اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حجم زاید other و back up در مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حجم زاید other و back up در مک

همونطور که از عنوان مشخص هست اصلا هویت این OTHER و BACK UP چیه و در کجا ذخیره میشه و چجوری میشه با مدیریت کردنش اون را به حداقل رسوند:

[
    در عکسی که مربوط به هارد خودم هست، پارالل دسکتاپ روی هارد ssd 120 G نصب هست و در واقع همه اش مواظب گیگ های مصرفی هستیم که بیجا اشغال نشه و با این همه کنترل ناگهان به یک حجمی که بیش از ۳۰ گیگ هست و بک آپ نام داره برم میخوریم!!!

من تایم ماشین بک آپ را در یک هارد ۲ ترابایتی ذخیره میکنه این بک آپ دییگه برای چیه؟
    چجوری میشه کمش کرد؟
    یا اون بخش OTHER اصلا معلوم نیست باباش کیه اصالتش چیه!!!

چجوری میشه این بخش را EDIT کرد؟
    لطفا کمک معنوی و فکری و علمی لطفا....

خب با توجه به گذشت چندین روز از استارت این تاپیک و نمایش بیش از ۱۰۰ بار اون انتظار داشتیم که هر کس نظر و تجربه و همفکری را به اشتراک بزاره...
    علی الخصوص مدیران این بخش که یکی از اونها از معدود مدیرای با اطلاعات این انجمن هستن.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

و ما همچنان این تاپیک را تا حصول نتیجهای مفید برای همه کاربران عادی و فعال و ارشد پیگیری می کنیم...
    با سپاس

نظر

منم مشکل شما رو داشتم ولی مک خودم رو چک کردم ۱۱۰ گیگ فایل Other داشت
      تو همون قسمتی که شما عکس گذاشتی برای من زده حجم نرم افزارها 10 گیگ که دقیقا حجم نرم افزارهای مک من هست
      و حدود 90 گیگ من نرم افزار مخصوص iDevice تو آیتیونز خودم دارم که اونو حساب نکرده
      احتمالا شما هم نرم افزار نداری تو آیتیونزت؟؟ وقتی از کل دیتای آیتیونز بک اپ گرفتم و با حجم باقی مانده از هاردم حساب کردم هیچ مشکلی نبود
      فایل های که other نوشته تو آیتیونز شماست احتمالا
      ویرایش توسط iReza13 : https://i-phone.ir/forums/member/36893-ireza13 در ساعت 23-03-2014, 01:55 AM
      نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
      مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
      --------------------------------------------------------
      فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
      طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

علی الخصوص مدیران این بخش که یکی از اونها از معدود مدیرای با اطلاعات این انجمن هستن.
        دوست عزیز هرچند که گفتن هر حرفی مالیاتی نداره اما شخصا یادآور میشم که بهتره احترام رو حفظ کنید که احترام دو طرفه حفظ بشه. اولا وظیفه اصلی مدیران پاسخگویی به تک تک سوالات کاربران نیست. مدیران وظیفه مدیریت انجمن رو دارند. اینجا حداقل در عدد ۱۵۰ هزار کاربر داره پس قرار نیست هر چیز میشه به مدیران توهین بشه. اگر احساس می کنید مدیران انجمن بی اطلاعات هستند٬ بفرمایید من شخصا شما رو مدیر می کنم ببینم سطح اطلاعات خودتون در چه حدیه؟

معنی other رو اگر تو دیکشنری سرچ کنید متوجه میشید که این بخش به فایل های اختصاص داره که تو دسته بندی ارائه شده نیست
        مثلا فایل هایی که فرمت mkv دارند از دید مک در بخش ویدیو قرار نمی گیرند و یا فایل های ویندوزی درون کامپیوتر٬ pdf ها و ... این چیزی نیست که بخواین بخاطر اون به مدیران توهین کنید !

برای بکاپ٬ در تایم ماشین قابلیتی هست که پس از بکاپ گیری٬ بخشی از هارد رو جهت ریکاوری برای خودش جدا می کنه. بهرحال با تایپ این دستور در ترمینال این موضوع کنسل میشه
        sudo tmutil disablelocal
        و برای اکتیو دوباره

sudo tmutil enablelocal

مطمئن باشید بار بعد اینجور جملات از سمت شما خطاب به مدیران تحمل نمیشه !
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
          دوست عزیز هرچند که گفتن هر حرفی مالیاتی نداره اما شخصا یادآور میشم که بهتره احترام رو حفظ کنید که احترام دو طرفه حفظ بشه. اولا وظیفه اصلی مدیران پاسخگویی به تک تک سوالات کاربران نیست. مدیران وظیفه مدیریت انجمن رو دارند. اینجا حداقل در عدد ۱۵۰ هزار کاربر داره پس قرار نیست هر چیز میشه به مدیران توهین بشه. اگر احساس می کنید مدیران انجمن بی اطلاعات هستند٬ بفرمایید من شخصا شما رو مدیر می کنم ببینم سطح اطلاعات خودتون در چه حدیه؟

