اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عجیب با مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل عجیب با مک بوک پرو

سلام و نوروزتون مبارک

دوستان من دیشب بعد از سال تحویل خواستم مک بوکم رو خاموش کنم یه صدای خش خش عجیبی ازش شنیدم(شبیه صدای هارد که بلند باشه) کلی زمان برد تا خاموش بشه در حالی که در حالت عادی 3ثانیه طول میکشید!

بعد شک کردم گفتم بذار روشنش کنم که بازم همراه با همون صدای خش خش بلند صفحه ی سفیدی که ارم اپل روشه اومد و روی همون گیر کرد! و خودش خود به خود ریست شد و این همینجوری ادامه داشت!!

حالا به نظر شما چه بلایی سر مک بوکم اومده؟؟؟ درست میشه؟؟

ممنون میشم جواب بدید

مدل مک بوک mc373 - ورژن مک 10.6.6

موقع کار تکونش دادی ؟ ممکن از سوزنه هاردت باشه،آخرین کار*هایی* که باهاش کردی رو توضیح بده

نظر

جابجاش کردم اما تکون شدیدی نخورد. داشتم با برنامه ی oovoo با برادرم حرف میزدم رفتم توی اتاقم با مک بوک. همین. یعنی واسه این بوده؟؟
      اخه من یه لپ تاپ توشیبا دارم کلی ی ی تکونش دادم اما همچین مشکلی نداشته!

نظر

مشکل همون هارد هست.ببین Safe Mode هم نمیاد بالا! تا صفه سفید اومد کلید Shift را بگیر.
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

حالا درست میشه؟؟؟

1سال گارانتی داره

نظر

اگه گارانتی داشته باشه برات عوضش میکنن.من خودم قبلا که laptop Pc داشتم. هاردم صدا می داد ، اعصابم را خورد میکرد.برام عوضش کرد. اینم باید درست کنن یا تعویض اگه گارانتی معتبر داشته باشه. فقط یادت باشه اطلاعات مهم رو هاردت نداشته باشی.

نظر

همینو خواستم بپرسم.. اطلاعات روی هاردم چی میشه؟؟

نظر

دکمه shift رو بگیرید موقع بالا اومدنش ببینید توی safe mod بالا میاد؟

نظر

جناب Professinal هم اشاره کردن - منم گفتم اما جوابشو ندادی! دکمه shift را گرفتی واسه رفتن به Safe Mode ?

همینو خواستم بپرسم.. اطلاعات روی هاردم چی میشه؟؟
                  اگه درست نشه می پره! اکه اطلاعات حساس داری ، هاردت را یطوری Formatکن با zero و بعد بده. یا اینکه بری یک هارد نو بخری - و اینو ندی بشون.
                  ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 22-03-2011, 12:36 PM

نظر

shift گرفتم اما اتفاقی نیوفتاد!

اگه اطلاعات بپره که خیلی بده...

چه الکی اینجوری شد... اخه اصلآ ضربه نخورد!

نظر

دوست عزیز فکر کنم شما از اواسان خریدید لپ تاپ رو که ۱ سال گارانتی دارید
                      منم تقریبا این مشکل رو داشتم! یکدفعه شروع کرد به زوزه کشیدن لپتاپ ! البته روشنش نکردم دیگه ببینم بالا میومد یا نه! بردم گارانتی ۱ ساعته درستش کردن
                      مال من اشغال رفته بود توی فنم که اوردن بیرون ! در هر صورت ببر گارانتی...

نظر

اگر گارانتی داره بهترین راه اینه که ببریش گارانتی دوست عزیز

نظر

اره حتمآ شنبه میبرمش گارانتی ببینم چی میشه. همینجا خبرشو میدم که چی شد..

نظر

دوستان من یک ۳۷۳ دارم ولی به تازگی مشکلی برام پیش اومده باتریم با این که هم موقع روشن کردن هم خاموش کردن تو شارژ هست باز هم چند درصد کم میشه .

و دوم اینکه امروز باتریم ۱۰۰٪ بود خاموش کردم رفتم بیرون چند ساعت بعد اومدم روشن کردم دیدم شده ۷٪ نمی دونم تو این مدت خود به خود روشن شده یا چیزه دیگه ؟!

چون سرچ که میکردم دیدم یه دوستی هم همین مدل رو داشته گفته خود به خود روشن می شه !

دوستان کسی تجربه مشابه داره ؟

نظر

صبر کنید ..
                            X