اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هنگ کردن پی در پی مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هنگ کردن پی در پی مک بوک پرو

سلام
    من یه مک بوک پرو ۱۵ اینچ دارم که ۱ هفتست گرفتمش...
    یدونه هم ۱۳ دارم که ۱ ساله که دارمش و هنگ منگ تو کارش نیست...
    اما این ۱۵ نمیدونم چشه که جدیدا خیلی زیاد هنگ میکنه
    تمامی اپدیت ها هم روش نصب شده
    نرم افزار هایی که روش نصبه :
    smsmac
    ntfs 3g paragon
    yahoo messenger
    inpaint
    speed download
    autograph
    parallels
    firefox
    چیکار باید بکنم ؟* مشکل از کجاست ؟*
    در ضمن چجوری میشه برنامه smsmac و ntfs 3g رو پاک کرد ؟

یه بار مک رو از اول روش نصب کن اگر نشد شاید مشکل سخت افزاری داره
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نمیدونم بعضی وقت ها اینچوری میشه اگه بازم شد مجبورم کاری که شما میگید رو انجام بدم!!!
      الان یه سری از برنامه ها مثل chrome رو که هنگ میکردن پاک کردم داره درست کار میکنه
      فقط نمیدونم چجوری smsmac و ntfs 3g رو پاک کنم

نظر

۷-۶ تا تب باز باشه تو فایرفاکس و ۲-۳ تا برنامه دیگه بعضی وقت ها هنگ میکنه!! نرماله؟ یا کلا نباید هنگ کنه؟

نظر

علی خان چطوری؟ما رو که به یاد میاری؟
          والا من حدود ۸ ماهی هست مک بوک پرو رو دارم حتی یکبار هم هنگ نداشتم گوش شیطان کر:d
          تعجب کردم وقتی عنوان تاپیک رو خوندم .همیشه هم کلی برنامه و تب بازه. خلاصه تخته گاز...
          مک و هنگ؟

نظر

مشکل می تونه از رم دستگاهتون هم باشه ... آیا رم دستگاه را تعویض یا ارتقا داده اید ؟

برای تست رم می توانید از برنامه Rember استفاده کنید

دانلود Rember v.0.3.7b

توضیحات تکمیلی
            ویرایش توسط firefly : https://i-phone.ir/forums/member/15035-firefly در ساعت 27-12-2010, 06:15 AM

نظر

نوشته اصلی توسط ali007 نمایش پست ها
              ۷-۶ تا تب باز باشه تو فایرفاکس و ۲-۳ تا برنامه دیگه بعضی وقت ها هنگ میکنه!! نرماله؟ یا کلا نباید هنگ کنه؟
              وقتی فایرفاکس باز میشه 5 ثانیه فقط فایرفاکس ایست داره.ولی نه اینکه هنگ کنه.اگه هنگ میکنه دستگاهت ومجبور به shutdown میشی مشکل از رم لپ تاپته.ولی یه بار مک رو دوباره نصب کن احتمالا درست میشه چون منم یه مک بوک پرو داشتم دقیقا همینطور بود که نرم افزاری حل شد

نظر

بعضی وقت ها مجبور به خاموش کردن هم میشم! !!! حالا میرم باز نصب کنم ببینم چی میشه!!!
                اون برنامه تست رم هم زدم همه چی درست بود و همرو pass کرد!!
                ویرایش توسط ali007 : https://i-phone.ir/forums/member/170-ali007 در ساعت 27-12-2010, 12:06 PM

نظر

شما از توی spotlight برنامه activity monitor رو باز کن ببین کدوم برنامه داره بیشتر از cpu استفاده می کنه.

نظر

من این مشکل با هاش در گیرم
                    من رم ارتقا دادم به ۴ گیگ بعداز upadte به ۱۰.۶.۵ همش هنگ من کرد
                    مجبور شدم چند بار os عوض کنم نتیجه این شد که تو ۱۰.۶.۴ اصلا هنگ نکرد اما تو ۱۰.۶.۵ تند نتد هنگ می کنه منم از خیر upaate 10.6.5 گذشتم فلا یک ماهی هست که ۱۰.۶.۴ حتی یه مورد هم هنگ نداشته در ضمن نرم افزارهای تست رام هم تست رو بدون خطا گزارش میگنن

نظر

الان بدون فرمت نصب کردم و ورژن شد ۱۰.۶.۳ حالا ببینیم چجوری کار میکنه...
                      ------------
                      مشکل هنگ هنوز هستش.... میرم برای فرمت...
                      ویرایش توسط ali007 : https://i-phone.ir/forums/member/170-ali007 در ساعت 27-12-2010, 01:17 PM

نظر

خوب به نظر میاد که مشکل رفع شده... کامل فرمت کردم و باز مک ریختم.. فقط الان جرات نیکنم هیچ نرم افزاری رو بریزم

نظر

من با نرم افزار dvd player مشکل دارم هر وقت dvd می زارم هنگ می کنه

نظر

کاری که من کردم شما هم بکن...

نظر

نوشته اصلی توسط varozhan نمایش پست ها
                              من این مشکل با هاش در گیرم
                              من رم ارتقا دادم به ۴ گیگ بعداز upadte به ۱۰.۶.۵ همش هنگ من کرد
                              مجبور شدم چند بار os عوض کنم نتیجه این شد که تو ۱۰.۶.۴ اصلا هنگ نکرد اما تو ۱۰.۶.۵ تند نتد هنگ می کنه منم از خیر upaate 10.6.5 گذشتم فلا یک ماهی هست که ۱۰.۶.۴ حتی یه مورد هم هنگ نداشته در ضمن نرم افزارهای تست رام هم تست رو بدون خطا گزارش میگنن
                              تا اونجا که شنیدم و میدونم زمانی که شما رم رو روی هر سیستمی ارتقا میدی بهتره که سیستم عامل یه بار از نو نصب بشه.اینطوری نتیجه بهتری میگیری
                              کار شما هم بد از تعوبض رم بسیار خوب بوده

نظر

صبر کنید ..
                              X