اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بعد خالی کردن trash کل فایلهام پاک شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بعد خالی کردن trash کل فایلهام پاک شده

دوستان کمک
    من امروز میخواستم کل بک آپ هام رو پاک کنم رفت توی trash ولی پاک نشد
    یه دوستی توی سایت پیشنهاد داد برم توی terminal و کدی که گفته بود رو بزنم
    اون کد رو زدم
    بک آپ پاک نشد به جاش کل فولدر دانلود و document پاک شد
    حالا فایل مهمی اون جا بوده
    چه جوری میتونم برگردونمش؟

یه اسکرین شات میگیرید از صفحه اینجا بذارید ببینیم قضیه چیه ؟

نظر

صفحه ام هیچ چیز خاصی نداره
      هرچی تا الان روی لپ تاپ ریخته بودم پاک شده
      حالا دارم اون بک آپی که time machine قبلا گرفته بود رو برمیگردونم از سطل آشغال بیرون
      فقط نمیدونم چه جوری فایل هام رو برگردونم
      لطفا کمکم کنید

نظر

حالا بک آپ ام کامل برنمیگرده روی درایو از داخل trash
        و هم اینکه نمیدونم چه جوری باید بک آپ رو برگردونم
        میشه یکی کمکم کنه لطفا؟
        ویرایش توسط Nina.s : https://i-phone.ir/forums/member/109249-nina-s در ساعت 17-07-2014, 11:48 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Nina.s نمایش پست ها
          حالا بک آپ ام کامل برنمیگرده روی درایو از داخل trash
          و هم اینکه نمیدونم چه جوری باید بک آپ رو برگردونم
          میشه یکی کمکم کنه لطفا؟
          دوست عزیز٬ اگه back up که time machine گرفته رو پاک کرده باشید٬ اون توی trash هارد اکسترنال شما رفته نه trash هارد اینترنال شما. یعنی با قطع کردن اتصال هارد از دستگاه٬ trash شما باید خالی بمونه.

اینکه میگید بک آپ رو پاک کردید و downloads و documents شما پاک شد متوجه نمیشم. برای همین گفتم عکس بذارید ببینم چطور پاک شده٬ اگه از طریق ما دنبال جواب میگردید باید کمی حوصله داشته باشید و صبر کنید تا مرحله به مرحله پیش بریم. از طرف دیگه احساس میکنم شما تسلط کافی ندارید و تنهایی جلو رفتن شما و دستکاری کردن سیستم تنها به بدتر شدن وضعیت کمک میکنه.

یا از کسی که آگاهی بیشتری داره کمک بگیرید٬ یا چند ساعت دست نگهدارید و به چیزی دست نزنید بذارید متوجه بشیم داستان از چه قراره.

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
            دوست عزیز٬ اگه back up که time machine گرفته رو پاک کرده باشید٬ اون توی trash هارد اکسترنال شما رفته نه trash هارد اینترنال شما. یعنی با قطع کردن اتصال هارد از دستگاه٬ trash شما باید خالی بمونه.

اینکه میگید بک آپ رو پاک کردید و downloads و documents شما پاک شد متوجه نمیشم. برای همین گفتم عکس بذارید ببینم چطور پاک شده٬ اگه از طریق ما دنبال جواب میگردید باید کمی حوصله داشته باشید و صبر کنید تا مرحله به مرحله پیش بریم. از طرف دیگه احساس میکنم شما تسلط کافی ندارید و تنهایی جلو رفتن شما و دستکاری کردن سیستم تنها به بدتر شدن وضعیت کمک میکنه.

یا از کسی که آگاهی بیشتری داره کمک بگیرید٬ یا چند ساعت دست نگهدارید و به چیزی دست نزنید بذارید متوجه بشیم داستان از چه قراره.
            بله متاسفانه اطلاعاتم در حد پیزفته نیست. اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم
            من بک آپ هام رو روی خود لپ تاپ نگه داری میکردم ظاهرا قبلا روی لپ تاپم یه بخشی بوده که ویندوز نصب بوده همون بخش حالا گذاشته شده بود واسه بک آپ
            دیشب از توی trash یه کپی ازش رو ریختم روی هارد اکسترنال بعد تونستم کامل پاک کنم
            فعلا برام برگردوندن اطلاعاتیه که پاک شده
            درایو بک آپ رو به اون هاردی که دیشب تونستم بک آپ تایم ماشین رو بریزم تغییر دادم
            وقتی از اون بالا روی enter time machine میزنم برای ریستور هیچ کدوم از تاریخ ها قابل کلیک نیستن
            فقط وقتی هر تاریخ رو جداگونه باز میکنم یه فایل با پسوند dmg داره که روش که کلیک میکنم یه صفحه باز میشه شبیه صفحه instal کردن یه برنامه
            نمیدونم باید اون رو کلیک کنم و بذارم کارش رو بکنه تا برگرده به تاریخ قبل یا این راهش نیست؟

