اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

افت شديد قدرت گرافيكي در parallel desktop 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• افت شديد قدرت گرافيكي در parallel desktop 6

با سلام
    من با parallel desktop ويندوز xp ريختم...حالا كه چندتا بازي ساده اجرا مي كنم خيلي بد اجرا مشن،حتي يه برنامه كه خودم نوشته بودم و چندان خوب اجراش نكرد...
    اگه راهي هست كه قدرت گرافيكي رو تو parallel تنظيم كرد ممنون مي شم راهنماييم كنيد.

منم این مشکل را دارم لطفا کمک

نظر

از توی منو configure رو بزن ٫ همه چی رو میتونی از اونجا تنظیم کنی٫ از جمله مقدار ram اختصاص داده شده ٫ تعداد cpu
      که میخوای اختصاص بدی ٫ power option و ...
      یه نگاه به اون بندازین مشکلتون حل میشه

نظر

رم رو كه روي ٢ گزاشتم و cpu هم روي ٢ ... بقيه تنضيمات هم همه رو براي كيفيت بيشتر تنظيم كردم ...
        ویرایش توسط danteppc : https://i-phone.ir/forums/member/9367-danteppc در ساعت 28-09-2010, 05:42 PM

نظر

اصلا فایده نداره من همشو امتحان کردم

نظر

نوشته اصلی توسط miami نمایش پست ها
            اصلا فایده نداره من همشو امتحان کردم
            برا من هم تاثيري نداشت، سيستم شما چيه ؟

نظر

خب اصولا این برنامه ها واسه بازی نیست !!! شما اگه میخوای گیم های PC نصب کنی رو Mac فقط چارش boot camp هست

نظر

مشكل اينجاست كه خود Desktop Composition ويندوز ٧ رو هم اصلا خوب اجرا نمي كنه...
                حتي يه برنامه كه خودم ساخته بودم توي قسمت هايي كه object ها رو حركت ميدم خيلي دير و بي كيفيت انجام ميده...

نظر

به نظرتون از vmware fusion استفاده کنم بهتر نیست ؟
                  تفاوت vmware و parallel چیه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
                    خب اصولا این برنامه ها واسه بازی نیست !!! شما اگه میخوای گیم های PC نصب کنی رو Mac فقط چارش boot camp هست
                    میشه در مورد boot camp یه توضیح بدین؟ باید دانبود کرد؟ چطور کار میکنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط signor2 نمایش پست ها
                      میشه در مورد boot camp یه توضیح بدین؟ باید دانبود کرد؟ چطور کار میکنه؟
                      یه بخش از هاردتون رو که مقدارش هم دست خودتون هست رو اختصاص میده به نصب ویندوز و شما به راحتی ویندوز رو روی اون نصب میکنید و زمانی که سیستم رو روشن میکنید میتونید بوت کنید
                      برو اینجا
                      ویرایش توسط Arsal4n : https://i-phone.ir/forums/member/1023-arsal4n در ساعت 28-09-2010, 09:53 PM

نظر

نوشته اصلی توسط danteppc نمایش پست ها
                        برا من هم تاثيري نداشت، سيستم شما چيه ؟
                        سیستم من macbook pro 374

نظر

اگه يكي از دوستان لطف كنه تفاوت vmware با parallel desktop رو بگه ممنون ميشم،چون من از xp استفاده مي كنم و
                          Boot camp قدرت صدا رو تو xp كاهش ميده در حد يه ipod 2g

نظر

نوشته اصلی توسط danteppc نمایش پست ها
                            با سلام
                            من با parallel desktop ويندوز xp ريختم...حالا كه چندتا بازي ساده اجرا مي كنم خيلي بد اجرا مشن،حتي يه برنامه كه خودم نوشته بودم و چندان خوب اجراش نكرد...
                            اگه راهي هست كه قدرت گرافيكي رو تو parallel تنظيم كرد ممنون مي شم راهنماييم كنيد.
                            من فکر میکنم پارالل ۶ مشکل داره چون من تست کردم حتی سیستم عامل مک هم هنگ میکنه زیاد

نظر

درود ،

قبلا گفتم ، بازم میگم! برای نصب ویندوز مجازی در مک ، فقط و فقط از vMware Fusion استفاده کنید!

ساختار vMware بصورت 100 درصد 64 بیتی ه! و تو ویندوز بهتر عمل خواهد کرد! درصورتی که Paralles Desktop بر عکس ادعای Paralles ، هنوز هم در بعضی جا ها از اسکریپت های 32 بیت استفاده کرده! و به نظر من برای نصب لینوکس بهتر ه!

من با ویندوز مجازی نصب شده توسط vMware Fusion کانتر بازی کردم بدون هیچ افت گرافیکی !

که این همش بر میگرده به ، فعالسازی چیپست گرافیکی مجازی !

Paralles Desktop هنوزم که هنوزه داره از Mac Fuse استفاده میکنه! که باعث افت شدید سرعت مک میشه !

با تشکر ،

امید
                              ویرایش توسط Omidsmac : https://i-phone.ir/forums/member/24458-omidsmac در ساعت 09-10-2010, 02:00 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X