اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استفاده کردن همزمان از چند مانیتور بروی مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• استفاده کردن همزمان از چند مانیتور بروی مک

سلام دوستان من از اهل فن یه سوال فنی داشتم.
    من میخوام به یه imac چهار یا سه تا مانیتور وصل کنم و همزمان ولی با desktop های مختلف بتونم استفاده کنم.
    یعنی مثلا روی یه مانیتور سافری باز باشه روی یکی دیگه ایتونز یا هرچی
    الان دارم از یک مانیتور به این صورت استفاده میکنم چون مکم یکدونه خروجی mini display نداره
    میخواستم بپرسم از اساتید از چه چیزی میتونم استفاده کنم که multi desktop داشته باشم و هزینمم بالا نره
    ایا کابلی هست یکدونه mini display رو مثلا به سه تا تبدیل کنه؟یا باید از سوویچ استفاده کنم؟ایا امکان گرفتن خروجی تصویر از usb هست؟ به طور مثال usb to dvi (به این لینک سر بزنید How To Run 3 Displays on an iMac | Chasing Down Technology - RunAroundTech.com
    کلا میخوام راهنمایی کنین یا اگر از دوستان کسی تجربه استفاده از این کار رو داره ممنون میشم راهنمایی کنه

نوشته اصلی توسط vsabouni نمایش پست ها
    سلام دوستان من از اهل فن یه سوال فنی داشتم.
    من میخوام به یه imac چهار یا سه تا مانیتور وصل کنم و همزمان ولی با desktop های مختلف بتونم استفاده کنم.
    یعنی مثلا روی یه مانیتور سافری باز باشه روی یکی دیگه ایتونز یا هرچی
    الان دارم از یک مانیتور به این صورت استفاده میکنم چون مکم یکدونه خروجی mini display نداره
    میخواستم بپرسم از اساتید از چه چیزی میتونم استفاده کنم که multi desktop داشته باشم و هزینمم بالا نره
    ایا کابلی هست یکدونه mini display رو مثلا به سه تا تبدیل کنه؟یا باید از سوویچ استفاده کنم؟ایا امکان گرفتن خروجی تصویر از usb هست؟ به طور مثال usb to dvi (به این لینک سر بزنید How To Run 3 Displays on an iMac | Chasing Down Technology - RunAroundTech.com
    کلا میخوام راهنمایی کنین یا اگر از دوستان کسی تجربه استفاده از این کار رو داره ممنون میشم راهنمایی کنه
    سلام
    برای نیازتون برای بالاتر از ۲ صفحه نمایش خارجی باید از سويیچر استفاده کنید که متنوع هستند.
    اینکه سوییچر چه ورودی و خروجی داشته باشه بسته به خروجی دستگاه شما داره که در پایین ترین حالت ممکن VGA هست
    شما باید یک مبدل minidisplay به vga بگیرید، بعد اون رو به سوییچر، و از سويیچر خروجی های مختلف به صفحه نمایش های مختلف!
    ضمن ایکه با ید در تنظیمات مک صفحه نمایش رو در حالت Extended تنظیم کنید.
    و نکته مهم دیگه اینکه چه تعداد خروجی خوب تصویر به صورت Extended بده، بستگی به پشتیبانی کارت گرافیک دستگاه شما داره!
    دستگاههایی هم هستند که از USB میتونند خروجی تصویر بدند!

نظر

از hdmi چطوری خروجی برای مانیتور دیگه بگیریم

هر کاری میکنم تصویر نمیده

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط iphone1387 نمایش پست ها
        از hdmi چطوری خروجی برای مانیتور دیگه بگیریم

هر کاری میکنم تصویر نمیده

یعنی چی؟ اگه روی مک بوک پرو رتینا رو می فرمایید که خروجی هست و به مانیتور وصل کنید تصویر میده. منظورتون چیه؟

نظر

اره داداش
          وصل میکنیم تصویر نمیده
          عجیبه

کار خاصی باید انجام بشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط iphone1387 نمایش پست ها
            اره داداش
            وصل میکنیم تصویر نمیده
            عجیبه

