اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود خراب فايل توسط دانلود منيجرهاي مختلف

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود خراب فايل توسط دانلود منيجرهاي مختلف

با سلام
    با استفاده از دو برنامه ي دانلود منيجري كه روي سيستمم نصب و امتحان كردم هر فايل ويديويي كه دانلود ميكنم خراب دانلود ميشه و قابل پخش نيست با اين توضيح كه فايل ها به صورت rar هستن و موقع اكستركت كردنشون پيغام خطا مياد كه حاكي از خراب بودن فايل هست، البته فايل هاي صوتي دانلود شده مشكلي ندارن
    ممنون ميشم اگر كسي از عزيزان راه حلي سراغ داشته باشه

از سلامت فایل ها اطمینان خاطر دارید؟
    آخه من چندوفت پیش مشکل مشابه داشتم بعد کلی معطلی کاشف به عمل اومد فایلها مورد داشتن

نظر

نوشته اصلی توسط Amirrezaajalli نمایش پست ها
      از سلامت فایل ها اطمینان خاطر دارید؟
      آخه من چندوفت پیش مشکل مشابه داشتم بعد کلی معطلی کاشف به عمل اومد فایلها مورد داشتن
      فايل ها رو از سايت هاي معتبر دانلود ايراني مثل p30 دانلود كردم، فكر نميكنم فايل خراب قرار بدن براي دانلود
      البته فايل هاي ويديويي قابل دانلود اين سايت به صورت چند پارتي هست كه من يك پارت رو معمولا دانلود ميكنم و امتحان ميكنم كه پيغام خطا مياد كه ميگه يكي از فايل ها ناقصه

نظر

نوشته اصلی توسط SaeedSh3 نمایش پست ها
        فايل ها رو از سايت هاي معتبر دانلود ايراني مثل p30 دانلود كردم، فكر نميكنم فايل خراب قرار بدن براي دانلود
        البته فايل هاي ويديويي قابل دانلود اين سايت به صورت چند پارتي هست كه من يك پارت رو معمولا دانلود ميكنم و امتحان ميكنم كه پيغام خطا مياد كه ميگه يكي از فايل ها ناقصه
        عزيزاني كه اطلاعات مفيدي دارند ممنون ميشم راهنمايي بفرمايند

نظر

نوشته اصلی توسط SaeedSh3 نمایش پست ها
          خب عزیز من فایل چند پارتی، هر قسمتش تو یه پارت مختلفه، یعنی باید همه شو داشته باشی که بتونی اکسترکت بکنی!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Nima.sa نمایش پست ها
            خب عزیز من فایل چند پارتی، هر قسمتش تو یه پارت مختلفه، یعنی باید همه شو داشته باشی که بتونی اکسترکت بکنی!!!
            منظورم از پارت، یک قسمت جداگانه از یک مجموعه ی چند قسمتی هستش، مثل یه فیلم جداگانه از یک مجموعه ی ۴ فیلمی
            در حقیقت کل اون قسمت دانلود شده ولی خطای اکسترکت میده

نظر

من یه بار مشکل تقریبا مشابهی داشتم که با اینترنت خونه به مشکل میخورد، ولی با اینترنت محل کار بدون مشکل دانلود شد.
              البته اونجا حجم فایل 8 گیگ بود. توی حجم های کمتر همچین مشکلی نداشتم تا حالا.
              به نظرم با یه خط اینترنت دیگه هم امتحان کنین.

نظر

صبر کنید ..
              X