اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با اپدیت پکیچ iwork روی مک بوک ایر2014

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با اپدیت پکیچ iwork روی مک بوک ایر2014

سلام دوستان عزیز
    یکی از دوستانم یک هفته پیش مک بوک پرو 13 اینج سری2014 خرید.نتونست باهاش کار کنه و من ازش خریدم متاسفانه پسورد یادش نمی اومد و مجبور شدم کلین اینستال کنم.یادمه که iwork رو داشت و اپدیت هاش براش فعال بود
    اما الان که کلین اینستال کرذم iwork رو از فروم خودمون دان و نصب کردم اما نمیتونم اپدیت کنم چون با ایدی دیگه ای خریداری شده
    حالا من باید چکار کنم؟حتما باید نسخه اصلی رو بخرم تا اپدیت ها رو داشته باشم؟
    ایا روی مک بوک های سری 2014 نسخه اصلی و رایگان هست؟یا من اشتباه دیدم
    ویرایش توسط Arsal4n : https://i-phone.ir/forums/member/1023-arsal4n در ساعت 01-10-2014, 12:56 AM

یکی یه جوابی به ما بده لطفا

نظر

نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز
      یکی از دوستانم یک هفته پیش مک بوک پرو 13 اینج سری2014 خرید.نتونست باهاش کار کنه و من ازش خریدم متاسفانه پسورد یادش نمی اومد و مجبور شدم کلین اینستال کنم.یادمه که iwork رو داشت و اپدیت هاش براش فعال بود
      اما الان که کلین اینستال کرذم iwork رو از فروم خودمون دان و نصب کردم اما نمیتونم اپدیت کنم چون با ایدی دیگه ای خریداری شده
      حالا من باید چکار کنم؟حتما باید نسخه اصلی رو بخرم تا اپدیت ها رو داشته باشم؟
      ایا روی مک بوک های سری 2014 نسخه اصلی و رایگان هست؟یا من اشتباه دیدم
      برای دریافت آپدیت ها در Mac App Store باید از طریق Apple ID خود خریداری شود.

نظر

صبر کنید ..
      X