اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تداوم اتصال مک بوک پرو به برق

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سیکل من ۱۹ هست!!! حدود ۱ ماه خریدم !!! زیاد نیست ؟
    کامل میذارم که خالی شد شارز میکنم من و فول که شد درش میارم!! مشکل کجاست!!
    مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط koosha202002 نمایش پست ها
      سیکل من ۱۹ هست!!! حدود ۱ ماه خریدم !!! زیاد نیست ؟
      کامل میذارم که خالی شد شارز میکنم من و فول که شد درش میارم!! مشکل کجاست!!
      مرسی
      لابد 19 بار کامل باتریو خالی کردین بعد دوباره شارژ کردین!
      .:amgr:.

نظر

• متاسفانه باطری من سلامتش به ۶۳ درصد سقوط کرد... به گمونم داره انتحار میکنه.... اون عملیات رو هم انجام دادم فایده ای نداشت....
        متاسفانه هیچ کس رو هم گیر نیاوردم این بیچاره رو ببره دبی یا مالزی یا هرجای دیگه بده سرویسش کنن....
        جایی توی ایران هست که بشه بهش اعتماد کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
          متاسفانه باطری من سلامتش به ۶۳ درصد سقوط کرد... به گمونم داره انتحار میکنه.... اون عملیات رو هم انجام دادم فایده ای نداشت....
          متاسفانه هیچ کس رو هم گیر نیاوردم این بیچاره رو ببره دبی یا مالزی یا هرجای دیگه بده سرویسش کنن....
          جایی توی ایران هست که بشه بهش اعتماد کرد؟
          یه سری شرکت ها هستند که این کار رو میکنند!
          دفتر خود انجمن هم این کار رو میکنه!
          http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html

نظر

• یه سوال :

من وقتی مک بوکم که همزمان به برق وصل هست و باتریش ۱۰۰٪ خاموش میکنم و بعد از چند ثانیه که از خاموش شدنش گذشت از برق جداش میکنم ؛ ی مدت که گذشت و خواستم روشن کنم مجدد قبل

از روشن کدرن به برق وصل میکنم و بعد دکمه پاور رو میزنم تا روشن بشه ؛ ولی وقتی روشن میشه یا شده ۹۹٪ یا ۹۸٪ گاهی هم ۹۷٪ !!!

دو هفتس که این مک بوک رو خریدم...

کسی نظری نداره ؟؟

نظر

• تداوم اتصال مک بوک پرو به برق

نوشته اصلی توسط p_0935 نمایش پست ها
              یه سوال :

من وقتی مک بوکم که همزمان به برق وصل هست و باتریش ۱۰۰٪ خاموش میکنم و بعد از چند ثانیه که از خاموش شدنش گذشت از برق جداش میکنم ؛ ی مدت که گذشت و خواستم روشن کنم مجدد قبل

از روشن کدرن به برق وصل میکنم و بعد دکمه پاور رو میزنم تا روشن بشه ؛ ولی وقتی روشن میشه یا شده ۹۹٪ یا ۹۸٪ گاهی هم ۹۷٪ !!!

کسی نظری نداره ؟؟
              حساس نباشيد براي من الان چند سال هست كه اينگونه هست و كاري كه شما انجام ميديد من هم انجام ميدم فقط اگه هميشه از برق استفاده ميكنيد هر يك دو ماه يكبار كاليبره كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط p_0935 نمایش پست ها
                یه سوال :

کسی نظری نداره ؟؟
                طبيعي هست!
                اين به خاطر اينه كه مك ها وقتي فول شارژ ميشن،تا زماني كه باتري بر اثر زمان،به ٩٨-٩٧٪ برسه،باتري رو شارژ نميكنه!
                و اين امر،تكرار ميشه تا زماني كه مك به برق وصله!

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                  طبيعي هست!
                  اين به خاطر اينه كه مك ها وقتي فول شارژ ميشن،تا زماني كه باتري بر اثر زمان،به ٩٨-٩٧٪ برسه،باتري رو شارژ نميكنه!
                  و اين امر،تكرار ميشه تا زماني كه مك به برق وصله!
                  خب یک سری شارژ کامل کردم و بعد که روشن کردم از ۱۰۰٪ اومد ۹۷٪ !!

