اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اتصال xbox 360 به iMac 21

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اتصال xbox 360 به iMac 21

با سلام ، سری 27" iMac ها امکانی دارن که میشه دستگا هایی که مثل xbox 360 , PS3 رو به وسیله کابل HDMI به Mini Display Port وصل کنید ، اما فقط بر روی iMac 27 . میخواستم ببینم کسی پیشنهادی یا راهی داره که بشه رو IMAC 21 هم استفاده کرد ؟

من imac 27" دارم میشه بگین اسم این وسیله چیه که باهاش میشه x-box رو به imac وصل کرد ؟ممنون میشم راهنماییم کنید از کجا میتونم تهیه کنم

اسمش kanex xd
    اینم یه فیلمی از این محصول :CNET TV | Video Product Reviews, CNET Podcasts, Tech Shows, Live CNET Video - CNET TV

نظر

نوشته اصلی توسط i-aria نمایش پست ها
      من imac 27" دارم میشه بگین اسم این وسیله چیه که باهاش میشه x-box رو به imac وصل کرد ؟ممنون میشم راهنماییم کنید از کجا میتونم تهیه کنم

اسمش kanex xd
      اینم یه فیلمی از این محصول :CNET TV | Video Product Reviews, CNET Podcasts, Tech Shows, Live CNET Video - CNET TV
      تاريخ پست ماله ٢٠١١ بود كه شما كردي ٢٠١٢ !

iPhone4 5.1.1 jailbreak

نظر

نوشته اصلی توسط ipooya نمایش پست ها
        تاريخ پست ماله ٢٠١١ بود كه شما كردي ٢٠١٢ !

Iphone4 5.1.1 jailbreak

ببخشید ولی من این دستگاه رو نیاز دارم اگر سراغ دارین ممنون میشم معرفی کنین من برم بخرم

نظر

توپاساژ پايتخت طبقه زير همكف دارن

نظر

نوشته اصلی توسط behnam-kashani نمایش پست ها
            توپاساژ پايتخت طبقه زير همكف دارن
            از طبقه بالاش سوال کردم میگن تو ایران نیومده

تعجبه تو کشورهای دیگه خیلی وقته هست چجوری تو ایران نیست ؟

شما شماره اونجا که میگی رو داری ؟

نظر

شما هنوز نمی دونی که هرگز نباید به حرف فروشنده های ایرونی اعتماد کنی؟ بگرد پیدا می کنی.
              یادکه آیفونمو که گرفته بودم یکی بهم گفت ۱۰۰ هزار تومن می خریم تا اوراقش کنیم و از قطعاتش استفاده کنیم. آنلاک نمی شه!!!! بهش گفتم صبر کنه تا گوشیمو دو دستی تقدیمش کنم!!*)

نظر

صبر کنید ..
              X