اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات lion

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مشكل با Keychain Access

با سلام و عرض ادب
    دوستان توي اين چند روز كار با lion فقط و فقط به يك مشكل اعصاب خرد كن با lion برخوردم. اميدوارم با راهنمايي شما مديران زحمت كش و كاربران محترم اين مسئله واسه هميشه براي اينجانب حل بشه.
    سايت اينترنت بانك كارت اعتباري من بصورتي هست كه بانك مربوطه ٢ تا فايل certificate بهت ميده و بايستي اونهارو توي Keychain Access پياده سازي بكني. قبلا توي snow leopard به راحتي استفاده ميكردم. اما از زمان پياده سازي lion ، موقعي كه ميخوام وارد اينترنت بانك بشم ، ازم ٢ الي ٣ بار كلمه و پسورد login مك رو ميپرسه و بعد از وارد كردن اونها اجازه ورود به سايت رو ميده ، بعد از ورود واسه هر عمليات اگه مبالغه نباشه بيش از ٥ بار ازم كلمه و رمز login پرسيده ميشه. اگر هم وارد نكنم اجازه ورود بهم نميده . واقعاً پدرمو درآورده. قبلاً اين مشكل رو نداشتم
    لطفاً اگه چاره واسه از كار انداختن اين تكرار پسورد وجود داره بفرماييد.
    با سپاس 

نظر

چجوری میشه اون loginScreen اول lion رو برداشت؟!

نظر

به sys pre برید و بخش اکانت های
        login option رو باز کنید : و automatic login رو یکی از اکانت های خودتون انتخاب کنید !

نظر

واسه Front Row جایگزینی پیدا مشده؟
          و سنگینی بوت هم که پا برجا کسی میدونه تو 10.7.2 رفع شده؟

نظر

nوست عزیز اموزش اوردن Front Row به لاین در سایت هست
            من الان دارم از Front Row در لاین استفاده میکنم !

نظر

nوست عزیز اموزش اوردن Front Row به لاین در سایت هست
              من الان دارم از Front Row در لاین استفاده میکنم !

نظر

دوستان من نمیتونم با apple id خودم و حتی کس دیگه از face time استفاده کنم
                error (the server encountered an error processing registration please try again later)nمیده لطفا راهنمایی کنین

نظر

نوشته اصلی توسط amiroo2112 نمایش پست ها
                  دوستان من نمیتونم با apple id خودم و حتی کس دیگه از face time استفاده کنم
                  error (the server encountered an error processing registration please try again later)nمیده لطفا راهنمایی کنین
                  با چیز پی n امتحان میکنید ؟

نظر

بله عزیز ولی جواب نمیده شما این مشکل ندارین؟

نظر

نوشته اصلی توسط amiroo2112 نمایش پست ها
                      بله عزیز ولی جواب نمیده شما این مشکل ندارین؟
                      خیر ، من باشون کار هم کردم
                      FaceTime همه چی ، عالی کار میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
                        خیر ، من باشون کار هم کردم
                        FaceTime همه چی ، عالی کار میکنه
                        شما lion خریداری کردین یا free استفاده میکنین؟

نظر

نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
                          با سلام و عرض ادب
                          دوستان توي اين چند روز كار با lion فقط و فقط به يك مشكل اعصاب خرد كن با lion برخوردم. اميدوارم با راهنمايي شما مديران زحمت كش و كاربران محترم اين مسئله واسه هميشه براي اينجانب حل بشه.
                          سايت اينترنت بانك كارت اعتباري من بصورتي هست كه بانك مربوطه ٢ تا فايل certificate بهت ميده و بايستي اونهارو توي Keychain Access پياده سازي بكني. قبلا توي snow leopard به راحتي استفاده ميكردم. اما از زمان پياده سازي lion ، موقعي كه ميخوام وارد اينترنت بانك بشم ، ازم ٢ الي ٣ بار كلمه و پسورد login مك رو ميپرسه و بعد از وارد كردن اونها اجازه ورود به سايت رو ميده ، بعد از ورود واسه هر عمليات اگه مبالغه نباشه بيش از ٥ بار ازم كلمه و رمز login پرسيده ميشه. اگر هم وارد نكنم اجازه ورود بهم نميده . واقعاً پدرمو درآورده. قبلاً اين مشكل رو نداشتم
                          لطفاً اگه چاره واسه از كار انداختن اين تكرار پسورد وجود داره بفرماييد.
                          با سپاس 
                          دوستان ظاهراً كسي به مشكل بنده برنخورده؟
                          حداقل منو در خصوص ريست كردن Keychain Access مطالبي رو بفرماييد يا اينكه چه آيتم هايي رو مي تونم پاك كنم؟

نظر

با سلام
                            فيس تايم در لاين كار نميكنه كسي ميدونه بايد چکار کرد؟؟

نظر

دوستان کسی بوده که بوت کمپ داشته باشه و لایون رو کلین اینستال کنه؟ من الان دیگه نمیتونم برم توی ویندوز .
                              ضمنآ من ۳ تا درایو دارم و نمیتونم دوباره از اول با بوت کمپ درایو بسازم و .... به نظرتون اگه توی درای ویندوزم دوباره ویندوز نصب کنم درست میشه؟ میترسم نصب کنم دیگه مکم نیاد بالا

نظر

برنامه paragon ntfs 9.0 رو نصب كن درست ميشه

نظر

صبر کنید ..
                                X