اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالا نیومدن مک بوک پرو ۲۰۱۱

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بالا نیومدن مک بوک پرو ۲۰۱۱

سلام .
    من می خواستم مک خودمو سیستم عاملشو‌ دوباره نصب کنم تو امدم تو utilitis تو قسمت erase فرمت رو mac os extended jurnaleld قرار دادم بعد security optione رو روی erase 7 بار قرار دادم.شب اینکارو کردم صبح شد دیدم هنوز ی زره عملیات انجام شدت پشیمون شدم خواستم cancel کنم نشد shutdown کردم الان سیستم وقتی بالا می یاد ی علامت ورود ممنوع نشون می ده .
    می خوام دوباره برم تو قسمت utilitis دکمه option و R رو می زنم ولا سیستم رو لوگو اپل گیر می کنه بالا نمیاد الان ۲ روز سیستم رو روشن گذاشتم هیچ اتفاقی نیفتاده.
    اگه کسی می تونه کمکم کنه ممنون میشم.

نوشته اصلی توسط Mame2
    سلام .
    من می خواستم مک خودمو سیستم عاملشو‌ دوباره نصب کنم تو امدم تو utilitis تو قسمت erase فرمت رو mac os extended jurnaleld قرار دادم بعد security optione رو روی erase 7 بار قرار دادم.شب اینکارو کردم صبح شد دیدم هنوز ی زره عملیات انجام شدت پشیمون شدم خواستم cancel کنم نشد shutdown کردم الان سیستم وقتی بالا می یاد ی علامت ورود ممنوع نشون می ده .
    می خوام دوباره برم تو قسمت utilitis دکمه option و R رو می زنم ولا سیستم رو لوگو اپل گیر می کنه بالا نمیاد الان ۲ روز سیستم رو روشن گذاشتم هیچ اتفاقی نیفتاده.
    اگه کسی می تونه کمکم کنه ممنون میشم.
    دوست عزیز شما باید مکبوک را از روی DVD یا usb بوتیبل راه اندازی کنید و درایو را فرمت و سیستم عامل را نصب کنید.

نظر

آخه وقتی option و R رو نگه می دارم mac os utilitis بالا نمیاد که بتونم مکینتاش رو نصب کنم

نظر

نوشته اصلی توسط Mame2 نمایش پست ها
        آخه وقتی option و R رو نگه می دارم mac os utilitis بالا نمیاد که بتونم مکینتاش رو نصب کنم
        چون شما هارد را نیمه کاره فرمت کردید دیکه از ریکاوری بالا نمیاد.
        میتونید کلید option را نگه دارید و کامپیوتر را روشن کنید و ببینید امکان اینترنت ریکاوری وجود داره؟
        اگر وجود داره درمرحله بعد باید به وافای وصل بشید و سیستم عامل را را از اپل دانلود کنید و نصب کنید ( اگر که اینترنت پر سرعت دارید)
        اگر اینترنت پر سرعت ندارید از یک مغازه کامپیوتری usb سیستم عامل را بخرید و از روی اون نصب کنید.

نظر

یه راهی داره من یه بار انجام دادم وقتی مکبوک خاموشه بازش کن و فیش هارد رو جدا کن
          بعد روشنش کن میاد تو صفحه ای که انتخاب کنی هارد رو اون موقع وصلش کن برو داخل utility و فرمتش کن و سیستم عامل رو دوباره نصب کن

نظر

سلام دوستان مك بوك پرو من مدتي بود استفاده نكرده بودم ازش خواستم روشن كنم الان اصلا بالا نمياد حتي لگوي اپل فقط ي صفحه سفيد بدون هيچ پيغامي داخل لبتاپ صدايي مثل جير جير مياد ميشه اساتيد راهنمايي كنم چكار كنم من الان رشتم نميتونم بيام تهران با بچه هاي الماس پايتخت صحبت كردم گفتند حتما بايد بياري ببينيم چيه [emoji120]

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

قبل اینکه شما بگین این کارو به طور اتفاقی انجام دادم ولی چون نمی دونستم چیه کنسل کردم الان که شما گفتین انجام دادم ولی نشد.
              می خوام بدنم اگه ی هار نو بهش وصل کنم درست می شه؟
              چون به سرم زده ی ssd براش بخرم سرعت این هاردی که روشه پایینه به نظرم.
              میخوام بدونم اگه با خرید ی هارد جدید درست میشه که دیگه وقتمو رو این هارد قدیمی نزارم ی هارد جدید و پر سرعت بخرم
              نظر شما چیه ؟؟؟

نظر

سلام
                من داشتم فتوشاپ نصب ميكردم ، وسط نصب بايد ري استارت ميكردم كه بعد زدن آپشن ري استارت مك بوك هنگ كرد و موس دايره رنگي شد، زمان دادم ولى ري استارت نشد ، منم دكمه پاور رو نگه داشتم و ريست كردم ولي رو صفحه سفيد كه آرم اپل وسطشه ميمونه و مك بالا نمياد ، هيچ جا هم بك آپ ندارم، به شدت نگرانم كه اطلاعات هاردم پاك بشه ، چون بسيار برام مهمه
                لطفاً كمك كنيد بگيد چي كار كنم🙏🏻🙏🏻🙏🏻

نظر

صبر کنید ..
                X