اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بک اپ مک بوک پرو روی مک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بک اپ مک بوک پرو روی مک پرو

سلام خدمت شما مدیران عزیز .

من یه مک بوک پرو داشتم که روش ۱۰.۹ بود حالا یک مک پرو خریدم میخوام کل اطلاعات مک بوک پرو بیاد روی مک پرو ی من . راهی داره ؟

نوشته اصلی توسط Died نمایش پست ها
    سلام خدمت شما مدیران عزیز .

من یه مک بوک پرو داشتم که روش ۱۰.۹ بود حالا یک مک پرو خریدم میخوام کل اطلاعات مک بوک پرو بیاد روی مک پرو ی من . راهی داره ؟
    درود
    در هنگام Setup اولیه مک میتونید اینکار رو انجام بدید اما اگه Setup رو انجام دادید میتونید با استفاده از ابزار Migration Assistant اینکار رو انجام بدید.
    این ابزار رو میتونید در مسیر Applications/Utilities بیابید. در هنگام استفاده از ابزار توضیحاتی برای شما داده میشه، در صورتی که مشکلی داشتید به صفحه ی زیر مراجعه کنید یا همینجا مطرح کنید:
    OS X: How to migrate data from another Mac using Mavericks
    ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 17-08-2014, 10:20 PM
    .:amgr:.

نظر

نه ببینین در واقع روی مک پرو ی من هیچی نصب نیست! هیچ نوع مکی نیست خودم پاکش کردم و الان کل فضا خالی هست . میخواستم ببینم میشه بدون دانلود سیستم عامل مک بوکم رو با اطلاعاتش بریزم روش یا نه؟

نظر

نه ببینین در واقع روی مک پرو ی من هیچی نصب نیست! هیچ نوع مکی نیست خودم پاکش کردم و الان کل فضا خالی هست . میخواستم ببینم میشه بدون دانلود سیستم عامل مک بوکم رو با اطلاعاتش بریزم روش یا نه؟
        نه امکانش نیست، باید مک رو نصب کنید. چون هنگام نصب مک تنها فایلها کپی نمیشه و برخی تنظیمات دیگه ای هم انجام میشه.
        .:amgr:.

نظر

پس تنها راه اینه
          دانلود کنم
          فلش بوت بسازم با مک بوکم
          option بگیرم و فلشو انتخاب کنم
          و بره برا نصب و بعد از اموزش شما استفاده کنم
          درسته؟

نظر

پس تنها راه اینه
            دانلود کنم