اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل نداشتن صدا در ویندوز 7 مک بوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل نداشتن صدا در ویندوز 7 مک بوک

سلام
    من یک macbook1.1 دارم ویندوز 7رونصب کردم
    الان هم لیون دارم هم سون
    مشکل من این که خروجی صدا ندارم داخل ویندوز 7 اسپیکر وصل کردم بازهم کارنمیکرد صدا
    جفت ساعت هم فعاله داخل دیویس منجرهم نصبه ولی صدا نمیاد ولی تولیون مشکلی ندارم خروجی صدادارم فقط ت تو ویندوز صداندارم
    من برنامه ورژن جدید صدا رو گرفتم مرحله نصب خوب پیش میره میرسه به آخرش که درایو نصب کنه سیستم خاموش میشه یه صفحه ابی میاد
    من چه کارکنم
    ببخشید سوال دیگه ام وقتی آپشن میگرم ویندوزو انتخاب میکنم 2دقیقه زمان میبره تا بره تو سون این مشکلی نداره

ببخشید میشه از مراحلی که طی کردید و صفحه یا پیغام خطایی که براتون میاد یک عکس تهیه کنید و قرار بدید؟

نظر

نوشته اصلی توسط hossin salami نمایش پست ها
      سلام
      الان هم لیون دارم هم سون
      مشکل من این که خروجی صدا ندارم داخل ویندوز 7 اسپیکر وصل کردم بازهم کارنمیکرد صدا
      جفت ساعت هم فعاله داخل دیویس منجرهم نصبه ولی صدا نمیاد ولی تولیون مشکلی ندارم خروجی صدادارم فقط ت تو ویندوز صداندارم
      من برنامه ورژن جدید صدا رو گرفتم مرحله نصب خوب پیش میره میرسه به آخرش که درایو نصب کنه سیستم خاموش میشه یه صفحه ابی میاد
      من چه کارکنم
      ببخشید سوال دیگه ام وقتی آپشن میگرم ویندوزو انتخاب میکنم 2دقیقه زمان میبره تا بره تو سون این مشکلی نداره

*Bootcamp را نصب کردید ؟
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

سلام
        الان هم لیون دارم هم سون
        من چه کارکنم

از چه طريقي ويندوز نصب كرديد!؟
        درايور ها كامل نصب شده!؟

نظر

نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
          ببخشید میشه از مراحلی که طی کردید و صفحه یا پیغام خطایی که براتون میاد یک عکس تهیه کنید و قرار بدید؟
          دوست عزیز پیغام زود میره تا میخوام عکس بگیرم ریست شده

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
          *Bootcamp را نصب کردید ؟
          منظورتون ازطریق بوت کمپ سونو نصب کردم بله از طریق بوت کمپ نصبش کردم از خودلیون تعریفش کردم یک درایو 36گیگ براش ساختم براویندوز

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
          از چه طريقي ويندوز نصب كرديد!؟
          درايور ها كامل نصب شده!؟
          از طریق بوت کمپ نصبش کردم همه درایورارو خود ویندوز نصب کرده فقط خروجی صدا ندارم
          ویرایش توسط hossin salami : https://i-phone.ir/forums/member/19694-hossin-salami در ساعت 05-11-2012, 06:57 PM

نظر

دوست عزیز پیغام زود میره تا میخوام عکس بگیرم ریست شده

منظورتون ازطریق بوت کمپ سونو نصب کردم بله از طریق بوت کمپ نصبش کردم از خودلیون تعریفش کردم یک درایو 36گیگ براش ساختم براویندوز

از طریق بوت کمپ نصبش کردم همه درایورارو خود ویندوز نصب کرده فقط خروجی صدا ندارم

نه منظورم از طریق Bootcamp نیست! شما بعد از نصب ویندوز باید درایورهای Mac را نصب کنید.اون پیشفرضهایی که خودش نصب میکنه کارایی لازم را نداره.