مثلا فایل هایی که فرمت mkv دارند از دید مک در بخش ویدیو قرار نمی گیرند و یا فایل های ویندوزی درون کامپیوتر٬ pdf ها و ... این چیزی نیست که بخواین بخاطر اون به مدیران توهین کنید !
          برای بکاپ٬ در تایم ماشین قابلیتی هست که پس از بکاپ گیری٬ بخشی از هارد رو جهت ریکاوری برای خودش جدا می کنه. بهرحال با تایپ این دستور در ترمینال این موضوع کنسل میشه

مطمئن باشید بار بعد اینجور جملات از سمت شما خطاب به مدیران تحمل نمیشه !

به به ... آقای انجمن تخصصی آیفون. عید شما هم مبارک...باز خواستی جواب ما رو بدی، هی تهدید کردی...آخه تا کی آخه....
          ما کی گفتیم به همه سوالای ما جواب بدین، ما گفتیم نظر لطفتون رو بین همه مساوی تقسیم کنید. بعضی ها میتونن اینو عنوان کنن، بعضی هام تحمل غضب ندارن ، تاپیکشون ۱ سال هم بی جواب بمونه جرات نمیکنه بگه آقا توی این تاپیک گلریزون اطلاعاتی کنید، ممنون میشیم...
          در ضمنُ مت رو چه به مدیریت...من مدیر بشم ، میشم مثل اونایی که فقط بلدن بگن: فارسی تایپ کن یا فقط بلدن بن کنن، انصافا پیشنهادت خیلی تو ذوق بود...

از اینکه وقت گذاشتی و جواب دادی ممون. این دو خط از جوابت خیلی مفید بود.من که استفاده کردم.در واقع میتونه جواب سوال باشه

نظر

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
            به به ... آقای انجمن تخصصی آیفون. عید شما هم مبارک...باز خواستی جواب ما رو بدی، هی تهدید کردی...آخه تا کی آخه....
            ما کی گفتیم به همه سوالای ما جواب بدین، ما گفتیم نظر لطفتون رو بین همه مساوی تقسیم کنید. بعضی ها میتونن اینو عنوان کنن، بعضی هام تحمل غضب ندارن ، تاپیکشون ۱ سال هم بی جواب بمونه جرات نمیکنه بگه آقا توی این تاپیک گلریزون اطلاعاتی کنید، ممنون میشیم...
            در ضمنُ مت رو چه به مدیریت...من مدیر بشم ، میشم مثل اونایی که فقط بلدن بگن: فارسی تایپ کن یا فقط بلدن بن کنن، انصافا پیشنهادت خیلی تو ذوق بود...

از اینکه وقت گذاشتی و جواب دادی ممون. این دو خط از جوابت خیلی مفید بود.من که استفاده کردم.در واقع میتونه جواب سوال باشه

اولین بار نیست که اینجور جملات رو از شما شاهد هستیم و مطمئنن هم آخرین بار نخواهد بود
            و البته در حدی نیستید که وقتی برای بن کردن شما صرف کنم.
            تیم مدیریت اینجا حقوق بگیر شما نیستند که هر وقت دلتون بخواد شروع کنید به توهین
            به سلامت
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

نظر

قابل توجه کاربران عزیز:
              نتیجه این کارزار بدین صورت شد که : با راهنمایی جناب معاون راهبردی، دقیقاْ مشکل بخش back up حل شد به عبارتی با تایپ کامند مذکور ، اون ۱۴ گیگ آزاد شد و از بخش back up به بخش others ، به اندازه ۲۵ گیگ اضافه شد!!!
              حالا من دقیقا عملکرد تایم مشین را روی اون بخش از هارد که برای خودش back up درست کرده بود نمیدونم، چون back up های من توسط تایم مشین، دایرکتری دیگه ای داره...چرا اونجا دوباره Back up درست کرده نمیدونم!!!
              ولیکن افاقه کرد...
              در مورد others هم باید بگم که چون پارالل هم نصب هست و ۵۰ گیگ رو به خودش اختصاص داده، میشه نتیجه گرفت که الان حجم قابل توجیهی اشغال شده و حجم پِرت نداریم و حجم آنچنان مجهولی نمونده...

ویرایش توسط alihps : https://i-phone.ir/forums/member/2954-alihps در ساعت 23-03-2014, 04:03 PM

نظر

خدا رو شکر که مشکل شما حل شد٬ وگرنه معلوم نبود چه بلایی سرمون میومد
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

نظر

صبر کنید ..
                X