اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد parallels desktop و bootcamp

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد parallels desktop و bootcamp

سلام به اساتید گرامی
    چندتا سوال داشتم که از هر کی تاحالا پرسیدم، پاسخ درست و حسابی ای بم نداده، ممنون میشم راهنماییم بفرمایید:

1) توی پاراللز هم نیاز به نصب درایور, مثل بوت کمپ هست؟
    2) من میخوام مک بوک پرو 15 اینچ ME294 رو بگیرم، شما اطلاع دارین درایورهای ویندوز 8 واسش کامل کار میکنن یا نه؟
    3) تو بعضی فروم ها در مورد داغ شدن بیش از حد مک بوک توی ویندوز با بوت کمپ بخاطر نبودن درایورهایی مثل اونی که مربوط به فن دستگاهه صحبت شده بود، آیا همچین مشکلاتی رو توی پاراللز هم داریم؟
    4) توی بعضی فروم ها گفته بودن توی ویندوز بوت کمپی ممکنه gesture های تاچ پدش کار نکنه،آیا همچین مشکلاتی با پاراللز هم وجود داره؟
    5) توی بوت کمپ که ssd به دو درایو تقسیم میشه، آیا مثلا از داخل مک به محتویات درایو بوت کمپ دسترسی داریم؟ منظورم دیتاهایی مثل فیلم و عکسه، نه فایل های ویندوز.
    6) من روی ویندوز میخوام برنامه های گرافیکی و شاید بازی نصب کنم، به نظر شما ویندوز بوت کمپی بریزم یا با پاراللز؟
    7) فروشنده ها میگن که 400 هزار تومن بده و بیمه ی پارسیان (آروند) ش کن، به نظر شما می ارزه؟

شرمنده که زیاد شد،واقعا ممنون میشم جوابمو بدین، چون اینارو توی پاساژ پایتخت و ایران از هرکی پرسیدم، بلد نبود

sent from my Nokia 1100

دوستان من هم دقیقا سولاتم مثل همین دوستمونه!!
    میخوام رو 13" Retina 864 ویندوز (حالا ۷ یا ۸.۱) بریزم و باهاش کارهای گرافیکی و رندر های گرافیکی بگیرم!!
    حالا درایورها کامل نصب میشن با bootcamp ؟
    از تمام قدرت پردازشی و گرافیکی میتونم استفاده کنم!؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

این سوال برای من هم هست، کسی هست به این سوال پاسخ بدهد؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
        سلام به اساتید گرامی
        چندتا سوال داشتم که از هر کی تاحالا پرسیدم، پاسخ درست و حسابی ای بم نداده، ممنون میشم راهنماییم بفرمایید:

1) توی پاراللز هم نیاز به نصب درایور, مثل بوت کمپ هست؟
        2) من میخوام مک بوک پرو 15 اینچ ME294 رو بگیرم، شما اطلاع دارین درایورهای ویندوز 8 واسش کامل کار میکنن یا نه؟
        3) تو بعضی فروم ها در مورد داغ شدن بیش از حد مک بوک توی ویندوز با بوت کمپ بخاطر نبودن درایورهایی مثل اونی که مربوط به فن دستگاهه صحبت شده بود، آیا همچین مشکلاتی رو توی پاراللز هم داریم؟
        4) توی بعضی فروم ها گفته بودن توی ویندوز بوت کمپی ممکنه gesture های تاچ پدش کار نکنه،آیا همچین مشکلاتی با پاراللز هم وجود داره؟
        5) توی بوت کمپ که ssd به دو درایو تقسیم میشه، آیا مثلا از داخل مک به محتویات درایو بوت کمپ دسترسی داریم؟ منظورم دیتاهایی مثل فیلم و عکسه، نه فایل های ویندوز.
        6) من روی ویندوز میخوام برنامه های گرافیکی و شاید بازی نصب کنم، به نظر شما ویندوز بوت کمپی بریزم یا با پاراللز؟
        7) فروشنده ها میگن که 400 هزار تومن بده و بیمه ی پارسیان (آروند) ش کن، به نظر شما می ارزه؟

