اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل در دسترسي به درايو هاي Mac و Win

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

xp داری یا seven
    اگه xp داری باید گزینه format using NTFS partition quick رو انتخاب کنی (توی مراحل نصب ویندوز)
    اگه seven داری که خودش روی ntfs هست
    راستی الان seven ریخته بودی که بوت کمپ رو نشون نمی داد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط danteppc نمایش پست ها
      xp داری یا seven
      اگه xp داری باید گزینه format using NTFS partition quick رو انتخاب کنی (توی مراحل نصب ویندوز)
      اگه seven داری که خودش روی ntfs هست
      راستی الان seven ریخته بودی که بوت کمپ رو نشون نمی داد ؟
      اره الان 7 دارم
      لطفا بگید قبل از مراحل نصب چکار کنم منظورم اینه که این پارتیشنی که الان روش winدارم رو چه کنم ؟

نظر

والا اگه seven دارید که نباید این مشکلی که الان دارید پیش میومد ! عجیبه ...
        حالا شما یه بار دیگه به صورت معمولی دوباره نصب کن ... ایشالا درست میشه (بعضی مواقع اوسگول میشه)

نظر

والا اگه seven دارید که نباید این مشکلی که الان دارید پیش میومد ! عجیبه ...
          حالا شما یه بار دیگه به صورت معمولی دوباره نصب کن ... ایشالا درست میشه (بعضی مواقع اوسگول میشه)
          نگفتید با این پارتیشن که الان روش win هست چه کنم ؟

نظر

باید فرمتش کنی دیگه...اطلاعات رو از توش وردار و فرمتش کن :
            Application -> Utilities -> Boot camp Assistant
            گزینه Create or remove windows partition رو انتخاب کن بعدش دکمه Restore
            بعد از اینکه تموم شد دوباره به همون آدرس برو و هر چند گیگ که به درایوت می خای بدی بده بعدش شروع میکنه به Partition و بعدش ویندوزت رو بریز
            ویرایش توسط danteppc : https://i-phone.ir/forums/member/9367-danteppc در ساعت 07-11-2010, 10:42 AM

نظر

يه مشكل جديد
              از وقتي ntfs paragon و macdrive رو نصب كردم هنگام بالا امدن مكينتاش داخل صفحه سفيد با لوگوي apple يه progress bar مياد كه چند دقيقه طول ميكشه تا پر بشه و مكينتاش بياد بالا هر دو برنامه رو هم حذف كردم و ويندوز رو هم حذف كردم ولي باز هم اين نوار مياد
              اين نوار برا چيه و چطور از بين ميره ؟

نظر

اگه اون دایره که میچرخه رو می گید که مشکلی نیست واسه همه اون جوریه...اما چند دقیقه نباید طول بکشه...

نظر

باید فرمتش کنی دیگه...اطلاعات رو از توش وردار و فرمتش کن :
                  Application -> Utilities -> Boot camp Assistant
                  گزینه Create or remove windows partition رو انتخاب کن بعدش دکمه Restore
                  بعد از اینکه تموم شد دوباره به همون آدرس برو و هر چند گیگ که به درایوت می خای بدی بده بعدش شروع میکنه به Partition و بعدش ویندوزت رو بریز

موقع ايجاد پارتيشن خطاي زير رو ميده
                  the disk cannot be partitioned because some files cannot be moved
                  backup the disk and use Disk Utility to format it as a single Mac OS Extended(journaled) volume.restore yourinformation to the disk and try using Boot Camp Asistant again.

من پارتيشن win رو هم حذف كردم و الان فقط يه پارتيشن دارم (هنگام بالا اومدن هم كه option روميزنم فقط يه پارتسشن هست)
                  حالا چكار كنم ؟
                  ویرایش توسط sajjadzare : https://i-phone.ir/forums/member/19159-sajjadzare در ساعت 07-11-2010, 11:38 AM

نظر

اگه اون دایره که میچرخه رو می گید که مشکلی نیست واسه همه اون جوریه...اما چند دقیقه نباید طول بکشه...
                    نه بابا اون دايره رو كه ميدونم فقط چند ثانيه طول ميكشه
                    يه progress Bar هست كه كم كم پر ميشه

نظر

الان چندتا درایو توی finder نشون میده ؟

نظر

الان چندتا درایو توی finder نشون میده ؟
                        داخل finder كه از روز اول يه درايو بود (اگه بيشتر بود كه كل مشكلات حل بود)
                        كلا اگه من بخوام mac رو از اول نصب كنم اينكه dvd رو بزارم و مراحل نصب رو جلو برم و درايو رو فرمت كنم بعد بيام و win نصب كنم مشكل حله ؟ يا اينكه بايد كارهاي ديگه اي كنم ؟
                        آخه من تا حالا رو mac book نصب نكردم رو pc زياد نصب و حذف كردم

ممنون از كمكهاتون
                        ویرایش توسط sajjadzare : https://i-phone.ir/forums/member/19159-sajjadzare در ساعت 07-11-2010, 12:19 PM

نظر

آخر سر میخای ویندوز رو پاک کنی یا مک رو ؟!
                          من که تاحالا مک رو نصب نکردم...از روز اول رو لپتاپ هست و مثل پلنگ داره کار میکنه...
                          الان من چیو توضیح ندادم در مورد پارتیشن ؟ بگید تا بگم چی کار کنید

نظر

آخر سر میخای ویندوز رو پاک کنی یا مک رو ؟!
                            من که تاحالا مک رو نصب نکردم...از روز اول رو لپتاپ هست و مثل پلنگ داره کار میکنه...
                            الان من چیو توضیح ندادم در مورد پارتیشن ؟ بگید تا بگم چی کار کنید
                            الان من رو مك بوكم فقط يه پارتيشن دارم كه رو اون هم Snow Leopard نصبه (كه تا ديروز مثل lion كار مي كرد !)و ويندوز رو هم پاك كردم
                            حالا به خاطر دو مشكل ميخوام مك رو هم حذف كنم و دوباره نصب كنم
                            1. همون Progress bar كه گفتم اومده كه خيلي طول ميكشه
                            2.پارتيشن نشدن هارد برا نصب ويندوز (تو چند تا از سايت خارجي گفته بودن برا حل اين مشكل بايد از سيستم بك آپ بگيريد و دوباره نصب كنيد كه من احتياج به backup ندارم همه اطلاعات رو ريختم رو يه هارد ديگه و فقط ميخوام دوباره نصب كنم ولي داخل pc كه نصب ميكردم مثل ويندوز dvd ميگذاشتم و بوت ميشد و... حالا اينجا نميدونم همون كار رو كنم يا از داخل خود mac اين كار رو كنم)

نظر

خوب من تاحالا مک reinstall نکردم اما فکر نکنم کاری داشته باشه از خود راهنماش هم میتونی استفاده کنی یا یکی از دوستان کمک لطفا

نظر

با سلام
                                دل رو زدم دریا و هارد رو فرمت کردم و دو سیستم عامل ناز نصب کردم (البته مک نازتره ها !) و مشکلی هم پیش نیومد
                                یه سوال
                                بصورت پیش فرض میره داخل ویندوز چطور تغیرش بدم که به صورت پیش فرض بیاد داخل مک ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X