اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چه آنتی ویروسی برای مک لاین پیشنهاد میکنید ؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
    والا ما مک گرفتیم که دیگه این مسخره بازی های ویندوز نباشه ، همش ویروس تروجان و ... !
    در نهایت لینوکس راه چارست

نظر

محمدرضا جان الان دقیقا فرق مک و لینوکس تو زمینه ویروس و ... چیه ؟
      جفتش که به یه شکل مکانیزمش

نظر

نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
        محمدرضا جان الان دقیقا فرق مک و لینوکس تو زمینه ویروس و ... چیه ؟
        جفتش که به یه شکل مکانیزمش
        مکانیزم یونیکسی که ربطی به امنیت نداره.
        در اصل اقدامات امنیتی مثل UMLinux و SELinux که وجود داره در اصل موجب میشه امنیت 99% فراهم بشه
        خیلیا فکر میکنند اوپن سورس نآمنه ولی این تفکر اشتباهیه
        در اصل اوپن سورس یعنی در کنار باینری سورس رو هم ارایه بدیم

نظر

مك انتي نميخواد

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
            در اصل اقدامات امنیتی مثل UMLinux و SELinux که وجود داره در اصل موجب میشه امنیت 99% فراهم بشه

نوشته اصلی توسط arezo نمایش پست ها
            مك انتي نميخواد
            دقت کردید به پست نن؟
            هر سیستم کد بسته ای نا امنه.
            همین که توی 10.7.3 لاین هوم فولدر رو encrypt نمیکرد مشخص شد چقدر امنه این سیستم عانل (!)

نظر

من بعد۳سال مک داشتن اصلا ویروسی نشده مکم تا به حال!
              پس عقل حکم میکنه برنامه الکی و بی استفاده مثل nod32,kaspersky,mackeeper و.... که باعث کندی سیستم هم میشن گاهی اوغات نصب نکنی

نظر

اتفاقا تفکر خیلی درستیه. توی سیستم های بسته اون هکر که داره روشی را برای نفوذ به سیستم عامل پیدا کنه باید بشینه تلاشش را روی کدهای encrpyt شده بکنه و از روشهای مختلفی مثل مهندسی معکوس برای عملکرد کدها استفاده کنه و در نهایت یک راهی پیدا بکنه. توی سیستم های باز ، هکر راحت کدهارو در اختیار داره و متناسب با اون حفره کد خودشو مینویسه.

نوشته اصلی توسط shayan نمایش پست ها
                من بعد۳سال مک داشتن اصلا ویروسی نشده مکم تا به حال!
                پس عقل حکم میکنه برنامه الکی و بی استفاده مثل nod32,kaspersky,mackeeper و.... که باعث کندی سیستم هم میشن گاهی اوغات نصب نکنی
                منم توی windows هم که بودم چنیدن سال بود که ویروسی نشده بودم! هر فلش را بهش نمیزنم ، همه اصول را رعایت میکردم.

بحث این نیست که کسی ویروسی بشه. اما شرکت های anti-virus دادن نقشه میکش بازارشون را سمت مک هم بیارن و شرط میبندم flashback کار اوناست. به حال پیشگیری بهتره.در حال هنوز مک به anti virus وابسته نیست.
                " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                  اتفاقا تفکر خیلی درستیه. توی سیستم های بسته اون هکر که داره روشی را برای نفوذ به سیستم عامل پیدا کنه باید بشینه تلاشش را روی کدهای encrpyt شده بکنه و از روشهای مختلفی مثل مهندسی معکوس برای عملکرد کدها استفاده کنه و در نهایت یک راهی پیدا بکنه. توی سیستم های باز ، هکر راحت کدهارو در اختیار داره و متناسب با اون حفره کد خودشو مینویسه.

منم توی windows هم که بودم چنیدن سال بود که ویروسی نشده بودم! هر فلش را بهش نمیزنم ، همه اصول را رعایت میکردم.

بحث این نیست که کسی ویروسی بشه. اما شرکت های anti-virus دادن نقشه میکش بازارشون را سمت مک هم بیارن و شرط میبندم flashback کار اوناست. به حال پیشگیری بهتره.در حال هنوز مک به anti virus وابسته نیست.
                  اگر اینطوریه چرا 90% سرورهای چهان سیستم عامل متن باز دارن؟ همشون هم رایگان نیستن و قیمتهاشون سر به فلک میکشه.
                  چطوره که OpenBSD امن ترین سیستم عاپل جهانه؟
                  عزیزم سیستم عامل متن باز کنار باینری میزاره سورس رو ببینی و در کل متن باز یودن امنیت رو پایین نمیاره
                  مخلص کلام که فلش بک نشون داد امنیت مک یه افسانه ست.

