اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونگی داشتن فایل جداگانه آپدیت برای مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونگی داشتن فایل جداگانه آپدیت برای مک

سلام
    نمیدونم چطوری سوالمو مطرح کنم میگم از طریق software update mac menu آپدیت میکنیم اگه بخواهیم مک رو کاملا پاک کنیم بعدها آپدیت دوباره نصب کنیم دیگه نیازز به دانلود مجدد نباشه ترافیک حروم شه یعنی به صورت فایل مجزا تو مک سیو کنیم و آرشیو کنیم امیدوارم بیانمو درست رسانده باشم ممنونم.

اینجا صد بار باید پیغام بدیم تا جواب بدن حتی من ۶ ماه پیش یه سوال کردم هی پیغم دادم جواب نمیدادن واقعا عجیبه اسم اینکار خدمت گذاریه؟

شما ساعت 1.52 دقيقه تاپيك زديد بعد توقع داريد توي نيم ساعت جواب بدن بهتون ؟

صبر داشته باشيد براتون مناسب تره
    Rest in peace Steve
    Do What You Love
    Steve Jobs

نظر

نوشته اصلی توسط steve_jobs14 نمایش پست ها
      سلام
      نمیدونم چطوری سوالمو مطرح کنم میگم از طریق software update mac menu آپدیت میکنیم اگه بخواهیم مک رو کاملا پاک کنیم بعدها آپدیت دوباره نصب کنیم دیگه نیازز به دانلود مجدد نباشه ترافیک حروم شه یعنی به صورت فایل مجزا تو مک سیو کنیم و آرشیو کنیم امیدوارم بیانمو درست رسانده باشم ممنونم.
      این امکان پذیر نیست
      برای نصب مجدد مک دو گزینه پیش روی شماست
      گزینه اول پاک کردن همه چیز و نصب مک جدید از صفر که قاعدتا باید همه رو از اول دانلود کنید
      گزینه دوم نصب مک بدون فرمت درایو قبلی ٬ اینجوری برنامه های شما آپدیت هاشون رو نگه میدارند ولی مک به ورژنی که dvd شما از اون هست برمی گرده و دوباره باید آپدیت کنید

نوشته اصلی توسط steve_jobs14
      اینجا صد بار باید پیغام بدیم تا جواب بدن حتی من ۶ ماه پیش یه سوال کردم هی پیغم دادم جواب نمیدادن واقعا عجیبه اسم اینکار خدمت گذاریه؟

اینجا هیچ کس به شما بدهکار نیست و هرکس که جواب مناسبی باشه سعی می کنه کمکتون کنه
      در هر صورت اگر از خدمت گذاری (!!) اینجا راضی نیستید میتونم انجمن های دیگه ای رو معرفی کنم بتون
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

شما میتونید اول نگاه کنید کدوم برنامه ها آپدیت شدن بعد از سایت اپل قسمت
        support > download فایل DMG اونو دانلود کنید و نصب کنید و برای استفاده های بعدی نگه داری کنید

نظر

پس چطوری وقتی آپدیت برای مک میاد تو انجمن تاپیک دانلود جداگانه آپدیت مک قرار میدهید؟ خب خوشحال میشم اگه یاد بدین چون نمیتونم همش ترافیک مصرف کنم... مثلا:
          http://www.i-phone.ir/forums/thread49638.html

نظر

بهترین راه اینه که با time machine بک آپ بگیرید و بعد از نصب همه رو برگردونید

نظر

من آخرین آپدیت مک رو انجام دادم آکلود هم نصب شد اما find my mac فعال نمیشه توضیح بدین لطفا عکس هم ضمیمه کردم آپل آیدی هم دارم اما غیر فعاله:

کسی نیست اینجا؟

help me pleaseeeeeeeeeeeee

این سرویس find my mac خوبه؟ به درد بخور است؟ اگه خدا نکرده مک بوک که جی پی اس نداره دزدیدن میتونه مکان دقیق دزد نامرد رو پیدا کنه؟

find my mac فعال کردم اما مکان دقیق مک بوک نشون نمیده ۲ کوچه پایینتر نشون میده این خیلی بده چطوری بعد دزدیدن مک رو پیدا کنیم آخه؟

نظر

کسی نیست اینجا؟
                help me pleaseeeeeeeeeeeee

یکبار به شما گفتم از ارسال پست های اینچنینی خودداری کنید . هروقت کسی که جواب سوال شما رو بدونه وارد تاپیک بشه جواب میده . این رو به عنوان آخرین اخطار در نظر بگیرید

این سرویس find my mac خوبه؟ به درد بخور است؟ اگه خدا نکرده مک بوک که جی پی اس نداره دزدیدن میتونه مکان دقیق دزد نامرد رو پیدا کنه؟

find my mac فعال کردم اما مکان دقیق مک بوک نشون نمیده ۲ کوچه پایینتر نشون میده این خیلی بده چطوری بعد دزدیدن مک رو پیدا کنیم آخه؟

همانطور که خودتون میدونید مک بوک پرو ها GPS ندارند و این مکانی که به شما نشان میده یک مکان تقریبی با استفاده از آنتن های وایرلس یا BTS هست
                بیشتر قابلیت find my mac برای از از کنترل خارج کردن مک از راه دور هست وقتی زمانی دزدیده میشه
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
                X