اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دیر بوت شدن mountain lion

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دیر بوت شدن mountain lion

با عرض سلام خدمت تمام کاربران انجمن

من حدود یک سال هست که Mountain Lion را نصب کردم تا به حال تو سایت های زیاد خارجی و ایرانی گشتم دنبال این این مشکل ولی چیزی زیادی پیدا نکردم .
    مدل macbook من mc721 هست که قبلا که snow lopard نصب بود و حدود ۳-۴ ثانیه بالا می آمد ولی الان حدود ۴۵ ثانیه تا ۱ دقیقه طول می کشد تا بالا بیاید و این بگم من به صورت آپگرید نصب کردم.
    می خواستم ببین دوستان این مشکل به چه علت است آیا طبیعی است یا نه ؟
    از تمام دوستان هم پیشاپیش بابت پاسخ هایشان تشکر می کنم .

3-4 ثانیه بالا می اومد؟
    ssd دارید؟

نظر

دوست عزیز اگه میخوای کلا سرعت مک بره بالا یه ssd بگیر
      و اینکه شما میگی ۳ ۴ ثانیه امکان نداره حتی با ssd
      اگه هم نمیتونی بگیری مک رو celan inestall کن تا بهتر شه مک ات.
      چون الان واقعا سرعت بوتت پایینه.من خودم mc721 دارم با رم ۸ و سرعت بوت من ۱۵ تا ۲۰ ثانیه هست.مطمعن باش کلین اینستال کنی خوب میشه سرعتت.
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

ممنون از دوستان به خاطر پاسخ هایشان
        نه ssd ندارم .
        هارد من معمولی نه قبلا که snow lopard روش داشتم همین حدود ها بوت می شد ولی در Mountain lion خیلی طول می کشد تا بوت شود .
        به دلیل نرم افزار و اطلاعات زیادی روی لپ تاپم دارم نمی تونم clean install نصب کنم

نظر

شما از برنامه و خلاصه هر چی داری یه backup بگیر.با time machine میتونی این کارو کنی.
          اگه بلد نیستی هم اموزشش داخل انجمن هست.
          موفق باشی دوست عزیزم

- - - - - - - - - -

شما از برنامه و خلاصه هر چی داری یه backup بگیر.با time machine میتونی این کارو کنی.
          اگه بلد نیستی هم اموزشش داخل انجمن هست.
          موفق باشی دوست عزیزم
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

سلام خدمت دوستان عزیز
            ببخشید که این پست دوباره بعد از مدت ها باز کردم .
            می خواستم بدونم دوستانی که به صورت clean install سیستم عامل Mountain Lion نصب کرده ان و لپ تاپ آنها mc721 هست با 4 گیگ رم مدت زمان بوت شدنشون چقدر هست م همچنین دوستانی که به صورت آپدیت نصب کرده اند ؟
            و یک سوال دیگه هم که داشتم می خواستم بدونم دوستان چه زمانی که سیستم بالا می آید مقدار رم مصرفی شون چقدر هست هم اونایی که آپدیت کردن و هم اونایی که clean install کردن ؟
            از تمام دوستان هم به خاطر پاسخ هایشان پیشاپیش تشکر می کنم .

- - - - - - - - - -

سلام خدمت دوستان عزیز
            ببخشید که این پست دوباره بعد از مدت ها باز کردم .
            می خواستم بدونم دوستانی که به صورت clean install سیستم عامل Mountain Lion نصب کرده ان و لپ تاپ آنها mc721 هست با 4 گیگ رم مدت زمان بوت شدنشون چقدر هست م همچنین دوستانی که به صورت آپدیت نصب کرده اند ؟
            و یک سوال دیگه هم که داشتم می خواستم بدونم دوستان چه زمانی که سیستم بالا می آید مقدار رم مصرفی شون چقدر هست هم اونایی که آپدیت کردن و هم اونایی که clean install کردن ؟
            از تمام دوستان هم به خاطر پاسخ هایشان پیشاپیش تشکر می کنم .

نظر

صبر کنید ..
            X