نظر

اگر اینطوریه چرا 90% سرورهای چهان سیستم عامل متن باز دارن؟ همشون هم رایگان نیستن و قیمتهاشون سر به فلک میکشه.
                    چطوره که OpenBSD امن ترین سیستم عاپل جهانه؟
                    عزیزم سیستم عامل متن باز کنار باینری میزاره سورس رو ببینی و در کل متن باز یودن امنیت رو پایین نمیاره
                    مخلص کلام که فلش بک نشون داد امنیت مک یه افسانه ست.
                    این عدد ۹۰٪ را از کجا آوردی شما ؟ در ضمن دلیل انتخاب فقط این نیست که سیستم عامل رایگان نیست. نرم افزارهایی که لازم هست روش نصب بشه هم باید رایگان باشه . شما فقط سیستم عامل را میبینی! حالا طرف linux پولی را هم بخره نرم افزارهای مورد نظرش free هست.

بعد OpenBSD چه ربطی داشت الان ؟؟ شما فقط با کلمات بلدی بازی کنی ، همین!! (چند تا کلمه را مدام سره هم میکنین ، هر کدوم از از یکجا ، کالا من توی پستها شما دقت کردم ، همش همینطور بوده).

امنیت هیچ سیستمی توی دنیا ۱۰۰٪ نیست ، به قول جمله معروف ، امن ترین سیستم ، یک سیستم خاموش هست. اما مک مشکل JAVA بود ، نه مشکل بدنه اصلی مک.
                    ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 19-07-2012, 05:15 PM
                    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                      این عدد ۹۰٪ را از کجا آوردی شما ؟ در ضمن دلیل انتخاب فقط این نیست که سیستم عامل رایگان نیست. نرم افزارهایی که لازم هست روش نصب بشه هم باید رایگان باشه . شما فقط سیستم عامل را میبینی! حالا طرف linux پولی را هم بخره نرم افزارهای مورد نظرش free هست.

بعد OpenBSD چه ربطی داشت الان ؟؟ شما فقط با کلمات بلدی بازی کنی ، همین!! (چند تا کلمه را مدام سره هم میکنین ، هر کدوم از از یکجا ، کالا من توی پستها شما دقت کردم ، همش همینطور بوده).

امنیت هیچ سیستمی توی دنیا ۱۰۰٪ نیست ، به قول جمله معروف ، امن ترین سیستم ، یک سیستم خاموش هست. اما مک مشکل JAVA بود ، نه مشکل بدنه اصلی مک.
                      عذ و openbsd رو از آمار آوردم.
                      یه سر به گوگل بزنید کاملا مشخصه.
                      ثانیا اکثر نرم افزارهای حرفه ای که یک ادمین سرور نیاز داره در لینوکس هم پولی هستند.
                      اگر برید و مطالعه کنید در نرم افزارهای آزاد لفظ free رو as in freedom معنی کردند و به معنای آزاد بودنه. عموما برای رایگان از لفظ gratis استفاده میکنند.
                      بهرحال مهم اینه که همین مشکل در نرم افزار آزاد openjdk نبود و کاربران لینوکس رو نتونست هدف قرار بده.

نظر

بنده اطلاعات زیادی ندارم اما عرض می کنم هر سیستم عاملی نیاز داره به یک محافظ بدافزار یا آنتی ویروس داشته باشه
                        بالاخره وقتی یه تروجان ساخته میشه که 500,000 مک رو آلوده میکنه ، خب این نشون میده که استعدادشو داره. دست کم برای منه مشتری این واقعیت به خوبی حضم میشه
                        وقتی حرف برتری مک نسبت به سایر سیستم عامل ها میشه ، وجود حفاظ قوی تری هستش نسبت به کارایی

نوشته اصلی توسط saranipedram نمایش پست ها
                        من روی مک بوک ایر از کسپر اسکی استفاده میکنم.
                        فوق العاده است.هم سبک و هم راحت.اصلا احساس کندی سرعت برعکس نسخه ویندوزی نداره.
                        البته ارجینالش رو باید بخری چون کرک شدش نیست.
                        به نظرم هیچ نرم افزار و سیستم عاملی امن نیست.و همون طور که میدونیم شرکت کسپر اکسی زودتر از اپل فلش بک رو شناخت.
                        من ترجیح میدم همیشه روی مکم یه انتی ویروس باشه.
                        تایید میکنم حرفتونو منتها باید بگم من الان هیچ افت سرعتی روی ویندوز ندارم
                        منم لایسنز رو خریدم و مثل شما خیلی وقته دارم از نسخه internet security استفاده میکنم
                        سرعت عملکرد ویندوز بستگی به سرعت پردازش داره که موقع استفاده از برنامه های پر کار مانند آنتی ویروس ، خودشو نشون میده !

در نهایت لینوکس راه چارست
                        لینوکس هم یه سیستم عامل کهکشانی نیست که مثل بقیه سیستم عامل ها نباشه. اما اونم حرف واسه گفتن داره
                        File:Operating system usage share.svg - Wikipedia, the free encyclopedia
                        http://computerempire.files.wordpres..._mac_linux.jpg

نظر

صبر کنید ..
                        X