اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل نصب درایورها در ویندوز 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل نصب درایورها در ویندوز 7

سلام
    دوستم یه مک بوک پرو اورده واسم 13 اینچ
    مشخصاتش
    cor5
    ram 4 g
    vga intell 3000
    دقیق مدلش یادم نیست و یادم رفت یاداشتش کنم براتون
    یه سری مشکلات داشت که درست نشد مجبور به کین انیستال کردنش شدم به ناچار یکی از دوستام از تهران یه دونه دیسک بوتیبل ماوریکس 10.9.1 رو برام ارسال کرد نصبش کردم بعدش طبق اموزش داخل سایت از داخل بوت کمپ سون رو نصب کردم و همه چی اوکی شد مونده درایورهاش تو سون نصب کنم
    تو اموزش نوشته باید دیسک رو بزاری تو و اونجا بوت کمپ رو اجرا کنم ولی بنده دیسک رو میزارم هیچی نشون نمیده با دوتا سیستم هم تست کردم داخل دی وی دی هیچی نشون نمیده؟!!!!! درحالی که تو سیستم عامل ماوریکس خودش که نصب کردم راحت محتویات داخل دیسک رو میخونه ؟!!
    چیکار کنم درایور ها رو نصب کنم یه فایل 500 مگی تو خود اپل بود مال بوتکمپ نمیدونم دان کنم /! مشکل سرعت اینترنت هم دارم؟
    ایا میشه از روی خود دیسک ماویریکس نصبش کرد؟

برنامه Bootcamp را باز کنید! دکمه Continueمنتظر را بزنید و بعد فقط تیک گزینه اول را بذارید و تیک دومی را بردارید! یک USB به سیستم که فرمت Fat32 شده باشه وصل کنید و دکمه Continueمنتظر بمونید تا بصورت خودکار دانلود بشه فایلهای bootcamo!

ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 18-03-2014, 12:47 AM
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
      برنامه Bootcamp را باز کنید! دکمه Continueمنتظر را بزنید و بعد فقط تیک گزینه اول را بذارید و تیک دومی را بردارید! یک USB به سیستم که فرمت Fat32 شده باشه وصل کنید و دکمه Continueمنتظر بمونید تا بصورت خودکار دانلود بشه فایلهای bootcamo!

ممنون
      یعنی باید از نت دانلود بشه؟!
      اینطوری خیلی خیلی زمان میبره ولی چاره ای نیست
      راستی محتویات دیسک داخل ویندوز نمیتونم ببینم ؟
      راهی هست؟ که بشه داخل ویندوز محتویات رو نگاه کرد؟

نظر

بله باید از نت بگیرید! فایلهایی که دانلود میشه فایهای ویندوزی هست و بعد از کپب شدن روی USB شما میتونید توی windows مشاهده کنید و برنامه را نصب کنید!

نظر

ممنون از توضیحاتتتون
          فقط یه سوال دیگه
          میتونم از اینجا دانلودش کنم
          Apple - Support - Boot Camp

نسخه 3.2 رو دانلود کردم میگه باید برید نسخه 3.1 رو بگیرید میترسم دانلود کنم بگه نسخه 3 رو هم باید دان کنم

نظر

من تازه گیها دانلود نکردم اما اونباری که دانلود کردن از سایت Apple همینطور شد که شما گفتید! گفت ورژن های قبلتر را هم دانلود کن! بهترین روش همون هست که گفتم!

نظر

الان این تایپیک رو خوندم
              http://www.i-phone.ir/forums/thread72827.html
              بهتره برم همین 5.0.5033 رو دانلود کنم و اکسترکت کنم ببینم چی میشه اخه همین فایل رو که دانلود کردم تبدیل کردم به زیپ چیز خاصی توش نبود یه ویندوز اینستالرو بوتکمپ و ati داشت ؟!
              دستگاه مال early 2011 هست و 8.1 میباشد بهترین گزینه همین فایل 500 مگی هست باید دانلود کنم انشالله که حل بشه
              بازم از شما دوست عزیز خیلی خیلی سپاس گذارم امیدوارم سال تازه و موفقی پیش رو داشته باشید

نظر

نوشته اصلی توسط khelane نمایش پست ها
                سلام
                دوستم یه مک بوک پرو اورده واسم 13 اینچ
                مشخصاتش
                cor5
                ram 4 g
                vga intell 3000
                دقیق مدلش یادم نیست و یادم رفت یاداشتش کنم براتون
                یه سری مشکلات داشت که درست نشد مجبور به کین انیستال کردنش شدم به ناچار یکی از دوستام از تهران یه دونه دیسک بوتیبل ماوریکس 10.9.1 رو برام ارسال کرد نصبش کردم بعدش طبق اموزش داخل سایت از داخل بوت کمپ سون رو نصب کردم و همه چی اوکی شد مونده درایورهاش تو سون نصب کنم
                تو اموزش نوشته باید دیسک رو بزاری تو و اونجا بوت کمپ رو اجرا کنم ولی بنده دیسک رو میزارم هیچی نشون نمیده با دوتا سیستم هم تست کردم داخل دی وی دی هیچی نشون نمیده؟!!!!! درحالی که تو سیستم عامل ماوریکس خودش که نصب کردم راحت محتویات داخل دیسک رو میخونه ؟!!
                چیکار کنم درایور ها رو نصب کنم یه فایل 500 مگی تو خود اپل بود مال بوتکمپ نمیدونم دان کنم /! مشکل سرعت اینترنت هم دارم؟
                ایا میشه از روی خود دیسک ماویریکس نصبش کرد؟
                اخرین نسخه بوت کمپ رو از سایت اپل دانلود کنید

نظر

نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
                  اخرین نسخه بوت کمپ رو از سایت اپل دانلود کنید
                  سلام به همتون ممنون از توجه شما عزیزان
                  دارم همین کار رو میکنم 5.0.5033
                  رو دانلود میکنم انشالله تا شب تموم میشه

نظر

صبر کنید ..
                  X