اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل کار نکردن وایفای در ماوریکس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل کار نکردن وایفای در ماوریکس

سلام دوستان
    من یه مک بوک ایر 2012 داشتم که اصلا به ماوریکس آپدیتش نکرده بودم و روی مانتن لاین بدون هیچ مشکل به وایرلس وصل میشدم
    چند روز پیش با یه دونه مک بوک پرو رتینا 2012 عوضش کردم و روی مک بوک پرو ماوریکس نصب کردم(از اول و clean install)
    اما موقعی که میخوام باهاش به وایرلس وصل بشم یه لحظه لیست وایفای ها رو میاره ، اما بلافاصله لیست میره و دیگه به هیچ عنوان نه لیست میاره و نه چیزی (اصلا به مرحله وصل شدن نمیرسه و تو همون آوردن لیست کانشکن ها لیست غیب میشه) ...
    خیلی تلاش کردم ، ولی هیچ طوری درست نشد
    آخر سر با بوت کمپ که ویندوز زدم ، دیدم ویندوز خیلی راحت وصل میشه (پس مشکل سخت افزاری نیست)

نسخه های مختلف ماوریکس رو امتحان کردم و به 10.9.3 هم آپدیت کردم ، ولی نشد که نشد

یه دونه مک بوک ایر 2009 هم دستم هست ، اونم از اسنو لئوپارد آپدیتش کردم به ماوریکس ، دقیقا با همین مشکل مواجه شد..

به نظرتون از چی میتونه باشه؟
    ممنون
    ویرایش توسط Arashdn : https://i-phone.ir/forums/member/45412-arashdn در ساعت 21-05-2014, 10:42 PM

یه بار دیگه تاپیک رو با جزییات بیشتر میارم بالا ، شاید این بار کسی بتونه کمک کنه
    مشکل اینه که فقط وایرلس هایی رو نشون نمیده که رمزشون از نوع WPA2 باشه ، و جالب تر اونه که اگر از قسمت join other network برم وصل میشه

بازم رو ویندوز بوت کمپ تست کردم بدون هیچ مشکلی وصل شد
    به نظرتون مشکل از چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Arashdn نمایش پست ها
      یه بار دیگه تاپیک رو با جزییات بیشتر میارم بالا ، شاید این بار کسی بتونه کمک کنه
      مشکل اینه که فقط وایرلس هایی رو نشون نمیده که رمزشون از نوع WPA2 باشه ، و جالب تر اونه که اگر از قسمت join other network برم وصل میشه

بازم رو ویندوز بوت کمپ تست کردم بدون هیچ مشکلی وصل شد
      به نظرتون مشکل از چیه؟
      تا اونجا که می دونم خیلی از کاربرا همچین مشکلی برای اتصال به WPA2 داشتند که تقریبا اون رو به باگ نسخه ماوریکس ربط می دادند
      و تنها راه برای اتصال تنظیمات دستی بود. شما به آخرین نسخه آپدیت کنید و ببینید که آیا این باگ برای شما حل میشه یا ینه

در این صفحه ساپورت اپل هم٬ خیلی ها مشکل شما رو دارند
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

عزیز مشکل شما با این تاپیک حل میشه
        http://www.i-phone.ir/forums/thread83076.html

نظر

صبر کنید ..
        X