اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در تایپ فارسی و نمایش اساید های پاور پوینت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در تایپ فارسی و نمایش اساید های پاور پوینت

سلام دوستان
    من یه مک دارم با تایپ فارسی تو ورد و نمایش اسلاید های فارسی پاورپوینت مشکل دارم کسی میتونه روشی غیر از کپی کردن متن و ... که یه کار اساسی باشه به من معرفی کنه
    ممنون میشم
    متشکرم

نوشته اصلی توسط mreza90 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مک دارم با تایپ فارسی تو ورد و نمایش اسلاید های فارسی پاورپوینت مشکل دارم کسی میتونه روشی غیر از کپی کردن متن و ... که یه کار اساسی باشه به من معرفی کنه
    ممنون میشم
    متشکرم
    معمولا وقتی تمام فانتهاش را داشته باشید باید درست نشون بده دیگه، دارید همش را؟

پیشنهاد میکنم برای کارهای تایپیتون در مک از Neo Office تنظیم شده استفاده کنید.

نظر

متاسفانه آفیس برای مک به هیچ وجه زبان های راست به چپ رو پشتیبانی نمیکنه. فقط در صورتی که کاری که میخواین انجام بدین صرفا تایپی باشه (یعنی نیازی به داشتن افکت و اینا نباشه) میتونین از اون ترفند کپی کردن متن و اینا استفاده کنید. در غیر اینصورت با هر فونتی و به هر ترتیبی کلمات از هم جدا هستند. در پاور پوینت هم حتی با اون طرفند نمیتونین به نوشته هاتون افکت بدین. باید از برنامه های جانبی استفاده کنید که کامل ترینش iWork هست و بعد از اون Open Office که محیطش به آفیس نزدیکتره و بعد هم Neo Office که محیط ساده ای داره.

نظر

صبر کنید ..
      X