اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور no bootable device

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور no bootable device

با سلام
    مک بوک پرو ریتینا دارم که می خواستیم روش با بوت کمپ ویندوز 8 بریزیم.از دی وی دی رام اکسترنال استفاده می کردیم که در مرحله ی تقسیم درایو ها می گفت دی وی دی وجود ندارد در صورتی که توی فایندر بود.
    دوستم رفته تو سیستم پرفورمنس و startup disk رو گذاشته رو دی وی دی رام.بعد ریستارت شد و صفحه ی ایستال ویندوز اومد و ما custome install رو زدیم و به قسمت انتخاب درایو ها که رسید 3 تا درایو بود.efi که 200 mb بود و دو تا دیگه که یکی 250 و خورده ای بود و اون یکی رو یادم نیست.منصرف شدیم و از نصب ویندوز اومدیم بیرون. حالا مک با نمیاد و ارور زیر رو میده:
    no bootable device--insertb boot disk and press any key

دوستان مشکل حل شد.
    با گرفتن دکمه ی alt وارد ریکاوری شد و از اون جا با انتخاب مکینتاش اچ دی دستگاه بالا اومد.
    همچنان موفق به نصب ویندوز 8 نشدیم. در قسمت دانلود فایل های مربوط به بوت کمپ روی usb گیر می کنه.

نظر

نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
      دوستان مشکل حل شد.
      با گرفتن دکمه ی alt وارد ریکاوری شد و از اون جا با انتخاب مکینتاش اچ دی دستگاه بالا اومد.
      همچنان موفق به نصب ویندوز 8 نشدیم. در قسمت دانلود فایل های مربوط به بوت کمپ روی usb گیر می کنه.

منم مثل شما درگیر همین ارور هستم و هزار راه رفتم

هنوز هم ویندوز نتونستم بزنم

نظر

نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
        دوستان مشکل حل شد.
        سرعت نت کمه احتمالا

شما یو اس بی ویندوز بوت کن از رو فلش نصب کن

نظر

no bootable device

My daughters computer has turned black and says "MEDIA FAIL NO BOOTABLE DEVICE" Can some one enlighten me how to reboot it?Thank you Brian https://ostriebritvi.ru

نظر

صبر کنید ..
          X