اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاخیر در خاموش شدن مک بوک پرو رتینا در ماوریکس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاخیر در خاموش شدن مک بوک پرو رتینا در ماوریکس

سلام

من مک بوک پرو رتیتا me665 دارم و از وقتی نسخه ۱۰.۹.۳ آزمایشی برای عموم عرضه شد دستگاه رو آپدیت کردم و از اون به بعد دیگه دستگاهم دیر خاموش یا ریست میشه و حتی وقتی log out میکنم بازم این مشکل رو دارم و واسه ۱۰ ثانیه توی یه صفحه خاکستری رنگ میمونه و بعدش خاموش یا ریست یا log out میشه
    نسخه فاینال هم نصب کردم و حتی clean instal کردم و هر کاری که بگین کردم و همه سایت ها رو در مورد این مشکل سرچ کردم و همچنان این مشکل سر جاشه
    واقعا دیگه نمی دونم این مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری ....
    لطفا دوستان هر کمکی می تونن بکنن ممنون میشم واقعا این مشکل روی اعصاب منه

نوشته اصلی توسط mehrshad_4s نمایش پست ها
    سلام

من مک بوک پرو رتیتا me665 دارم و از وقتی نسخه ۱۰.۹.۳ آزمایشی برای عموم عرضه شد دستگاه رو آپدیت کردم و از اون به بعد دیگه دستگاهم دیر خاموش یا ریست میشه و حتی وقتی log out میکنم بازم این مشکل رو دارم و واسه ۱۰ ثانیه توی یه صفحه خاکستری رنگ میمونه و بعدش خاموش یا ریست یا log out میشه
    نسخه فاینال هم نصب کردم و حتی clean instal کردم و هر کاری که بگین کردم و همه سایت ها رو در مورد این مشکل سرچ کردم و همچنان این مشکل سر جاشه
    واقعا دیگه نمی دونم این مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری ....
    لطفا دوستان هر کمکی می تونن بکنن ممنون میشم واقعا این مشکل روی اعصاب منه
    دیر خاموش شدن به دلیل اینه که برنامه های سیستم عامل باید به طور کامل از اتصال به هارد و رم قطع بشند، که بعضی مواقع این اتفاق به دلیل باگهای نرم افزاری مثل برنامه پیش فرض ایمیل رخ میده!
    اگه با کلین اینستال و به صورت اریجینال هم این اتفاق وجود داره ممکنه سخت افزاری و مال هارد دیسک باشه!

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
      دیر خاموش شدن به دلیل اینه که برنامه های سیستم عامل باید به طور کامل از اتصال به هارد و رم قطع بشند، که بعضی مواقع این اتفاق به دلیل باگهای نرم افزاری مثل برنامه پیش فرض ایمیل رخ میده!
      اگه با کلین اینستال و به صورت اریجینال هم این اتفاق وجود داره ممکنه سخت افزاری و مال هارد دیسک باشه!

ممنون دوست من
      هاردم ssd هست و کلا ۷ ماه کار کرده ولی کلا جالبه که این مشکل اصلا موقع بوت شدن مک وجود نداره و ۷ ثانیه بالا میاد ...

نظر

نوشته اصلی توسط mehrshad_4s نمایش پست ها
        ممنون دوست من
        هاردم ssd هست و کلا ۷ ماه کار کرده ولی کلا جالبه که این مشکل اصلا موقع بوت شدن مک وجود نداره و ۷ ثانیه بالا میاد ...
        قبل از خاموش یا لاگ اوت کردن از کلیه برنامه ها خارج بشید، البته از Activity Monitor تمام پراسس ها رو بندید و بعد تست کنید ممکنه مربوط به برنامه خاصی باشه!

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
          قبل از خاموش یا لاگ اوت کردن از کلیه برنامه ها خارج بشید، البته از Activity Monitor تمام پراسس ها رو بندید و بعد تست کنید ممکنه مربوط به برنامه خاصی باشه!
          توی Activity Monitor یه kernel task دارم که احتمالا مربوط به یه برنامه ست که حجم زیادی از رم و سی پی یو درگیر کرده ولی نمیشه quit کرد ... کاری میشه کرد ؟ چجوری بفهمم کدوم برنامه ست ؟ ممنون
          ویرایش توسط mehrshad_4s : https://i-phone.ir/forums/member/96681-mehrshad_4s در ساعت 03-06-2014, 01:03 AM

نظر

برای من هم توی 10.9.1 و 10.9.2 همین طوره.
            اون 10 ثانیه لگ واقعا رو اعصابه

Sent from the Orbit

نظر

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
              برای من هم توی 10.9.1 و 10.9.2 همین طوره.
              اون 10 ثانیه لگ واقعا رو اعصابه

Sent from the Orbit

اول نسخه lion رو به صورت clean instal نصب کردم و بعدش یه ماوربکس آپدیت کردم مشکل حل شد

نظر

صبر کنید ..
              X