اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کرک Mac appstore

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ببینید، گرافیک مک ضعیف نیست.
    من با mc700 مدل early2011 ۱۳ اینچ با گرافیک HD3000 دارم بدون مشکل با فتوشاپ کار میکنم، فیلم کانورت میکنم، کار نقشه کشی میکنم و...
    یعنی من تمام کارامو میتونم با مکبوکم انجام بدم.
    اما اهل بازی نیستم. شما برای بازی کردن نباید به گزینه ای جز PC و لپتاپ گیمینگ فکر کنی.
    مک برای استفاده و کار هست، نه برای بازی. هر موقع احساس نیاز کردی که برای کار نیاز به یک پلتفرم روون و راحت و کامل و جامع میگردی، بیا سمت مک.

نظر

ممنون ... پس دیگه مک میخرم ...

نظر

من md-318 دارم.
        عالیه......اکثر کارهامو با خود مک انجام میدم و ویندوز هم فقط برای بازی نصب کردم.
        call of duty 8 و nfs RUN رو راحت با بالاترین کیفیت جواب میده....
        تازه رو ویندوز ۳۲ بیت که فقط از ۲ گیگابایت رم اجازه میده استفاده کنی....

نظر

ولی بازی های چند مدت دیگه رو فول نمی تونه اجرا کنه

نظر

ولی بازی های چند مدت دیگه رو نمیتونه اجرا کنه

نظر

سلام حسین جان
              خسته نباشی
              میخوتم نظر خاص خودمو بدم ببین اگه تو در مورد سخت افزاری صحبت میکنی پس مک نخر چون مک از نظر سخت افزاری رقیب زیاد داره اما از نظر نرم افزاری رقیبی نداره اخه خیلی توسعه پیدا کرده
              من خودم مک بوک md 101 دارم خیلی هم خوبه و راضی هستم در ضمن
              اینو بگم که هیچ موقع به اعداد یک دستگاه نگاه نکن به قدرت قطعات نگاه کن
              شاید بنویسه core i7 ولی قدر یک core رو باید بدونی شايد 2 باشه که خیلی مزخرفه هیچ موقع گول core i نشو بدون قدرت هر هسته چقده و همچنین گرافیک و رام رامی که بیشتر توی ایسوس استفاده میشه 1333 هست اما مک 1600 استفاده میکنه یعنی خیلی بهتره از نظر بیس وووو خیلی چیزها
              در کل نمیخوام خیلی حرف بزنم
              ولی مک بوک یه چیز دیگس

نظر

صبر کنید ..
              X