باید دانلود کنید درایورهای مک را : http://www.i-phone.ir/forums/thread75238.html

اگر CD Snow Leopard را دارید ، روی اون Bootcamp هست. البته اگر دانلود کنید بهتر هست ، چون بوت کمپ که روی Snow هست کمی قدیمی هست.
            ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 05-11-2012, 07:04 PM

نظر

از طریق بوت کمپ نصبش کردم همه درایورارو خود ویندوز نصب کرده فقط خروجی صدا ندارم[/QUOTE]

اره،ولی باید درایور های خوده مک هم برای ویندوز نصب کنی!
              از این اموزش میتونی استفاده کنی(قسمت نصب درایور ها):
              http://www.i-phone.ir/forums/thread14015.html

نظر

سلام دوستان،من بوت کمپ واسه ویندوز میخوام،ایرmd231دارم،وین ۸ نصب کردم،اما درایور های کارت صدا و بلوتوثش رو ندارم،لطفا راهنمایی کنید

نظر

مشکل نداشتن صدا در ویندوز 7 مک بوک

نوشته اصلی توسط majid172 نمایش پست ها
                  سلام دوستان،من بوت کمپ واسه ویندوز میخوام،ایرmd231دارم،وین ۸ نصب کردم،اما درایور های کارت صدا و بلوتوثش رو ندارم،لطفا راهنمایی کنید
                  آخرين درايورها براي ويندوز ٧ رو از اپل ، همون برنامه بوت كمپ ، مرحله اي كه از شما خواسته ميشه درايورهاي مورد نياز رو دانلود كنيد!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2

نظر

یکی از روش هاش این هست که :

۱- وارد مک شو.
                    ۲-برو به Applications > Utilities < Bootcamp Assistant را بزن.
                    ۳- از صفحه ای که باز میشه Continue را بزن!
                    بعد :

تیک اولی را بذار و دومی را بردار!

بعد

چون شما Air هستید گزینه دومی را بزنید و یک Flash بذارید داخل تا براتون داخل فلش ذخیره کنه یا هرجای دیگه!

بعد باید منتظر باشد تا دانلود بشه!

نظر

با سلام
                      دوستان یک مک بوک پرو1211 هست که سیستم عاملش مک10.4.11بود(این نسخه بوت کمپ ندارد)
                      من سیستم عامل اصلی رو حذف نمودم و ویندوز 7 (64بیتی)روش ریختم
                      با اینکه آخرین نسخه بوت کمپ رو از اپل دانلود کردم بازم درایورهاش با ویندوز سازگار نبودن
                      با بدبختی تمام یک روز طول کشید که درایور کارت گرافیکش رو نصب کردم
                      حالا تنها مشکلش صداشه!با اینکه درایو کارت صداش نصبه ولی صداش در نمیاد!
                      هرچی درایور بود هم نصب کردم ولی بازهم نشد(حتی این درایور CirrusAudio.10.6.1)
                      جک میکروفن توش یک لامپ قرمز هست که تو ویندوز روشن میشه(یعنی همون دیجیتال آودیو)!توسایتهای خارجی و تو یوتیوپبببببب دبدم که گفتن باید اون لامپ رو با خلال دندون یا سوزن خاموش کنی تا صداش در بیاد(که بنده هرکاری کردم نشد)
                      ضمنا بوت کمپ هم الان رو ویندوز نصبه(آخرین ورژنش)
                      دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید...
                      ویرایش توسط ashkan1234 : https://i-phone.ir/forums/member/120103-ashkan1234 در ساعت 08-04-2013, 07:08 PM

نظر

بعد از گذشت دو روز پرسش بنده بی پاسخ مونده!
                        کسی نیست رسیدگی کنه؟!!!

نظر

نوشته اصلی توسط ashkan1234 نمایش پست ها
                          بعد از گذشت دو روز پرسش بنده بی پاسخ مونده!
                          کسی نیست رسیدگی کنه؟!!!
                          شما پست ۱۰ برا اقا اجســان بخون ننین جواب میده

نظر

سلام به دوستام گرامی
                            یه دستگاه imac all in one داریم که روی آن ویندوز 8 نصب کردن، حالا هیچ صدایی ازش پخش نمیشه، درایورها را اوکی نشون میده اما هیچگونه صدایی از آن پخش نمیشه، لطفا راهنمایی بفرمایید.
                            ممنون

نظر

در ادامه اضافه میکنم که روی این دستگاه فقط ویندوز 8 نصب میباشد و سیستم عامل مکینتاش ندارد.

نظر

صبر کنید ..
                              X