اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب lion روی مک بوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب lion روی مک بوک

سلام :

من یه لب تاب مک بوکه پرو ۱۳ اینچی دارم میخوام روش لایون نصب کنم دوستان کسی نصب کرده

میشه همین برنامه فعلی رو هم روش نصب کرد بعد من اگه بخوام از انجمن بخرم باید کجا مراجعه کنم

اصلا من میتونم روی مک بوکم نصبش کنم ؟؟

بله میتونید برنامه های فعلی رو نصب کنید البته برخی باید اپدیت بشن ولی اکثرا کار مکننند !
    http://www.i-phone.ir/forums/thread43930.html

نظر

سلام دوست من ممنون از لطفتون رسید ۱عدد dvd بود ببخشید این رو به سورت بوت باید نصب کرد ؟ میشه یه راهنمایی کنید ؟ ممنون میشم .

نظر

خیر
        فایل dmg رو بیارید روی دستکتاپ
        بعد اون رو یا مستقیم نصب کنید یا بوتیبل کنید

نظر

بعد فایلهای توی هارد پاک میشه یا فقط نصب میشه یعنی یه بک آپ بگیرم ؟ از اطلاعاته مهمم ؟

ممنون از توجهه شما .....

نظر

خیر
            فقط سیست عامل اپدیت میشه
            هیچ چیزی پاک نمیشه

نظر

سلام :
              من نسخه 10.6.4 رو دارم تا حالا دو بار زرم رو دانلود توی ۹۷٪ قطع شده کسی آپدیت کوبو رو داره برام رایت کنه بفرسته هزینش هم پرداخت میکنم دو روزه لب تابم روشنه و هنوز هیچ کاری نکردم

دوستان اگه کسی سایتی رو سراغ داره که قابلیت روزیوم داشته باشه ممنون میشم
              ویرایش توسط mojtabagh4 : https://i-phone.ir/forums/member/36416-mojtabagh4 در ساعت 21-08-2011, 09:45 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mojtabagh4 نمایش پست ها
                سلام :
                من نسخه 10.6.4 رو دارم تا حالا دو بار زرم رو دانلود توی ۹۷٪ قطع شده کسی آپدیت کوبو رو داره برام رایت کنه بفرسته هزینش هم پرداخت میکنم دو روزه لب تابم روشنه و هنوز هیچ کاری نکردم

دوستان اگه کسی سایتی رو سراغ داره که قابلیت روزیوم داشته باشه ممنون میشم
                آپدیت Combo از چه نسخه ایی مد نظرتون هستش ؟

نظر

من 10.6.4 هستم

نظر

برای اینکه بری روی لایون اول باید بری به 10.6.8 بعد لایون نصب کنی !!

نظر

نوشته اصلی توسط mojtabagh4 نمایش پست ها
                      من 10.6.4 هستم
                      دوست عزیز، اینم لینک دانلود Combo 10.6.8 از سرور خود اپل با قابلیت ادامه و سرعت بالا. ( حجم 1.01 گیگ )

نظر

انجام شد ممنون از همه دوستان .

نظر

صبر کنید ..
                        X