کار خاصی باید انجام بشه؟

باید بده بدون هیچ کاری. ممکنه پورتتون خراب باشه. زیاد دیده شده

نظر

اااااا
              فکرکنم رو tv تصویر میداد
              یادم نیست
              یه تست میکنم
              نتیجه رو اعلام میکنم
              ممنون علیرضا

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                سلام
                برای نیازتون برای بالاتر از ۲ صفحه نمایش خارجی باید از سويیچر استفاده کنید که متنوع هستند.
                اینکه سوییچر چه ورودی و خروجی داشته باشه بسته به خروجی دستگاه شما داره که در پایین ترین حالت ممکن VGA هست
                شما باید یک مبدل minidisplay به vga بگیرید، بعد اون رو به سوییچر، و از سويیچر خروجی های مختلف به صفحه نمایش های مختلف!
                ضمن ایکه با ید در تنظیمات مک صفحه نمایش رو در حالت Extended تنظیم کنید.
                و نکته مهم دیگه اینکه چه تعداد خروجی خوب تصویر به صورت Extended بده، بستگی به پشتیبانی کارت گرافیک دستگاه شما داره!
                دستگاههایی هم هستند که از USB میتونند خروجی تصویر بدند!
                ممنون از پاسختون فقط من بازهم برام سوال پیش اومد
                ۱. ایا این سوییچر که میگین بعد تبدیل مینی به vga استفاده میشه قابلیت این رو داره که هر مانیتور یک چیز مجزا نشون بده؟(مثلا مانیتور یک ایتونز باشه مانیتور دوم سافاری و...)اگه اره باید نرم افرا نصب بشه رو مک؟یا اتومات میشناسه. و اینکه میشه اسم مدل یا برند سوییچر رو بهم بگید(ببخشید طولانی شد)
                ۲.حالت extended که گفتید کجاس من متاسفانه در قسمت display چیزی پیدا نکردم

و اینکه دستگاه من imac early 2009 هستش با گرافیک NVIDIA GeForce 9400
                ومن یک تبدیل مینی به hdmi و همینطور مینی به dvi دارم ولی نیازم باخود مک ۴ تا مانیتور هستش و یدونه پورت مینی مکم بیشتر نداره
                و اگه لطف کنین راهنمایی بکنین ممنون میشم

نظر

دوست عزيز اين قابليتي كه مي گين هر صفحه جدا باشه
                  داخل mavericks قرار گرفته بقيه ي موارد رو نمي دونم!

نظر

نوشته اصلی توسط vsabouni نمایش پست ها
                    ممنون از پاسختون فقط من بازهم برام سوال پیش اومد
                    ۱. ایا این سوییچر که میگین بعد تبدیل مینی به vga استفاده میشه قابلیت این رو داره که هر مانیتور یک چیز مجزا نشون بده؟(مثلا مانیتور یک ایتونز باشه مانیتور دوم سافاری و...)اگه اره باید نرم افرا نصب بشه رو مک؟یا اتومات میشناسه. و اینکه میشه اسم مدل یا برند سوییچر رو بهم بگید(ببخشید طولانی شد)
                    ۲.حالت extended که گفتید کجاس من متاسفانه در قسمت display چیزی پیدا نکردم

و اینکه دستگاه من imac early 2009 هستش با گرافیک NVIDIA GeForce 9400
                    ومن یک تبدیل مینی به hdmi و همینطور مینی به dvi دارم ولی نیازم باخود مک ۴ تا مانیتور هستش و یدونه پورت مینی مکم بیشتر نداره
                    و اگه لطف کنین راهنمایی بکنین ممنون میشم
                    ۱- این سويیچرهای گرافیکی چند پورت خروجی دارند که هر کدوم به یک مانیتور وصل و تصویر میدند، و اینکه روی هر مانیتور چه چیز مجزا نمایش داده بشه قابلیتهای نرم افزاری است!
                    ۲- بعد از اتصال یک صفحه نمایش خارجی به دستگاه مکینتاش، یک تب در بخش Display اضافه میشه به نام Arrangement که اونجا میتونید تنظیم کنید که در حالت Extended باشه یا Mirror
                    توصیه کاربردی:
                    معمولا افراد تدوینگر و سینمایی و همچنین آنالیزورهای مختلف در صنعتهای مختلف برای مانیتورینگ و کنترل پروژه های خود از چند مانیتور، چه به صورت برنامه های مجزا بر روی هر صفحه نمایش، یا به صورت گسترده ، استفاده میکنند. چنانچه شما کاربردی در این سطح تخصصی که هر برنامه رو همزمان کنترل کنید ندارید، و فقط میخواین برنامه ها تنها رو در نمایشگر مجزا ببینید و اونجا کنترل کنید، بهتره از یک نمایشگر استفاده کنید و با قابلیت خوب Multiple Displays در ماوریکس تمام برنامه ها رو به نمایشگر خارجی بفرستین و در حالت فول اسکرین هر برنامه ای صفحه جداگانه داشته باشند، و حتی بین اون برنامه ها در صفحه نمایش خارجی اسکرول کنید. و از طریق Mission Control هم میتونید تو اون نمایشگر دسکتاپ ایجاد کنید!

