اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد سفاری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد سفاری

سلام .

یه مشکلی با سفاری تو لاین داشتم گفتم شاید راه حلی داشته باشه ...
    من یه iMac بیست و هفت اینچ دارم و میخوام سفاری رو فول اسکرین استفاده کنم . ولی طبیعتا خیلی کوچیک میشه

با کمند و + هم صفحه رو وقتی تو یه سایت بزرگ می کنم save نمیمونه و واسه هر تب جدید باید دوباره با کمند و پلاس بزرگش کنم

نمیشه کاری کرد این درست شه ؟

آخه تو بروزرهای دیگه مثل کروم و فایرفاکس یه بار یه سایت رو بزرگ کنی کلا بزرگ میمونه

علاوه بر قابليت زوم روي ستون هاي سايت با دابل تپ رو موس كه من خيلي خيلي دوست دارم، يه افزونه هم واسه سافاري بود كه كارس همينه، من الام اسمشو يادم نمياد اما تو سايت اپل قسمت اكستنشنها سرچ كني پيداش ميكني

نظر

نوشته اصلی توسط praised نمایش پست ها
      علاوه بر قابليت زوم روي ستون هاي سايت با دابل تپ رو موس كه من خيلي خيلي دوست دارم، يه افزونه هم واسه سافاري بود كه كارس همينه، من الام اسمشو يادم نمياد اما تو سايت اپل قسمت اكستنشنها سرچ كني پيداش ميكني
      ممنون از پاسختون .
      این دابل تپ ها تو طولانی مدت خیلی خسته میکنه ... یعنی سخته بخوای هر دفعه هر لحظه دابل تپ کنی
      دارم میگردم شمام اگه اسمش یادت اومد بگو بی زحمت

نظر

ZoomBySite رو پیدا کردم ولی کاری نمیکنه ... گذاشتمش رو ۲۰۰٪
        کار خاصی باید بکنم ؟

AllPagesZoom رو هم نصب کردم . دقیقا کاری که می خوام رو می کنه ولی خیلی زشته :دی
        اول سایت رو کامل لود می کنه بعد یه دفعه بزرگش میکنه
        ویرایش توسط Nav ! D : https://i-phone.ir/forums/member/16549-nav-d در ساعت 22-09-2011, 03:05 PM

نظر

نوشته اصلی توسط nav ! D نمایش پست ها
          zoombysite رو پیدا کردم ولی کاری نمیکنه ... گذاشتمش رو ۲۰۰٪
          کار خاصی باید بکنم ؟

allpageszoom رو هم نصب کردم . دقیقا کاری که می خوام رو می کنه ولی خیلی زشته :دی
          اول سایت رو کامل لود می کنه بعد یه دفعه بزرگش میکنه
          آره همون دومی منظورم بود که دقیقا همون اشکالش که بعد از لود کامل بزرگ میکنه خیلی رو اعصابه، واسه همین من آن اینستالش کردم
          اگه دابل تپ برات مهم نیست دیگه دلیلی برای استفاده از سافاری نمیمونه، بزن تو گوش کروم حالشو ببر

نظر

خب سفاری رو گذاشتم کنار تا وقتی که این مشکلش درست شه . از کروم استفاده می کنم فعلا . امیدوارم که سفاری تو آپدیت بعدیش ردیف شه . چون واقعا تو مک هیچی سفاری نمیشه

نظر

متاسفانه در ورژن ۶ هم درست نشده ...

نظر

نظر

با سلام به همه
                  من سافاری رو به ورژن 6اپدیت کردم
                  ولی دیگه گزینه activity نداره برای نشان دادن دریافتی ها از اینترنت
                  من الان میخام از یه سایت فیلم بگیرم باید چیکارکنم
                  لطفا راهنمایی کنید

نظر

کسی جوابی نداره

نظر

صبر کنید ..
                    X