اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پخش فیلم های با فرمت mts

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پخش فیلم های با فرمت mts

من یکسری فیلم با فرمت MTS دارم که در سیستم عامل ویندوز توسط اکثر پلیرها باز می شد و مهمتر از اون می تونستم در Adobe Premiere CS4 ادیتشون کنم ولی الان که Adobe Premiere CS5 رو روی مک نصب کردم این فرمت رو ساپورت نمی کنه. چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟ (ضمناَ نمی خوام فرمت فیلم ها رو عوض کنم چون یک پروژه بزرگ فیلم هست که می خوام به سیستم مک انتقال بدم و اونجا ادامه کار ادیت رو انجام بدم)

آقا من خیلی تو این بحثا وارد نیستم ولی این لینک رو ببین. احتمالا کمکت کنه
    MTS to Adobe Premiere Pro mac, import AVCHD MTS to Adobe Premiere P

نظر

ممنون از لینک، فقط دیدنش Flash Player می خواد که من هرچی سعی کردم نتونستم از اینترنت دانلود کنم. میگه access denied 

نظر

آره این adobe هم ایران رو تحریم کرده.
        اینم لینک فلش پلیر. 2تا فایل توشه. هر 2تاشو نصب کن. هر کدوم مال یک سری از browser هاست.

http://rapidshare.com/files/45420365...2.26_final.zip

نظر

میتونی از iMovie استفاده کنی . ولی اگه بخوای M2TS رو مستقیم وارد iMovie کنی باید مستقیم از دوربین وارد کنی و در صورتیکه قبلا از دوربین ریخته باشی توی کامپیوتر نمیتونی وارد iMovie کنی مگر اینکه با نرم افزار تبدیل کننده ویدئو مثل ffMpeg یا Handbrake به فرمت Mov تبدیل کنی و بعد وارد iMovie کنی .

برای نرم افزار Adobe هم به نظر من ابتدا بدون افت کیفیت تبدیل به فرمت Mp4 یا Mov بکن و بعد میتونی با هر نرم افزاری حتی با Adobe کار کنی .

Handbrake هم مجانی هست و هم سرعتش در تبدیل بالاست . ضمنا کیفیت رو پایین نمیاره و در عین حال حجم رو کاهش میده .

اوایل من نرم افزارهای متعددی نصب میکردم تا بتونم این فرمت رو پخش کنم یا ادیت کنم ولی بهترین روش بنا به تجربه من اینه که اونو به فرمت استاندارد قابل قبول مک مثل Mov یا m4v تبدیل کنی . در اینصورت اولا از تمامی امکانات QuickTime مکینتاش مثلا Preview ، Trim و یا امکانات کتابخانه ای iTunes و غیره استفاده میکنی در ثانی نیازی نداری برای هر کاری نرم افزار جدائی نصب کنی . مثلا برای پخش VlcPlayer رو و برای ادیت دنبال پیدا کردن برنامه ای برای قبول M2ts و ...
          ویرایش توسط siamack : https://i-phone.ir/forums/member/15615-siamack در ساعت 28-03-2011, 09:34 AM

نظر

صبر کنید ..
          X