http://www.xum.ir/image/FTJk
            ویرایش توسط Nina.s : https://i-phone.ir/forums/member/109249-nina-s در ساعت 18-07-2014, 10:40 AM

نظر

لطفا فایندر رو باز کنید الان٬ اطلاعات به چه نحوی پاک شدن ؟ فولدر کلاْ پاک شده یا فقط محتویات اون از بین رفته ؟

در درجه اول اینکه شما بخشی از هارد مکبوک رو به time machine دادید اشتباهه! time machine باید روی یک هارد اکسترنال ست بشه نه اینترنال.

در درجه دوم اینکه شما با فرستادن اطلاعات به trash سعی به پاک کردنش داشتید هم اشتباهه.

وقتی کلیک میکنید چی دریافت میکنید ؟ لطفا از صفحه فایندر و اون گزینه بعد از کلیک کردن اسکرین شات بگیرید٬ از این جا عکس رو آپلود کنید لینک بدید ؛ انجمن تخصصی آیفون - هاست عکس

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                لطفا فایندر رو باز کنید الان٬ اطلاعات به چه نحوی پاک شدن ؟ فولدر کلاْ پاک شده یا فقط محتویات اون از بین رفته ؟

در درجه اول اینکه شما بخشی از هارد مکبوک رو به time machine دادید اشتباهه! time machine باید روی یک هارد اکسترنال ست بشه نه اینترنال.

در درجه دوم اینکه شما با فرستادن اطلاعات به trash سعی به پاک کردنش داشتید هم اشتباهه.

وقتی کلیک میکنید چی دریافت میکنید ؟ لطفا از صفحه فایندر و اون گزینه بعد از کلیک کردن اسکرین شات بگیرید٬ از این جا عکس رو آپلود کنید لینک بدید ؛ انجمن تخصصی آیفون - هاست عکس
                فایل هایی که روی لپ تاپ ریخته بودم پاک شدن
                بله حالا متوجه اشتباهاتم شدم
                سایت عکس هام رو آپلود نمیکنه میگه حجمش بالاست. اینم نمیدونم چرا؟

این عکس فایندر:

دانلود Screen Shot 2014 png

اینم عکس اونی که وقتی روی آخرین بک آپ کلیک میکنم میاد:

نظر

فایل هایی که روی لپ تاپ ریخته بودم پاک شدن
                  بله حالا متوجه اشتباهاتم شدم
                  سایت عکس هام رو آپلود نمیکنه میگه حجمش بالاست. اینم نمیدونم چرا؟
                  این عکس فایندر:
                  اینم عکس اونی که وقتی روی آخرین بک آپ کلیک میکنم میاد:
                  اطلاعات شما پاک شده و باید ریکاوری کنید. ( نرم افزار مربوط به ریکاوری و دانلود و اطلاعات پاک شده خود را برگردانید، اگر تمامی اطلاعات برگردد )
                  فایل dmg که عکس و قرار دادید نسخه مک است و ربطی به Back Up اطلاعات شما ندارد.

نظر

نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                    اطلاعات شما پاک شده و باید ریکاوری کنید. ( نرم افزار مربوط به ریکاوری و دانلود و اطلاعات پاک شده خود را برگردانید، اگر تمامی اطلاعات برگردد )
                    فایل dmg که عکس و قرار دادید نسخه مک است و ربطی به Back Up اطلاعات شما ندارد.
                    یعنی الان من اگه بخوام از اول مسخه مک رو بریزم میتونم از این فایل dmg استفاده کنم؟

نظر

یعنی الان من اگه بخوام از اول مسخه مک رو بریزم میتونم از این فایل dmg استفاده کنم؟
                      بله، میتوانید. باید بوتیبل ساخته و Clean Install کنید.
                      نسخه که در اختیار دارید 10.9.3 است، بعد از نصب به آخرین نسخه ( 10.9.4 ) آپدیت کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread89573.html
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread71567.html

نظر

صبر کنید ..
                      X