اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کپی نشدن از مکبوک به هارد!!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کپی نشدن از مکبوک به هارد!!!!

سلام،من چرا نمیتونم از مکبوکم روی هارد چیزی بریزم؟؟؟؟؟؟ ولی از هارد میتونم بریزم.......
    هارد اکسترنال

هاردتون باید fats 32 باشه ntfs مک نمیخونه
    البته با برنامه هایی مثل tuxera NTFS میشه
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نوشته اصلی توسط amiralived نمایش پست ها
      سلام،من چرا نمیتونم از مکبوکم روی هارد چیزی بریزم؟؟؟؟؟؟ ولی از هارد میتونم بریزم.......
      هارد اکسترنال
      اگر هاردتون فت ٣٢ هست هر فايل نمي تونه از يك حجم بخصوص بالاتر باشه، به طور مثال ممكن نيست يك فايل ٥ گيگي منتقل كنيد
      براي حل اين قضيه هاردتون بايد ntfs باشه و روي مك برنامه اي نصب كنيد كه دسترسي به فرمت ntfs رو براي مك باز كنه، برنامه هايي مثل paragon ntfs يا Tuxera Ntfs
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

راه دیگه هم اینه که هاردتون رو ExFat کنین. مشکل حجم فایل‌هایی که تو Fat32 هست رو نداره. هم ویندوزو هم مک پشتیبانی read و Write دارن. و به نظر می‌رسه از NTFS بهتر و Stableتر باشه.
        البته حواستون باشه که ویندوز Vista Service Pack 1 به بالا و مک Mac OSX 10.6 به بالا Exfat رو پشتیبانی می‌کنند.
        یه زمانی بود برنامه‌هایی که باعث می‌شد NTFS رو با مک استفاده کنین، گاهی مشکل ایجاد می‌کردن. نمی‌دونم این مشکلات هنوز برقراره یا نه، به خاطر همین من ExFat رو استفاده می‌کنم.

نظر

ممنون بچه ها...
          یعنی اگه با exfat فرمت کنم توی ویندوز۷ و مک جواب میده؟؟؟؟؟نیاز به برنامه نیست؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط amiralived نمایش پست ها
            ممنون بچه ها...
            یعنی اگه با exfat فرمت کنم توی ویندوز۷ و مک جواب میده؟؟؟؟؟نیاز به برنامه نیست؟؟؟؟؟
            اګه از NTFS و برنامه هایی مثلParagn NTFS استفاده کنید بهتر هست

نظر

صبر کنید ..
            X