اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کرش کردن mail در mountain lion

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کرش کردن mail در mountain lion

سلام خدمت تمامی کاربران
    الان چند وقتی می باشد نرم افزار mail Client در سیستم عامل Mountain lion من دچار مشکل می شود و هر بار که باز کنم و روی هر گزینه آن که کلیک می کنم مانند اضافه کردن Account یا take offline یا هر هر گزینه دیگر آن که کلیک می کنم نرم افزار کرش می کنه و دچار مشکل می شود ؟
    می خواستم بدونم آیا دوستان دیگر هم چنین مشکلی داشته اند یا بدونن مشکل از چه چیزی می باشد ؟
    از تمام دوستان هم سپاسگذاری می کنم .

نوشته اصلی توسط rezajafare نمایش پست ها
    سلام خدمت تمامی کاربران
    الان چند وقتی می باشد نرم افزار mail Client در سیستم عامل Mountain lion من دچار مشکل می شود و هر بار که باز کنم و روی هر گزینه آن که کلیک می کنم مانند اضافه کردن Account یا take offline یا هر هر گزینه دیگر آن که کلیک می کنم نرم افزار کرش می کنه و دچار مشکل می شود ؟
    می خواستم بدونم آیا دوستان دیگر هم چنین مشکلی داشته اند یا بدونن مشکل از چه چیزی می باشد ؟
    نه مشکلی ندارم من
    شما clean install کردین یا آپدیت؟

- - - - - - - - - -

سلام خدمت تمامی کاربران
    نه مشکلی ندارم من
    شما clean install کردین یا آپدیت؟

نظر

مرسی دوست عزیز از پاسختان
      من به صورت آپدیت نصب کردم که از همین سایت هم من دانلود کرده بودم و تا همین چند وقت پیش هیچ مشکلی نداشتم ولی یک دفعه این مشکل به وجود آمد .

نظر

مرسی دوست عزیز از پاسختان
        من به صورت آپدیت نصب کردم که از همین سایت هم من دانلود کرده بودم و تا همین چند وقت پیش هیچ مشکلی نداشتم ولی یک دفعه این مشکل به وجود آمد .
        راستش کرش کردن برنامه های اصلی چیزی نیست که ما بتونیم براش راه حل ارائه بدیم
        اما من به شدت پیشنهاد میکنم اطلاعاتتون رو روی بوت کمپ(اگه دارین بریزین) به روش clean install نصب کنید
        خیلی بهتره

نظر

منم از وقتی آپدیت کردم یاهو مسنجرم خییییییلی کرش میکنه موقع باز شدن.باید حتما ۵-۶ بار reopen کنم تا باز شه
          کسی همچین مشکلی پیدا کرده؟

نظر

با اجازه اقا اشکان ،شما با برنامه هایی مثل ccleaner برنامه mail رو اسکن کنید و بعد گزینه پاک کردن رو بزنید ، درست میشه!(من از همین راه،چند بار همین مشکل رو حل کردم!)
            در اصل این کار،باعث میشه،فایل هایی که باعث کرش هستند،پاک شه!(فایل های اضافی!)

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
              راستش کرش کردن برنامه های اصلی چیزی نیست که ما بتونیم براش راه حل ارائه بدیم
              اما من به شدت پیشنهاد میکنم اطلاعاتتون رو روی بوت کمپ(اگه دارین بریزین) به روش clean install نصب کنید
              خیلی بهتره
              مرسی دوست عزیز .
              نه من می خواستم بدونم آیا دوستان دیگر هم چنین مشکلی داشته اند یا خیر ؟
              چون این سیستم عامل تازه آمده است حتما مشکلاتی دارد که باید منتظر آپدیت های آن باشیم هر چند من من آپدیت ۱۰.۸.۱رو هم نصب کرده ام .
              ولی این مشکل وجود نداشت الان حدود فکر کنم ۲ ماه یا بیشتر هست که از این نسخه استفاده می کنم و تا حالا مشکلی نداشتم ولی الان به این مشکل بر خوردم
              باز هم ممنون دوست عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                با اجازه اقا اشکان ،شما با برنامه هایی مثل ccleaner برنامه mail رو اسکن کنید و بعد گزینه پاک کردن رو بزنید ، درست میشه!(من از همین راه،چند بار همین مشکل رو حل کردم!)
                در اصل این کار،باعث میشه،فایل هایی که باعث کرش هستند،پاک شه!(فایل های اضافی!)
                مرسی ممنون دوست عزیز .
                حتما تست خواهم کرد من از نرم افزار clean my mac استفاده کرده بودم ولی مشکل رفع نشده بود .

نظر

صبر کنید ..
                X