اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیدا شدن یک نقطه ی قرمز بر روی صفحه ی نمایش مکبوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پیدا شدن یک نقطه ی قرمز بر روی صفحه ی نمایش مکبوک

سلام من امروز داشتم صفحه مکبوکمو تمیز می کردم که متوجه ی یک نقطه ی قرمز رنگ شدم یک نقطه ی خیلی خیلی ریز به نظر شما چی می تونه باشه؟

یک پیکسل در حال سوختنه وتااین لحظه کسی سراغ ندارم تونسته باشه درستش کنه
    و به شکل های قرمز سبز و سفید به چشم میاد اومیدوارم بیشترنشه

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

نظر

ولی اخه چطور ممکنه!!! من خیلی کم ازش استفاده می کنم و خیلی خیلی هم مراقبشم چرا باید اینطوری بشه؟!

نظر

دوستان من شنیدم یک فیلمی هست که یک ساعت توی مکبوک می زاریم پخش بشه و بعد اینو درست می کنه کسی می دونه جریانش چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Apple55 نمایش پست ها
          دوستان من شنیدم یک فیلمی هست که یک ساعت توی مکبوک می زاریم پخش بشه و بعد اینو درست می کنه کسی می دونه جریانش چیه؟
          البته رو مک بوک نمیدونم ولی رو آیفونم از این فیلم ها و برنامه ها گذاشتم که هی انواع رنگ میومدن
          1 ساعت گذاشتم باشه روش ، میگفتن پیکسل های مرده رو با شوک زنده میکنه :ی
          ولی 1 پیکسل تبدیل شد به 20 پیکسل بعدش هم هی زیادتر شد و در آخر به ...... و lcd رو عوض کردم

ببر بیرون میگن بازش میکنن چند بار با نوک خودکار مایع lcd و پخش میکنن درست میشه ، ولی دقیقا اطلاع ندارم
          امیدوارم حل شه مشکلت،میدونم خیلی سخته تحملش

نظر

نوشته اصلی توسط reynard1 نمایش پست ها
            البته رو مک بوک نمیدونم ولی رو آیفونم از این فیلم ها و برنامه ها گذاشتم که هی انواع رنگ میومدن
            1 ساعت گذاشتم باشه روش ، میگفتن پیکسل های مرده رو با شوک زنده میکنه :ی
            ولی 1 پیکسل تبدیل شد به 20 پیکسل بعدش هم هی زیادتر شد و در آخر به ...... و lcd رو عوض کردم

ببر بیرون میگن بازش میکنن چند بار با نوک خودکار مایع lcd و پخش میکنن درست میشه ، ولی دقیقا اطلاع ندارم
            امیدوارم حل شه مشکلت،میدونم خیلی سخته تحملش
            حالا من اگر ببرم بیرون اینو باید دور صفحه که یک قسمت سیاه هست رو که روشم نوشته macbook رو باز کنن بعد دوباره می خوان ببندن مثل اولش میشه یا نقطه نقطه میشه؟؟ قیمت تعمیرش چه قدر میشه حدودا؟

نظر

صبر کنید ..
            X