اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کارایی ترک پد مولتی تاچ مک بوک ایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کارایی ترک پد مولتی تاچ مک بوک ایر

دوستان یک سوال آیا تمان ترک پد های مک بوک ها حساسیت قسمت وسطشون به کلیک و جا به جا کردن پویینتر نسبت به قسمت های دورش یشتره یا فقط از من اینطوره؟؟؟؟

نوشته اصلی توسط johncartoon نمایش پست ها
    دوستان یک سوال آیا تمان ترک پد های مک بوک ها حساسیت قسمت وسطشون به کلیک و جا به جا کردن پویینتر نسبت به قسمت های دورش یشتره یا فقط از من اینطوره؟؟؟؟
    حساسیت به لمسش که در همه جا یکسانه! (به غیر از یه نوار خیلی باریک در پایینش)
    ولی کلیک کردنش (اگه از کلید فیزیکیش استفاده میکنین) در قسمت پایین بیشتره. چون اون دوتا کلی دقیقا مثل بقیه ترک پدهای معمول لپ تاپها در قسمت پایین ترک پد هستش. فقط اپل با طراحیش تونسته اونا رو مخفی کنه و کل مجموعه ترک پد رو یکدست کنه.

- - - - - - - - - -

حساسیت به لمسش که در همه جا یکسانه! (به غیر از یه نوار خیلی باریک در پایینش)
    ولی کلیک کردنش (اگه از کلید فیزیکیش استفاده میکنین) در قسمت پایین بیشتره. چون اون دوتا کلی دقیقا مثل بقیه ترک پدهای معمول لپ تاپها در قسمت پایین ترک پد هستش. فقط اپل با طراحیش تونسته اونا رو مخفی کنه و کل مجموعه ترک پد رو یکدست کنه.
    .:amgr:.

نظر

بلی منظورم همون بود!!!

نظر

دوستان من در double click روی یک فایل با تاچ مشکل دارم باید با تاچ ۳.۴ بار بزنمش تا یک فایل باز بشه!!!!
      کمکم کنید!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Macintosh-HD نمایش پست ها
        دوستان من در double click روی یک فایل با تاچ مشکل دارم باید با تاچ ۳.۴ بار بزنمش تا یک فایل باز بشه!!!!
        کمکم کنید!!!
        احتمال مشکلتون از تنظیمات سرعت دابل کلیک باشه.
        برید ستینگ بخش TrackPad بعد Double-Click Speed رو تنظیم کنید.

نظر

دوست عزیز این آدرس اشتباهه !!!!!
          باید آدرس زیر بروید:
          • System Preferences>Accessibility>Mouse and Trackpad

نظر

دوست عزیز این آدرس اشتباهه !!!!!
            باید آدرس زیر بروید:
            • System Preferences>Accessibility>Mouse and Trackpad

ممنون ولي تو نسخه های مختلف اين بخش جا به جا شده.

نظر

سلام
              به علت مشکلی مجبور شدم هارد مک بوک پرو 13 و پاک کنم و از نو ماوریکس مجدد روش نصب کنم دفعه قبل وقتی از شیر کوهی به این نسخه امدم حالت دابل کلیک تاچ پدم از کار افتاد یعنی با دابل کلیک نمیتونم محل ایکون هارو جابجا کنم یا چیزی از فولدری به جای دیگه ببرم یکی از دوستان لطف کرد و راه حلش و برام نوشت ممنون میشم باز لطف کنید و بفرمایید
              اگه کسی اطلاع داره به من بگه باطری بایس این مک کجاست چند بار شده کامل دستگاه باطریش تموم بشه و وقتی به برق وصل کردم و بالا اومده ازم تاریخ و ... خواسته خودمم نتونستم پیداش کنم !

نظر

نوشته اصلی توسط nima12330 نمایش پست ها
                سلام
                به علت مشکلی مجبور شدم هارد مک بوک پرو 13 و پاک کنم و از نو ماوریکس مجدد روش نصب کنم دفعه قبل وقتی از شیر کوهی به این نسخه امدم حالت دابل کلیک تاچ پدم از کار افتاد یعنی با دابل کلیک نمیتونم محل ایکون هارو جابجا کنم یا چیزی از فولدری به جای دیگه ببرم یکی از دوستان لطف کرد و راه حلش و برام نوشت ممنون میشم باز لطف کنید و بفرمایید
                اگه کسی اطلاع داره به من بگه باطری بایس این مک کجاست چند بار شده کامل دستگاه باطریش تموم بشه و وقتی به برق وصل کردم و بالا اومده ازم تاریخ و ... خواسته خودمم نتونستم پیداش کنم !
                سلام

به این مسیر مراجعه کنید:

System Preference>Accessibility>Mouse and Trackpa>Trackpad Options

گزینه Enable Dragging رو فعال کنید درست میشه

نظر

• صبر کنید ..
                  X