اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با نصب شیرکوهی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با نصب شیرکوهی

سلام - مک بوک پرو دوستم همه چیزش پاک شده - من خواستم اول با فلش شیر کوهی رو نصب کنم گیر می کرد ! چند بار امتحان کردم ولی دقیقه ۸ گیر میکنه !

بعدش با سی دی پلنگ برفی گفتم امتحان کنم مک بوک پرو شروع می کنه به بوق زدن و led پایین چشمک میزنه !

مشکل از چی هست ؟
    ویرایش توسط bahram112003 : https://i-phone.ir/forums/member/30401-bahram112003 در ساعت 20-10-2013, 05:05 PM

نوشته اصلی توسط milad-70 نمایش پست ها
    سلام - مک بوک پرو دوستم همه چیزش پاک شده - من خواستم اول با فلش شیر کوهی رو نصب کنم گیر می کرد ! چند بار امتحان کردم ولی دقیقه ۸ گیر میکنه !

بعدش با سی دی پلنگ برفی گفتم امتحان کنم مک بوک پرو شروع می کنه به بوق زدن و led پایین چشمک میزنه !

مشکل از چی هست ؟
    دوست عزیز مدل دستگاهتون چی هست؟
    یه دی وی دی یا فلش بوتیبل از نسخه ۱۰.۸.۵ تهیه کنید و اقدام به نصب کنید.
    نتیجه رو اعلام کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
      دوست عزیز مدل دستگاهتون چی هست؟
      یه دی وی دی یا فلش بوتیبل از نسخه ۱۰.۸.۵ تهیه کنید و اقدام به نصب کنید.
      نتیجه رو اعلام کنید.
      فلش بوتيبل ساختم مرحله اول نصب دقيقه ٨ گير مى كنه !
      با دى وى دى پلنگ برفى هم تا option ميگيرم دى وى دى رو انتخاب مي كنم “ مك بوك پرو بوق مى زنه led پايين چشمك ميزنه ....

مدلش رو نمى دونم ولي macbook pro 2010 ” 15 inch هست '

نظر

فلش بوتيبل ساختم مرحله اول نصب دقيقه ٨ گير مى كنه !
        با دى وى دى پلنگ برفى هم تا option ميگيرم دى وى دى رو انتخاب مي كنم “ مك بوك پرو بوق مى زنه led پايين چشمك ميزنه ....

مدلش رو نمى دونم ولي macbook pro 2010 ” 15 inch هست '
        چه نیخه ای رو تست کردی؟
        یه فایل دیگه ۱۰.۸.۵ از یه جا تهیه کنید و امتحان کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

فك نكتم اصلا ربطى به ورژن داره ' بايد دى وى دى پلنگ برفى كه روش بوده نصب بشه ديگه ؟

همون تا انتخابش ميكنم روى لوگوى اپل شروع مى كنه بوق زدن ' مشكل سخت افزارى هست انگار ...

نظر

فك نكتم اصلا ربطى به ورژن داره ' بايد دى وى دى پلنگ برفى كه روش بوده نصب بشه ديگه ؟

همون تا انتخابش ميكنم روى لوگوى اپل شروع مى كنه بوق زدن ' مشكل سخت افزارى هست انگار ...
            دوست من سلام
            من هم می خوام به این نتیجه برسم که مشکل سخت افزاری هست یا نرم افزاری.
            منظور از اینکه گفتم ۱۰.۸.۵ رو نصب کن این بود که میخواستم یه فایل دیگه غیر از اونی که داشتی رو چک کنی و بهتر هست که آخرین نسخه باشه.
            مورد اینجاست که وقتی اسنو لئوپارد رو نصب میکنی فقط بوق میزنه.سوال دیگه هم اینکه وتی بوق میزنه سیستم هنگ میکنه؟پیغام خاصی میده؟
            سوال بعدی در مورد نصب مونتاین لاین که میگی در دقیقه ۸ میمونه .۱-سیستم هنگ میکنه یا نشون میده عملیات در حال انجامه و تغییری نمیکنه؟چقدر گذاشتی تو این حالت بمونه؟اگه اروری میده چی هست؟
            اگه میتونی از این قسمتها عکس بزار

نظر

اين دى وى دى پلنگ برفى هست وقتى انتخابش مى كنم ' روى لوگو اپل شروع مى كنه به بوق زدن وچشمك LED '

ولى فلش بوق نمى زنه و واردش ميشه و مثل عكس دقيقه ٧ گير ميكنه ' دوستم گفت خودشم كه خواسته با فلش كلين اينستال كنه گير ميكرده ...

شايد بيشتر از ٣٠ دقيقه توى عكس اخر مونده باشه ' ....

نظر

اوضاع هاردت چطوره؟
                با فلش بوت کن و وارد Disk Utility شو .از سمت چپ رو هاردت کلیک کن و یه عکس ازش بزار هم اوضاع درایوهات رو ببینیم هم هاردت.
                بعد از این کار از همین قسمت هاردت رو Repair کن و یه بار دیگه امتحان کن.(مطمئن نیستم اما ضرر نداره)

نظر

مشکل با نصب شیرکوهی

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
                  اوضاع هاردت چطوره؟
                  با فلش بوت کن و وارد Disk Utility شو .از سمت چپ رو هاردت کلیک کن و یه عکس ازش بزار هم اوضاع درایوهات رو ببینیم هم هاردت.
                  بعد از این کار از همین قسمت هاردت رو Repair کن و یه بار دیگه امتحان کن.(مطمئن نیستم اما ضرر نداره)
                  انقد كه اين لپ تاپ تميزه اصلا فكر نكنم فن ش خاك داشته باشه اصلا ازش استفاده نشده '
                  ارور داد repair

اين اروره هارده ؟

نظر

خب این دی وی دی که عکسش رو گذاشتی که مال این دستگاه نیست ( روش نوشته 13 در حالی که ظاهرا دستگاه شما 15 اینچه )

Disk utility هم که به وضوح داره میگه هاردت خرابه !

هر موقع نصب گیر کرد شما command + L رو بزن از توی کنسول باز شده آخرین لوگ ارور رو ببین چیه .....

نظر

هيچ ارورى نمى ده

' اره اين دى وى دى خودش نيست ' فرقى هم داره ؟ مى ترسم هاردشم عوض كنم مشكل از هاردش نباشه

نظر

صبر کنید ..
                      X