اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کم شدن سرعت اینترنت در مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کم شدن سرعت اینترنت در مک

سلام دوستان
    چند روزه به مشکل برخوردم اونم اینکه سرعت اینترنتم توی لپ تاپم اومده پایین به طور معمول با سرعت ۲۶۰ دانلود میکردم اما چند روزه که اومده روی ۴۰ یا ۵۰ با دستگاه های دیگم امتحان کردم هیچ کدوم مشکل سرعت نداشتن. کسی میدونه اشکال از کجاست ؟از لپ تاپ منه یا شرکت اینترنت دهنده؟ من از مخابرات اینترنت میگیرم لپ تاپم هم مک بوک پرو md 101 هستش.

نوشته اصلی توسط carioeternal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند روزه به مشکل برخوردم اونم اینکه سرعت اینترنتم توی لپ تاپم اومده پایین به طور معمول با سرعت ۲۶۰ دانلود میکردم اما چند روزه که اومده روی ۴۰ یا ۵۰ با دستگاه های دیگم امتحان کردم هیچ کدوم مشکل سرعت نداشتن. کسی میدونه اشکال از کجاست ؟از لپ تاپ منه یا شرکت اینترنت دهنده؟ من از مخابرات اینترنت میگیرم لپ تاپم هم مک بوک پرو md 101 هستش.
    از برنامه flox استفاده کنید
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
      از برنامه flox استفاده کنید
      با همه ی دانلود منیجرا امتحان کردم فرقی نکرد

نظر

سلام دوستان
        یه دور با Speed test با دستگاه های دیگت تست بگیر باز همین کارو با لپتاپت انجام بده ببین نتیجه چیه اگه خیلی باهم فرق دارن شاید مشکل نرم افزاری اگه نه احتمالا از سرویس دهندتونه

نظر

نوشته اصلی توسط afamili نمایش پست ها
          یه دور با Speed test با دستگاه های دیگت تست بگیر باز همین کارو با لپتاپت انجام بده ببین نتیجه چیه اگه خیلی باهم فرق دارن شاید مشکل نرم افزاری اگه نه احتمالا از سرویس دهندتونه
          تست کردم همه یکی دراومد حتی با لپتاپم. فکر میکنید مال سرویس دهندس؟

نظر

تست کردم همه یکی دراومد حتی با لپتاپم. فکر میکنید مال سرویس دهندس؟
            خب پس احتمالا مشکل از برنامه ای هست که استفاده میکنید
            شما Speed Download رو امتحان کردید؟

نظر

نوشته اصلی توسط afamili نمایش پست ها
              خب پس احتمالا مشکل از برنامه ای هست که استفاده میکنید
              شما Speed Download رو امتحان کردید؟
              بله با هر دانلود منیجری که فکر کنید امتحان کردم حتی با بروزهای های مختلفم همینطور همه سرعتشون میاد روی ۴۰ ۵۰ یا حتی کمتر درحالیکه سرعت عالیه و مشکلی نداره.

نظر

صبر کنید ..
              X