اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درایور برای مک بوک پرو ویندوز ۷

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درایور برای مک بوک پرو ویندوز ۷

سلام من هم مک بوک پرو ۱۵ اینج core 2 duo 2.8 و هم i7 2.2 دارم که هر دو lion 10.7.2 نصب شدن
    درایور ویندوز ۷ رو ندارم چه جوری نصب کنم نه صدا داره نه وایرلس....
    از سی دی snow leopard هم استفاده کردم برای نصب bootcamp که نصب کرد درایورهارو ولی باز کار نمیکنه
    ممنون اگه سریعتر راهنمایی کنین.
    یه سوال دیگه اینکه ویندوز ۷ ۶۴بیت یا ۳۲ باید نصب کنم برای هر دو بگین ممنون.
    ویرایش توسط mihanclub : https://i-phone.ir/forums/member/544-mihanclub در ساعت 16-01-2012, 04:23 AM

نوشته اصلی توسط mihanclub نمایش پست ها
    سلام من هم مک بوک پرو ۱۵ اینج core 2 duo 2.8 و هم i7 2.2 دارم که هر دو lion 10.7.2 نصب شدن
    درایور ویندوز ۷ رو ندارم چه جوری نصب کنم نه صدا داره نه وایرلس....
    از سی دی snow leopard هم استفاده کردم برای نصب bootcamp که نصب کرد درایورهارو ولی باز کار نمیکنه
    ممنون اگه سریعتر راهنمایی کنین.
    یه سوال دیگه اینکه ویندوز ۷ ۶۴بیت یا ۳۲ باید نصب کنم برای هر دو بگین ممنون.
    خود اپل گفته که درایو ها رو میتونید با استفاده از نصب بوت کمپ نصب کنید ولی خوب خیلی ها با این مشکل دارند
    راه دیگه ای که هست در لایون وارد بخش بوت کمپ بشید
    از اونجا میتونید مستقیما درایو های ویندوز رو دانلود کنید و روی سی دی یا دی وی دی رایت کنید یا در یک درایو اکسترنال ذخیره کنید

جواب سوال بعدیتون ویندوز ۳۲ بیت هست . عموم برنامه های موجود در ایران با ۳۲ بیت هماهنگ هست
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
      خود اپل گفته که درایو ها رو میتونید با استفاده از نصب بوت کمپ نصب کنید ولی خوب خیلی ها با این مشکل دارند
      راه دیگه ای که هست در لایون وارد بخش بوت کمپ بشید
      از اونجا میتونید مستقیما درایو های ویندوز رو دانلود کنید و روی سی دی یا دی وی دی رایت کنید یا در یک درایو اکسترنال ذخیره کنید

جواب سوال بعدیتون ویندوز ۳۲ بیت هست . عموم برنامه های موجود در ایران با ۳۲ بیت هماهنگ هست
      دستت درد نکنه داداش لطف کردی

نظر

سلام
        من بدون بوت کمپ ویندوز 7 نصب کردم حالا درایور هاشو چطوری نصب کنم ، macbook 2.1 دارم

نظر

صبر کنید ..
        X