اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عجیب با اینترنت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل عجیب با اینترنت

سلام
    2روز یه مشکل عجیب پیدا کردم از وقتی شروع شد که با فلش از کامپیوتر دوستم فایل گرفتم و اونم همین مشکل رو داره

بعضی جاهای مک اینترنت دارن بعضی جاها نه . مثلا پینگ می کنه اما موبایل می سینک نمی کنه . سفری بعضی سایت ها رو باز نمی کنه بعضی هارو میکنه . وقتی و پ ن ام وصل می شه هیچ مشکلی نیست حتی وقتی ویندوز ویرچوال تو مک دارم اونجا هم مشکلی نیست اما تو خود مک اینترنت نیست

ریستور کردم و کوکی هارو پاک کردم و فایل های پریفرنس سفری رو پاک کردم اما نشد که بشه
    بد جوری عصبیم کرده اصلا نمی فهمم مشکل از کجاست

مشكل از dns شركتيه كه اينترنت گرفتين با اونجا تماس بگيريد كمكتون ميكنن

نظر

اخه همه ی وسایلم وصلن
      ایفون و پی سی ها همه وصلن بی مشکل!!

نظر

از کدوم شرکت گرفتین؟
        به نظره منم isp مشکل داره!

نظر

ندا گستر
          بله مشکل از دی ان اس هاست
          همه ی مک های ایران یواش یواش اینتوری می شن
          واقعا جالبه مخابرات ... با این ***** کردنتون

نظر

منم یه ماهه دقیقن همین مشکلو دارم...
            یعنی نمیشه کاریش کرد؟
            من از آسیاتک گرفتم.

نظر

داری میگی وقتی وی پی ان وصل می شه مشکلی نیست! پس مشکل از isp اینترنته!

نظر

سلام من هم از پیشگامان اینترنت دارم در اصفهان و چند روزه با همه سایت ها جز سایت های ایرانی مشکل پیدا کردم با مک باز نمیشن
                لطفا یه راهی پیدا کنید

نظر

سلام

منم پارس آنلاین دارم اصفهان.

ماله من اصلا تو مک هیچ سایتی رو باز نمیکنه البته با کابل

با wireless دوستم میتونم پیج باز کنم. مشکل من با کابله فقط. os10.6.7

نظر

آقا یون اگر رو ویندوز هم همین مشکل رو دارید بعید می دونم از isp باشه!
                    ولی من مطمئنم دوستانی که ویندوز هم دارن مشکل اینترنت در ویندوز نباید داشته باشن!
                    که اگه همین طور هست یعنی روی مک فقط مشکل دارن مطمئن باشید ماله خطه اینترنته!
                    این که چیزی نیست یکی از دوستای من یه بار اومد مکشو وصل کرد به اینترنته اینجا با اروری در مکینتاش مواجه شدیم که می گفت شما اصلا اجازه ندارید از این خط اینترنت استفاده کنید و برای چی و با چه حقی در اونجا به اینترنت وصل شدید!
                    که چیزی جز تحریم و ق.ی.لترینگ نیست!
                    هی میگم هیچی نگم .......!

نظر

منم این مشکل رو دارم
                      تو ویندوز بدون هیچ مشکلی همه سایتی باز می کنه اما تو ایپادم فقط یه سری چیزا مثل آبو هوا و گوگل رو بزا می کنه ولی دیگه تو هیچ سایتی نمیره
                      سیدیا رو هم ناقص دانلود می کنه

نظر

ماله من بیشتر تو قسمتایی که یوزر و پس باید وارد کنی نمیره....
                        مثل یاهو میل یا گوگل ریدر و اصلا یاهو مسنجرم هم کار نمیکنه...
                        ویرایش توسط alii_300 : https://i-phone.ir/forums/member/44935-alii_300 در ساعت 15-04-2011, 04:00 PM

نظر

من مشکلی ندارم. شما opendns رو امتحان کردید؟
                          ویرایش توسط HemOdd : https://i-phone.ir/forums/member/620-hemodd در ساعت 15-04-2011, 04:26 PM

نظر

من هم دقیقا یک هفته هست که همین مشکل رو تو مک بوک، ایپد و ایفون دارم هیچ سایتی جز سایت های ایرانی باز نمیشه ، سیدیا هم اصلا لود نمیشه ولی تو ویندوز اصلا همچین مشکلی نیست فقط سرعت لود صفحات کندتر بنظرم شده.

یعنی هیچ کس نمی دونه دقیقا علت چی هست و چکار باید کرد؟
                            ویرایش توسط XmkZ : https://i-phone.ir/forums/member/6601-xmkz در ساعت 15-04-2011, 04:57 PM

نظر

سلاه به همه

متاسفانه من هم دو سه روزی هست که شدیدا در گیر این مشکل شدم که واقعا کلافه ام کرده
                              من از ندا گستر یا همون صبا نت سرویس میگیرم توی اصفهان

ضمنا این مساله را فقط با محصولا مک دارم رسما این چند روز ایفون ُ ایپد و مک من از کار افتاده اما سیستم های ویندوزیم به راحتی کار میکنن همینطور گالکسی و موبایل های نوکیا

ظاهرا اشکال از دی ان اس هست اما چرا فقط روی مک را نمیدونم
                              به تجربه فهمیدم که اگر مودم راخاموش کنم و دستگاه هام را جوری به شبکه وصل کنم که DHCP ای پی های قبلی را به سیستم ها نده تا حدودی مساله حل میشه مثلا مودم را خاموش میکنم اول لپ تاپ ویندوز را میارم بیرون بعد مک را
                              یا برعکس
                              الان هم فعلا مشکل حل شده البته مک را با کابل وووووووصل کردم که خیلی درد ناکه
                              ضمنا من دی ان اس های مختلفی را بصورت دستی ست کردم و نتیجه نگرفتم
                              از دی ان اس های خارجی تا ایرانی هیچ کدوم مشکل منو حل نکردن چه این دی ان اس را روی مودم تنظیم کنم چه روی مک

خلاصه اینکه دوستان عزیز لطفا هرکس به نتیجه ای رسید بقیه را مطلع کنه

نظر

صبر کنید ..
                              X