اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در iMac 27

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در iMac 27

سلام به همه دوستان و اساتید... من امروز برای اولین بار با مک ام به مشکل برخوردم. داستان از اینجا شروع شد که فلش درایوم از طریق مک ویروس گرفت (همون ویروسی که از هر فایل جدید کپی شده یه نمونه غیر فعال میسازه که هیدن هم هست) و حتی به کمک آنتی ویروس آپدیت روی لپ تابم هم موفق به پاکسازی نشدم. بگذریم... امروز تصمیم گرفتم از فلشم مقداری فایل به مک کپی کنم. فایل ها کپی شدند و بعضی ها با ارور مواجه شد که فلان قایل در حال استفاده است و کپی نمیشه. تصمیم گرفتم اونارو پاک کنم. اما بعد متوجه شدم که فایل ها از سطل زباله پاک نمیشن و هر بار سعی میکردم خالی کنم صفحه قفل میشد و باید با نگه داشتن دکمه پاور، اقدام به ریبوت دستگاه کنم. بالاخره در پایان تصمیم گرفتم یه مدل آنتی ویروس بریزم که من AVG LINKSCANNER و virus Barier رو انتخاب کردم. دیستارت کردم و بعد برای 10 تا 20 دقیقه به صفحه سفید استارت آپ خیره موندم. حالا سرعت پایین استارت آپ هم به سکته هام اضافه شد.
    حالا من از شما اساتید چند تا سوال دارم.
    اول اینکه به نظرتون من باید چیکار کنم تا از شر این مشکلات رها بشم؟
    دوم اینکه من آنتی ویروس ارجینال درست و حسابی برای مک از کجا بخرم؟
    سوم اینکه چیکار کنم که دیگه این اتفاقات وحشتناک برام نیفته؟
    و چهارم اینکه چه جوری از خجالت شما دوستان در بیام؟

ممنون میشم کمک ام کنین... جدا دارم سکته میکنم!
    ویرایش توسط ehssanart : https://i-phone.ir/forums/member/22673-ehssanart در ساعت 26-06-2011, 08:35 AM

سلام
    من فکر کنم که بهتره مکتون رو دوباره نصب کنید البته قبلش پارتیشنتون رو هم فرمت کنید
    انتی ویروس اصل راستش من سراغ ندارم ولی حتما بگردید پیدا میشه
    شاید همون انتی ویروس کمک کنه که دیگه از این اتفاق ها نیوفته
    موفق باشید

نظر

سلام
      این سایت یه آنتی ویروس میفروشه و ادعا میکنه که اصله (لایسنسش 1 ساله است )
      Kaspersky Antivirus for MAC 2011 (یک ساله اوریجینال) - فروشگاه هوپ ها :: اپلستان

البته اگه برای مدت زیادی نیاز به استفاده ازش ندارید میتونید از این سایت رایگان دانلود کنید و برای 30 روز استفاده کنید
      Free Antivirus: Trial Versions

موفق باشید

نظر

ممنون

ممنونم... اما مشکل اینجاس که الان کلا مک بالا نمیاد و من هم نمیدونم باید چکار کنم
        میشه بگید چطوری میشه رفت تو سیف مود مک؟

نظر

نوشته اصلی توسط ehssanart نمایش پست ها
          ممنونم... اما مشکل اینجاس که الان کلا مک بالا نمیاد و من هم نمیدونم باید چکار کنم
          میشه بگید چطوری میشه رفت تو سیف مود مک؟
          شما زمان روشن شدن بد از شنیدن صدا کلید option رو نگاه دارید تا صافه انتخاب باز بشه

اونجا شما هارد اصلی* رو انتخاب کنید که با این هارد بوت بشه

بد که سیستم اومد بالا برید توsystem preferences / startup disk p اونجا دوباره هارد اصلی* رو واسه بوت شدن انتخاب کنید

انتیویروس نیاز نیست

نظر

صبر کنید ..
          X