نظر

• با سلام خدمت دوستان
                    من مک بوک پرو حدود ۲ ماهی هست خریدم و در این مدت بجز هفته اول که هر شب شارژ میکردم بعد دیگه با مطالعه این قسمت همیشه به شارژ وصل هست و فقط دوبار کذاشتم کاملا خالی بشه و پس از چند ساعتی که خاموش بود دوباره شارژ کردم اما حالا که با istat pro چک میکنم helth را زده ۹۲٪ وcycle هست ۱۴ که وقتی با شارژ۲۰٪ مجدد شارژ کردم helth شد ۹۰٪ و cycle هنوز هم ۱۴ هست میشه راهنمایی بفرمایید چرا سیکل زیاد نشده و اصلا باطری بنظر شما مشکل داره که بعد از یکماه سلامتی اون ۹۰٪ است؟ممنون میشم از راهنمایی شما

نظر

• نوشته اصلی توسط homaan نمایش پست ها
                      با سلام خدمت دوستان
                      من مک بوک پرو حدود ۲ ماهی هست خریدم و در این مدت بجز هفته اول که هر شب شارژ میکردم بعد دیگه با مطالعه این قسمت همیشه به شارژ وصل هست و فقط دوبار کذاشتم کاملا خالی بشه و پس از چند ساعتی که خاموش بود دوباره شارژ کردم اما حالا که با istat pro چک میکنم helth را زده ۹۲٪ وcycle هست ۱۴ که وقتی با شارژ۲۰٪ مجدد شارژ کردم helth شد ۹۰٪ و cycle هنوز هم ۱۴ هست میشه راهنمایی بفرمایید چرا سیکل زیاد نشده و اصلا باطری بنظر شما مشکل داره که بعد از یکماه سلامتی اون ۹۰٪ است؟ممنون میشم از راهنمایی شما
                      کالیبره کنید باتری رو!
                      البته معمولا بعد از کالیبره کردن,برای مدتی سلامتی رو کمتر نشون میده

نظر

• سلام
                        میخواستم بدونم برای اینکه مک از باتری استفاده نکنه و سیکل باتری کم نشه بایر چیکار کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bajegany نمایش پست ها
                          سلام
                          میخواستم بدونم برای اینکه مک از باتری استفاده نکنه و سیکل باتری کم نشه بایر چیکار کرد؟
                          دائم وصل باشه به برق

نظر

• عاغا سلام !
                            مک بوک پرو mc700
                            30 ماه کارکرد
                            860 سیکل !
                            83 % سلامتی باطری !

روزی 18 ساعتم روشنه !

فک کنم نزدیکه ب نابودی :دی
                            مگه نه ؟

* البته تا الان من اطلاعاتی در مورد باطری نداشتم !
                            و هر موقع شارژ پر میشد
                            از شارژ میکشیدم و با باطری کار میکردم .
                            اما از الان دیه تصمیم دارم
                            ک نذارم حتی یه سیکل دیه هم اضافه شه و همیشه با برق مستقیم کار کنم تا دهنو سرویس کنم :دی

پ.ن : ویندوز7 روش نصب کردم و زیاد از مکینتاش استفاده نمیکنم !
                            ویرایش توسط Faryaad6 : https://i-phone.ir/forums/member/139954-faryaad6 در ساعت 30-09-2013, 02:02 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Faryaad6 نمایش پست ها
                              عاغا سلام !
                              مک بوک پرو mc700
                              30 ماه کارکرد
                              860 سیکل !
                              83 % سلامتی باطری !

روزی 18 ساعتم روشنه !

فک کنم نزدیکه ب نابودی :دی
                              مگه نه ؟

* البته تا الان من اطلاعاتی در مورد باطری نداشتم !
                              و هر موقع شارژ پر میشد
                              از شارژ میکشیدم و با باطری کار میکردم .
                              اما از الان دیه تصمیم دارم
                              ک نذارم حتی یه سیکل دیه هم اضافه شه و همیشه با برق مستقیم کار کنم تا دهنو سرویس کنم :دی

پ.ن : ویندوز7 روش نصب کردم و زیاد از مکینتاش استفاده نمیکنم !
                              بله،سيكلش بالاست!

نظر

صبر کنید ..
                              X