اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

داغ کردن مک بوک پرو ! کمک فوری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• داغ کردن مک بوک پرو ! کمک فوری

دوستان! من یه مک بوک* پرو مدل MC723 دارم و همه جوره کارای گرافیکی و مختلفم رو توی محیط مک در حد عالی انجام میده. البته ویندوز رو هم با بوت کمپ نصب کردم. زیاد اهل بازی نیستم ولی بعد مدت*ها هوس کردم و گفتم وختی گرافیک دستگاهم عالیه crysis 2 رو روی ویندوز بریزم و بازی کنم. بازی با کیفیت فوق العاده بالا اجرا میشه ولی داغ کردن بیش از حد دستگاه رفته روی مُخم. فنش تو کل بازی در حال کاره و بدنه اش هم نافرم داغ میشه. میخوام بدونم مشکلی واس دستگاه ایجاد نمیشه؟ اگه به بازی توی ویندوز ادامه بدم سخت افزارش مورد پیدا نمیکنه؟
    از دوستان اگه کسی دیده بازی کردن با ویندوز تو مک بوک باعث آسیب دیدن دستگاه میشه بگه تا کلا بیخیال بازی بشم. اگه هم که نه و طبیعیه و اپل فکر اینجاهاش رو کرده با خیال راحت به بازی برسم. خواهشا من رو از سردرگمی نجات بدین. هم نمیخوام مکم رو از دس بدم هم میخوام با گرافیک بالای دستگاهم بازی کنم

اینکه داغ میکنه طبیعی هست! اما عمر سیستمتون کم میشه!
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

طبیعی که هست ولی هر چند وخت یه بار و بعضی موقع ها که آدم بخواد بازی کنه نباید آسیب برسونه

نظر

دستگاه خودش کنترل کننده دما داره اگه تا حد خطر بره بالا سیستم یا هنگ میکنه یا خودش خاموش میشه. هیچ سیستمی به خاطر داغ کردن خراب نمیشه مگر اینکه تو تنظیمات ،لیمیت ها دستکاری بشه که معمولا هنگام overclock این کار انجام میشه
        ویرایش توسط X_tester : https://i-phone.ir/forums/member/59689-x_tester در ساعت 25-10-2011, 06:40 PM

نظر

نوشته اصلی توسط x_tester نمایش پست ها
          دستگاه خودش کنترل کننده دما داره اگه تا حد خطر بره بالا سیستم یا هنگ میکنه یا خودش خاموش میشه. هیچ سیستمی به خاطر داغ کردن خراب نمیشه مگر اینکه تو تنظیمات ،لیمیت ها دستکاری بشه که معمولا هنگام overclock این کار انجام میشه
          یعنی هیچ نگرانی نداشته باشم دیگه؟

نظر

من فک کنم به خاطر گرافیک 1 گیگش باشه من شنیدم که همه mc723 ها داغ می کنند ، من خودم mc721 دارم موقع بازی call of duty 4 توی مک داغ می کنه ولی نه خیلی زیاد.
            تا نظر دوستان دیگه چی باشه !؟

نظر

منم دقیقا 721 دارم و call of duty 4 رو بازی میکنم البته بعضی موقع ها نه همیشه ولی سیستم داغ میکنه و هر 2 تا فن رو دور 5000 میره

نظر

صبر کنید ..
              X