDs & DVDs جلوی When you insert a blank DVD/CD گذاشتم ask what to do.
            از برنامه Toast titanium هم استفاده کردم ولی بازم DVD رو می ده بیرون.
            فقط با دیسک های خالی این مشکل رو داره؟

نظر

بله ِ فقط با دیسک خالی این مشکل رو داره.
              Cd یا dvd که توش اطلاعات باشه رو می تونه راحت بخونه.

نظر

آیا امکانش هست که مشکل سخت افزاری داشته باشه؟

نظر

مدت هاست دی وی دی رام مک بوک پرو ی من خراب شده و سی دی رو می ندازه بیرون ، الان می خوام ویندوز نصب کنم قسمت Boot Camp Assistance هم هیچ گجتی رو نمیش ناسه ، صد مدل ایزو ساختم ، فلش بوتیبیل ساختم ، هیچکودوم رو نمیشناسه /Users/Hadi/Desktop/Screen Shot ۱۳۹۴-۰۷-۰۵ at ۱۲.۵۸.۱۹.png این اروریه که میده ، اسیرم کرده ، الان دوباره افتادم دنبالش که دی وی دی رام رو درست کنم ، رفتم یه دی وی دی رام مک بوک ایر گرفتم ، دیدم نمیخونه ، تازه تحقیق کردم فهمیدم که اون رو فقط Mac Book Air , می شناسه ، کسی اینجا میدونه چه مدل دیوی دی رام اکسترنالی بگیرم که به مک بوک ۱۷ اینچی Late 2011 بخونه ؟ یا چه راه حلی وجود داره برا این ؟/Users/Hadi/Desktop/Screen Shot ۱۳۹۴-۰۷-۰۵ at ۱۳.۰۱.۱۷.png

- - - - - - - - - -

[IMG]/Users/Hadi/Desktop/Screen Shot ۱۳۹۴-۰۷-۰۵ at ۱۳.۰۱.۱۷.png[/IMG]

نظر

نوشته اصلی توسط espahbod نمایش پست ها
                    مدت هاست دی وی دی رام مک بوک پرو ی من خراب شده و سی دی رو می ندازه بیرون ، الان می خوام ویندوز نصب کنم قسمت Boot Camp Assistance هم هیچ گجتی رو نمیش ناسه ، صد مدل ایزو ساختم ، فلش بوتیبیل ساختم ، هیچکودوم رو نمیشناسه /Users/Hadi/Desktop/Screen Shot ۱۳۹۴-۰۷-۰۵ at ۱۲.۵۸.۱۹.png این اروریه که میده ، اسیرم کرده ، الان دوباره افتادم دنبالش که دی وی دی رام رو درست کنم ، رفتم یه دی وی دی رام مک بوک ایر گرفتم ، دیدم نمیخونه ، تازه تحقیق کردم فهمیدم که اون رو فقط Mac Book Air , می شناسه ، کسی اینجا میدونه چه مدل دیوی دی رام اکسترنالی بگیرم که به مک بوک ۱۷ اینچی Late 2011 بخونه ؟ یا چه راه حلی وجود داره برا این ؟/Users/Hadi/Desktop/Screen Shot ۱۳۹۴-۰۷-۰۵ at ۱۳.۰۱.۱۷.png

- - - - - - - - - -

[IMG]/Users/Hadi/Desktop/Screen Shot ۱۳۹۴-۰۷-۰۵ at ۱۳.۰۱.۱۷.png[/IMG]

دستگاه هایی که دی وی دی رام اینترنال دارن با دی وی دی رام اکسترنال نمیشه ویندوز نصب کرد !
                    بهترین کار تعویض دی وی دی رام خود مک هستش
                    در دفتر سایت موجود هستش ...
                    تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

نوشته اصلی توسط VIP نمایش پست ها
                      دستگاه هایی که دی وی دی رام اینترنال دارن با دی وی دی رام اکسترنال نمیشه ویندوز نصب کرد !
                      بهترین کار تعویض دی وی دی رام خود مک هستش
                      در دفتر سایت موجود هستش ...
                      قیمت ؟

نظر

صبر کنید ..
                      X