اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش نشدن بعد از زدن shut down

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خاموش نشدن بعد از زدن shut down

سلام دوستان عزیز

الان چند روزه که وقتی توی مک shut down می کنم یک صفحه آبی میاد و همین جوری میمونه ولی خاموش نمیشه ؟؟؟؟!!!!
    آیا مشکل خاصی داره که اینجوری میشه ؟ واسه شما هم تا حالا این مشکل پیش اومده ؟
    سیستم من 721 هست

احتمالا یک برنامه مشکل دار یا باز مونده توی ram نمیزاره خاموش بشه. بار منم این اتفاق افتاده ، اما نه بصورت مداوم . ۲-۳ بار اینطوری شده.

شما یکبار به حال خودش رهاش بذار زمانی که داره show down میشه. ببین بعد زمان طولانی هم خاموش نمیشه؟
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

دیشب توی ویندوز اینجوری شد - کلا 20 دقیقه بیشتر باطری نداشت - خودش بعد 20 دقیقه خاموش شد- همیشه اینجوری نیست بعضی وقتها اینجوری میشه - تو این شرایط منم دکمه پاور رو نگه می دارم تا خاموش بشه - این کار من مشکل ایجاد می کنه ؟

نظر

ماله من هم توی ویندوز چند باری اینجوری شده
        دوستان لطفا کمک کنید

نظر

تورو خدا یکی راهنمایی کنه - مردم از دلشوره

نظر

برای من هم اینجوری شده،چه داخل خود mac باشم چه داخل win ، یکی* از دوستام گفت هاردت شاید آسیب دیده،هنوز وقت نکردم ببرم جایی* نشون بدم،کسی* چیزی نمیدونه؟

نظر

اولش نرین سر وقت هارد از تسک منیجر کل پروسس ها رو ببندین ببینین میشه تو مک یه با Onyx کل کش ها رو خالی کنین Mac Keeper هم هست.
              اگه نشد سیستم عامل و Repair کنین اگه نشد Clean install کنین بعد که اینا جواب نداد هارد مشکل داره.

نظر

میشه لینک دانلود این نرم افزارهارو بزارید ؟

نظر

نظر

لینک دانلود باز نمیشه !:d

نظر

کل هاردمو فرمت کردم، از اول lion و windows ریختم توش . ردیف شد.
                      ممنون از راهنمایی دوستان.

نظر

صبر کنید ..
                      X