شرمنده که زیاد شد،واقعا ممنون میشم جوابمو بدین، چون اینارو توی پاساژ پایتخت و ایران از هرکی پرسیدم، بلد نبود

sent from my Nokia 1100
        سلام دوست خوبم
        من و دوستانم تا حالا از بوت كمپ استفاده ميكرديم ولي چند روز پيش مك پرو دوستم به دليل استفاده مدام از ويندوز با بوت كمپ دچار مشكل سخت افزاري شد كه متاسفانه حل نشد و از دست دادش...
        الان همگي ٨٠١ با پارالل نصب كرديم و پشيمون از اينكه چرا تا حالا از بوت كمپ استفاده ميكرديم...
        به نظر من براي استفاده از پارالل شك نكن همين الانم اقدام كني بازم ديره
        مطمئن باش همه چيش عاليه و هيچ مشكلي پيدا نميكني فقط حتمن كركش كن
        بهترين مزيتش: استفاده از ويندوز تو محيط مك با يك كليك كه اين روياييه...تمام فايل ها و فولدرها روي مك و ويندوز قابل دسترسي هستش...بدون نياز به پارتيشن بندي...و خيلي چيزاي ديگه كه قبلن نداشتم
        فقط يه خورده قلق داره كه من با سعي و خطا پيداشون كردم چون كسي اطلاعات نداشت و همه به اشتباه ميرن سراغ بوت كمپ...
        در ضمن از پارالل استفاده كني نياز به گارانتي هم نداري و اينكه با خيال راحت هر چي خواستي رو ويندوزت نصب كن
        فكنم همه سوالاتتو جواب دادم...اهان تا يادم نرفته حتمن رم دستگاهت اگر كمه افزايشش بده چون براي ويندوزت رم جدا استفاده ميكنه البته اينم راه داره...
        اگه سوال خاصي داشتي بگو

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط kambizonline نمایش پست ها
          سلام دوست خوبم
          من و دوستانم تا حالا از بوت كمپ استفاده ميكرديم ولي چند روز پيش مك پرو دوستم به دليل استفاده مدام از ويندوز با بوت كمپ دچار مشكل سخت افزاري شد كه متاسفانه حل نشد و از دست دادش...
          الان همگي ٨٠١ با پارالل نصب كرديم و پشيمون از اينكه چرا تا حالا از بوت كمپ استفاده ميكرديم...
          به نظر من براي استفاده از پارالل شك نكن همين الانم اقدام كني بازم ديره
          مطمئن باش همه چيش عاليه و هيچ مشكلي پيدا نميكني فقط حتمن كركش كن
          بهترين مزيتش: استفاده از ويندوز تو محيط مك با يك كليك كه اين روياييه...تمام فايل ها و فولدرها روي مك و ويندوز قابل دسترسي هستش...بدون نياز به پارتيشن بندي...و خيلي چيزاي ديگه كه قبلن نداشتم
          فقط يه خورده قلق داره كه من با سعي و خطا پيداشون كردم چون كسي اطلاعات نداشت و همه به اشتباه ميرن سراغ بوت كمپ...
          در ضمن از پارالل استفاده كني نياز به گارانتي هم نداري و اينكه با خيال راحت هر چي خواستي رو ويندوزت نصب كن
          فكنم همه سوالاتتو جواب دادم...اهان تا يادم نرفته حتمن رم دستگاهت اگر كمه افزايشش بده چون براي ويندوزت رم جدا استفاده ميكنه البته اينم راه داره...
          اگه سوال خاصي داشتي بگو

ممنون از پاسخت دوست من
          آره، منم الان چند هفته ای هست که مک بوکم رو گرفتم و از همون اول روش پارللز ریختم و واقعا راضیم، خصوصا اینکه حتی دیکشنری مک هم داخل ویندوزش جواب میده
          بجز برای کارای گرافیکی خفن یا بازی، پارللز واقعا خوبه

Sent from the Orbit

نظر

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
            ممنون از پاسخت دوست من
            آره، منم الان چند هفته ای هست که مک بوکم رو گرفتم و از همون اول روش پارللز ریختم و واقعا راضیم، خصوصا اینکه حتی دیکشنری مک هم داخل ویندوزش جواب میده
            بجز برای کارای گرافیکی خفن یا بازی، پارللز واقعا خوبه

Sent from the Orbit
            البته اگر ١٦ گيگ رم داشته باشي توي رندر و بازي هم فكر نميكنم كم بياره...

نظر

سلام
              دوستان من میخوام از Arc GIS استفاده کنم

فک می کنم حدود ۳ گیگ رم واسش نیاز داشته باشم ( سیستمم ۴ گیگ رم داره)

به نظرتون bootcamp نصب کنم یا parallel ؟
              ویرایش توسط ali_enj : https://i-phone.ir/forums/member/157255-ali_enj در ساعت 25-03-2014, 01:21 PM

نظر

صبر کنید ..
              X