اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور (error-61) هنگام ايميج گرفتن از هارد آي مك

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور (error-61) هنگام ايميج گرفتن از هارد آي مك

سلام دوستان من چند وقتي هست كه آي مكم دچار يه مشكل شده وقتي كه سيستمو روشن مي كنم لوگو آپل مياد و پايين لوگو يه نوار لود مياد كه وقتي لود تموم ميشه سيستم خاموش ميشه

الانم مي خوام كه از هارد سيستم يه ايميج بگيرم دچار مشكل شدم وقتي ميرم تو قسمت ديسك يوتيليتي كه بخوام از فايلام ايميج بگيرم اين ارور ميده unable to create st31000528as media.dmg. (error-61) نمي دونم بايد چيكار كنم لطفا كمكم كنيد

احتمال میدم مشکلتون سخت افزاری باشه.
    از تو دیسک یوتیلیتی یه وریفایکیشن از دیسک سختتون بگیرید نتیجه رو همینجا اعلام کنید.
    برای پروسه وریفایکیشن به صورت زیر عمل کنید:

۱-از Recovery HD وارد دیسک یوتیلیتی بشین.

۲-از سایدبار سمت چپ هارد دیسکتون رو انتخاب کنید.

۳-گزینه Verify Disk رو از سمت راست پایین انتخاب کنید.
    .:amgr:.

نظر

من با هارد اکسترنال 640 گیگم مشکلی تقریبا مشابه داشتم که بعد از وصل کردنش به لپتاپ، یه بار میخوندش، یه بار نمی خوند. بعد اومدم توی دیسک یوتیلیتی، verify disk خاموش بود، ولی repair disk روشن. وقتی repair disk زدم، بدون هیچ اخطاری تمام اطلاعاتم پرید [emoji20][emoji29]
      حالا نمی دونم هارده فقط مشکل داشت، یا repair disk هم این وسط موثر بوده و کلا نباید استفاده کرد؟؟

Sent from the Orbit

نظر

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
        من با هارد اکسترنال 640 گیگم مشکلی تقریبا مشابه داشتم که بعد از وصل کردنش به لپتاپ، یه بار میخوندش، یه بار نمی خوند. بعد اومدم توی دیسک یوتیلیتی، verify disk خاموش بود، ولی repair disk روشن. وقتی repair disk زدم، بدون هیچ اخطاری تمام اطلاعاتم پرید [emoji20][emoji29]
        حالا نمی دونم هارده فقط مشکل داشت، یا repair disk هم این وسط موثر بوده و کلا نباید استفاده کرد؟؟

Sent from the Orbit
        ممکنه هارد دیسک اکسترنالتون مشکلی داشت که با دیسک ریپیر حل شد و اینکه اطلاعاتتون پرید باید طییعی باشه چون دیسک یوتیلیتی هیچ تضمینی در قبال اطلاعاتتون نداره.
        الان گزینه Verify برای هارد دیسک مکتون فعال نیست؟
        قسمت S.M.A.R.T. Status رو هم چک کنید ببینید Verified زده؟

نظر

هارد مکم مشکلی نداشت.
          اما الان که نگاه کردم، در مورد هارد اکسترنالم verify و repair هر دو روشنه. S.M.A.R.T Status رو هم زده not supported.
          البته ببخشید من یه چیز رو توی پست قبلیم اشتباه گفتم و اینکه گزینه ی verify هم روشن بود، وقتی زدمش گفت باید repair disk کنی.

Sent from the Orbit
          ویرایش توسط Mephist0 : https://i-phone.ir/forums/member/153905-mephist0 در ساعت 26-05-2014, 08:16 PM

نظر

هارد مکم مشکلی نداشت.
            اما الان که نگاه کردم، در مورد هارد اکسترنالم verify و repair هر دو روشنه. S.M.A.R.T Status رو هم زده not supported.
            البته ببخشید من یه چیز رو توی پست قبلیم اشتباه گفتم و اینکه گزینه ی verify هم روشن بود، وقتی زدمش گفت باید repair disk کنی.

Sent from the Orbit
            فرمت پارتیشن بندی هاردتون به چه صورتی بود؟
            اگه به صورت NTFS بود مشکل از همین بود، چون مک برای فرمت NTFS تنها قابلیت Read داره.
            اگه Repair رو زدید و همه فایلهاتون پاک شد هم ناشی از این بود.
            شما اگه فرمت پارتیشن بندیتون رو عوض کنید به احتمال قوی مشکلتون حل میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
              فرمت پارتیشن بندی هاردتون به چه صورتی بود؟
              اگه به صورت NTFS بود مشکل از همین بود، چون مک برای فرمت NTFS تنها قابلیت Read داره.
              اگه Repair رو زدید و همه فایلهاتون پاک شد هم ناشی از این بود.
              شما اگه فرمت پارتیشن بندیتون رو عوض کنید به احتمال قوی مشکلتون حل میشه.
              ممنون از راهنمایی هاتون
              ولی فرمت هاردم FAT32 بود

Sent from the Orbit

نظر

ممنون از راهنمایی هاتون
                ولی فرمت هاردم FAT32 بود

Sent from the Orbit
                اون Not Supported که عادی هستش.
                ولی در کل اگه میخواین که از هاردتون هم توی ویندوز و هم توی مک استفاده کنید باید مانند زیر عمل کنید:
                How to Share an External Drive Between a Mac and a PC | PCWorld
                اگه هم فقط توی مک مانند زیر:
                Format external drives to Mac OS Extended before using with Aperture

- - - - - - - - - -

ممنون از راهنمایی هاتون
                ولی فرمت هاردم FAT32 بود

Sent from the Orbit
                اون Not Supported که عادی هستش.
                ولی در کل اگه میخواین که از هاردتون هم توی ویندوز و هم توی مک استفاده کنید باید مانند زیر عمل کنید:
                http://www.pcworld.com/article/250431/how_to_share_an_external_drive_between_a_mac_and_a _pc.html
                اگه هم فقط توی مک مانند زیر:
                http://support.apple.com/kb/HT3509

نظر

صبر کنید ..
                X