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                      ۱- این سويیچرهای گرافیکی چند پورت خروجی دارند که هر کدوم به یک مانیتور وصل و تصویر میدند، و اینکه روی هر مانیتور چه چیز مجزا نمایش داده بشه قابلیتهای نرم افزاری است!
                      ۲- بعد از اتصال یک صفحه نمایش خارجی به دستگاه مکینتاش، یک تب در بخش Display اضافه میشه به نام Arrangement که اونجا میتونید تنظیم کنید که در حالت Extended باشه یا Mirror
                      توصیه کاربردی:
                      معمولا افراد تدوینگر و سینمایی و همچنین آنالیزورهای مختلف در صنعتهای مختلف برای مانیتورینگ و کنترل پروژه های خود از چند مانیتور، چه به صورت برنامه های مجزا بر روی هر صفحه نمایش، یا به صورت گسترده ، استفاده میکنند. چنانچه شما کاربردی در این سطح تخصصی که هر برنامه رو همزمان کنترل کنید ندارید، و فقط میخواین برنامه ها تنها رو در نمایشگر مجزا ببینید و اونجا کنترل کنید، بهتره از یک نمایشگر استفاده کنید و با قابلیت خوب Multiple Displays در ماوریکس تمام برنامه ها رو به نمایشگر خارجی بفرستین و در حالت فول اسکرین هر برنامه ای صفحه جداگانه داشته باشند، و حتی بین اون برنامه ها در صفحه نمایش خارجی اسکرول کنید. و از طریق Mission Control هم میتونید تو اون نمایشگر دسکتاپ ایجاد کنید!
                      بازم واقعا ممنون از حسن توجه شما سرور گرامی
                      دوزاریم بابت حالت edextend حالا افتاد ممنون
                      دوست عزیر به امکانات multiple desktops واقف هستم اونقدر هام آماتور نیستم بخدا تاریخ عضویت تا حدی گویاست از زمانی از مک استفاده میکردم که هیچ فروم ایرانی فعالیت نداشت بعدش یادمه irmug اومد بگذریم
                      قصدم برای تحلیل و آنالیز هستش اگه خدا قبول کنه نه تفریح با امکانات
                      و هدفم از طرح سوال این بود یکی که داره همینکارو میکنه بگه بهم تو ایران فلان مارک رو باید بخری و من از فلان فروشگاه گرفتم چون اگه ایران نبودم میدونستم چی باید بگیرم و از کجا
                      و در حال حاضر از ۳تا مانیتور باخود مک دارم استفاده میکنم که کم هستش در حال حاضر

نظر

نوشته اصلی توسط apple1231 نمایش پست ها
                        دوست عزيز اين قابليتي كه مي گين هر صفحه جدا باشه
                        داخل mavericks قرار گرفته بقيه ي موارد رو نمي دونم!
                        دوست عزیز میدونم قربان ولی من استفاده کردن از ۶تا نرم افزار روی ۶تا مانیتور جدا مدنظرم هست نه روی یک مانیتور بنده برای watching data & analysis chart نیاز دارم قربان فکر کنم منظورمو کامل وگویا باشه دیگه بازم یه عکس میگذارم لطف کنین ببینید

ویرایش توسط vsabouni : https://i-phone.ir/forums/member/2673-vsabouni در ساعت 16-06-2014, 01:24 PM

نظر

صبر کنید ..
                        X