اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل درنصب Mavericks بصورت نصب در محیط مک (آبدیت)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل درنصب Mavericks بصورت نصب در محیط مک (آبدیت)

دوستان من تصمیم گرفتم که تو محیط مک ماوریکس رو نصب کنم بعد از گذاشتن دی وی دی داخل مک و بالا اومدن اون گزینه install x os mavrix رو کلیک کردم !
    بعد از یه دقیقه این erore را داد(تصویر اول)؟ دوباره سعی کردم به این مرحله(تصویر دوم ) که میرسه و گزینه install رو که میزنم هیچ اتفاقی نمیفته ؟ باید چیکار کنم؟
    در حال حاضر روی مک mac os x 10.7.3 هستش و cd ماوریکس هم ورژن 10.9.1 fina bootable هستش؟

و

بهتره بصورت Clean نصب کنی
    دستگاه رو ریستارت کن Alt رو نگه دار و از طریق Disk Utilities هاردت رو فرمت کن و دوباره نصب کن
    ضمن اینکه فک کنم مشکل شما به این خاطر باشه که باید آخرین نسخه از Lion رو نصب کنی نسخه 10.7.5
    نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
    مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
    --------------------------------------------------------
    فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
    طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

نوشته اصلی توسط iReza13 نمایش پست ها
      بهتره بصورت Clean نصب کنی
      دستگاه رو ریستارت کن Alt رو نگه دار و از طریق Disk Utilities هاردت رو فرمت کن و دوباره نصب کن
      ضمن اینکه فک کنم مشکل شما به این خاطر باشه که باید آخرین نسخه از Lion رو نصب کنی نسخه 10.7.5
      ممنون دوست خوبم از پاسخ صریحتون
      والا با این شرایط فکر کنم همون از طریق clean install نصب کنم بهتر باشه ! اگه بخوام لاین 10.7.5 رو نصب کنم از کجا میتوننم این ورژن رو بگیرم؟
      ضمن اینکه بنده اطلاعاتی در حدود 60 گیگ روی سیستم دارم و زیاد نیست چطور از اونها یه بک آپ بگیرم ؟
      و سوال آخر بعد از نصب ماوریکس از طریق کلین اینستال چه نرم افزارهایی رو باید مجدد نصب کنم؟ به مشکل بر نمیخورم تو نصب نرم افزارها ؟
      ببخشید سوالهای من زیاد شد!

نظر

نوشته اصلی توسط nokia01 نمایش پست ها
        ممنون دوست خوبم از پاسخ صریحتون
        والا با این شرایط فکر کنم همون از طریق clean install نصب کنم بهتر باشه ! اگه بخوام لاین 10.7.5 رو نصب کنم از کجا میتوننم این ورژن رو بگیرم؟
        ضمن اینکه بنده اطلاعاتی در حدود 60 گیگ روی سیستم دارم و زیاد نیست چطور از اونها یه بک آپ بگیرم ؟
        و سوال آخر بعد از نصب ماوریکس از طریق کلین اینستال چه نرم افزارهایی رو باید مجدد نصب کنم؟ به مشکل بر نمیخورم تو نصب نرم افزارها ؟
        ببخشید سوالهای من زیاد شد!
        ١-ميتونيد دانلود كنيد و بوتيبل بسازيد يا اينكه خريدارى كنيد
        ٢-از طريق تايم ماشين خود مك ميتونيد بك اپ بگيريد
        ٣-اين بسته به نياز شماست!
        شما بايد ببينيد چه كارهايى انجام ميديد تا نرم افزار مورد نياز رو نصب كنيد و كارهايى كه ميكنيد رو بگيد تا بهتون كمك كنيم تا نرم افزارهاى مورد نياز رو نصب كنيد.خير به مشكل نميخوريد!
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
        X