اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل Wimax ایرانسل بر روی مک 10.6.7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل Wimax ایرانسل بر روی مک 10.6.7

سلام دوستان.من دیروز از طرف ایرانسل اومدن و وایمکسمو نصب کردن.و من وایمکس و فقط برای مک بوکم گرفتم.ولی بعد از همه ی مراحل تازه پرسنل ایرانسل متوجه شد که روی مک با Os10.6.7 جواب نمیده نرم افزار کانکشن منیجر.از دوستان کسی هست که منو راهنمایی کنه؟آیا میتونم کانکشن دستی بسازم یا هر کار دیگه ای؟مرسی

یعنی اپراتورهای ایرانسل خودشون نتونستن درست کنن ؟

واقعا عجیبه

نظر

دوست عزیز من الان دارم از وای مکس مبین نت استفاده میکنم نیازی به ساخت کانکشن نیست فقط کافیه وایرلس رو فعال کنی یا پورت LAN رو بهش وصل کنی ربطی!! دیال آپ که نیست نیاز باشه شما دیال کنید!!! بعدشم بگید کانکشن poppe براتون بسازن که 24 ساعته تا مودم رو به برق زدین وصل شه همین

این کار رو انجتم بده لابد bridge واستون کانکشن ساختن

شما اول ای پی لپتاپتو دستی بده مثلا 192.168.1.6 بعد برید توی browser تون بزنین 192.168.1.1 بعد یوزر و پسود رو بزنید admin بعد از سمت چپ بر روی basic کلیک کرده بعد mode رو روی route بزاریدن بعد apply کرده و وصل بشید.
      ویرایش توسط MacWorld : https://i-phone.ir/forums/member/28710-macworld در ساعت 24-06-2011, 02:16 PM

نظر

مودم من USB Dongle هست.چکاری میتونم انجام بدم؟توضیحی که داد به من این بود که باید صبر کنی تا نرم افزار کانکشن منیجر آپدیتش بیاد.حالا دنبال این هستم ببینم میشه کاری کرد بدون کانکشن منیجر خودم ارتباط برقرار کنم؟مرسی

نظر

نه داداش من الان 10.6.7 هستم و با usb هم کانکت میشم مشکلی هم ندارم
          پسور رو کانکشن ست هست یا از طریق پرتال وارد میشید؟

نظر

نمیدونم دقیق.هیچ توضیحی به من نداد.من الان یه یوزر نیم و پسورد دارم فقط.الان با ایرانسل هستی تو 10.6.7؟از طریق کانکشن منیجر؟

نظر

بله یه کانکشن که خود وایمکس داره با ایکون mtn من همون رو باز میکنم
              رو حالت eap/ttls بعد تو قسمت anonymous id ادرس مک مودم بعد @mtnirancell.com
              بعد قسمت یوزر shenase wimax@mtnirancell.com بعدم که پسورد رو وارد کن سیو کن
              یه بار برنامه رو ببند یو اس بی رو در بیار بعد وصل کن برنامه رو باز کن میبینی کانکت میشه
              من خودم الان ۱۰.۶.۷ هستم با یو اس بی هم کانکتم

نظر

اگه مقدوره میتونی برام فایل Setup همین ورژنی که خودت داریو Email کنی؟

نظر

من این کاری هم که گفتی و انجام دادم.ولی هیچ اتفاقی نیفتاد.

نظر

من از سایت ایرانسل دانلود کردم
                    تو حالت connecting گیر میکنه؟

نظر

نه.مینویسه No Device

نظر

نه.مینویسه No Device

نظر

سلام دوستان من ی مودم ویمکس usb دارم وقتی وصلش میکنم به مک اول ی سری تنظیمات دستی میخاد که نمیدونم چطور انجام بدم (DHCP که نمیدونم چیه )
                          وقتی هم که wimax connection manager کانکت میشه فقط آپلود داره و دانلود صفر میمونه
                          مشکل از کجاست؟

نظر

من وایمکس نداشتم . تنظیمات ویندوز رو بگو باید چی کار بکنی من واسه مک رو بهت بگم.

نظر

برای یو اس بی وایمکس
                              ادرس مک رو از کجا پیدا کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                              X