اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بلد نیستم مک روی pc نصب کنم!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بلد نیستم مک روی pc نصب کنم!

سلام

من هیچی از مک و نحوه ی نصب کردنش نمیدونم! اینو میدونم فقط که باید idenb یا یه چی دیگه نصب کنم و ttaksok رو نمیشه ،
    من cpu amd دارم
    رم 4گیگ
    رو ویندوز هیچ کمبودی ندارم

اصلاً هیچی سر در نمیارم ، خیلی هم از خراب شدن boot ترس دارم، درست کردنش دردسره! با easybcd هم اگه بشه dualboot کرد باز نمیدونم چطوری ،من به زور xp و 7 رو کنار هم قبلا نصب کرده بودم

باید چه برنامه ای رو نصب کنم؟ حجمش کمه؟ یا چند گیگ هست و باید بخرمش؟
    چطوری نصبش کنم خودش بوت داره یا از طریق ویندوز؟!
    شنیدم costomizing داره!! نمدانم چیست

خلاصه هیچی از مک نمیدونم ، فقط یه دفعه یه جایی دستکاپش رو دیدم خیلی خوشگل بودش

عنوان نامناسب است دوست عزیز !
    ابتدا شما باید بدونید که دستگاهتون قابلیت ساپورت مک داره یا نه ! بعد من به شما پیشنهاد میکنم که Hazard و iDeneb رو تهیه کنید ( یا دانلود که حجمش 2-3 گیگ هست ) و با توجه به تاپیک هایی که در این باره هست نصب رو آغاز کنید ( البته قبلش صبر ایوب هم تهیه کنید ) !

پ.ن : در ضمن اگر از مک هیچی نمیدونید اول سعی کنید اطلاعات بگیرید در رابطه با مک !
    ویرایش توسط A M iN : https://i-phone.ir/forums/member/24364-a-m-in در ساعت 13-01-2011, 01:13 AM
    انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

به نظر من قبلش راجع به کل سخت افزارتون اطلاعات جمع کنید و تو یه نت بزای دونه دونشون سرچ کنید و ببینید که ایا Kext (همون درایور خودمون تو ویندوز) سخت افزارتون برای مک هست یا نه.
      اینو برای این میگم که من خودم مثل شما بودم و هیچی بلد نبودم.
      3,2 ماه دنبال این بودم که ببینم باید چی کار بکنم ولی اصلا به نکته بالا دقت نکردم که کارت گرافیک من از سری جدید انویدیاست و اپل تازه تو مکبوک ایر جدید از این کارت ها استفاده کرده و هنوز نسخه هکینتاشی که گرافیک منو بشناسه نیومده.
      خلاصه الان برای همه دوستانم مک نصب کردم اما خودم گرافیک ندارم.

نظر

البته مال من هم AMD بود البته سری جدیدش یعنی Phenom2 یه 10.5 ialtous نصب کردم نشد ولی بعدش همین ورژن جدید 10.6.3 iAktous رو نصب کردم خیلی عالی جواب داد با اینکه Ramمن هم 2 بود. ولی دقت کن موقع نصب Customize ها رو درست تیک بزن من خودم 4 بار آزمایش کردم به خصوص درمورد Kernel خیلی حساسه سعی کن kernelمربوط به AMD رو تیک بزنی بعدش همه چیزش عالی کار میکنه ( بغیر صداش! البته برای من )
        ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 13-01-2011, 01:59 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
          البته مال من هم AMD بود البته سری جدیدش یعنی Phenom2 یه 10.5 ialtous نصب کردم نشد ولی بعدش همین ورژن جدید 10.6.3 iAktous رو نصب کردم خیلی عالی جواب داد با اینکه Ramمن هم 2 بود. ولی دقت کن موقع نصب Customize ها رو درست تیک بزن من خودم 4 بار آزمایش کردم به خصوص درمورد Kernel خیلی حساسه سعی کن kernelمربوط به AMD رو تیک بزنی بعدش همه چیزش عالی کار میکنه ( بغیر صداش! البته برای من )
          شما AMD هستی و Atkos نصب کردی؟؟؟
          آخه Atkos فقط برای Intel هستش شما چه طوری نصب کردی؟؟

نظر

اگه خواستید Properties سیستمو هم عکسشو میگیرم میزارم. ورژن 10.6.3 اون قابل نصب بود و لی فقط صداش سازگار نیست ولی خیلی عالی روی AMD کار میکنه البته گفتم سری جدید AMD Pheneom 2 هستش شاید از اون باشه

نظر

من پیشههاد می کنم که تو انجمن leohazard.com سخت افزار هات مثل مادر بورد - پردازنده - کارت گرافیک - صدا - lan رو بگو تو همون انجمن بهت میگن برای نصب SL 10.6.2 چه چیز هایی رو باید انتخاب کنی. اینجوری اصلا نیاز به جستجو نداری مگه اینکه پاسخی بهت داده نشه

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                اگه خواستید Properties سیستمو هم عکسشو میگیرم میزارم. ورژن 10.6.3 اون قابل نصب بود و لی فقط صداش سازگار نیست ولی خیلی عالی روی AMD کار میکنه البته گفتم سری جدید AMD Pheneom 2 هستش شاید از اون باشه
                cpu من هم اتفاقاً phenom2x4 955 هستش
                پس میتونم ttatosok رو نصب کنم، چند گیگ هستش؟ تو بازار اصلاً هست؟ (تهران نیستم)

اگر کسی امکانش رو داره چند تا عکس از مراحل سخت نصبش بذاره! باید با خود dvd بوت کرد؟ باید پارتیشن جدید ساخت؟

نظر

توی بخش آموزش هم تاپیک زیاد هست اما کدوم رو انجام بدم؟

نظر

نوشته اصلی توسط iPodtouch4g نمایش پست ها
                    سلام

من هیچی از مک و نحوه ی نصب کردنش نمیدونم! اینو میدونم فقط که باید idenb یا یه چی دیگه نصب کنم و ttaksok رو نمیشه ،
                    من cpu amd دارم
                    رم 4گیگ
                    رو ویندوز هیچ کمبودی ندارم

اصلاً هیچی سر در نمیارم ، خیلی هم از خراب شدن boot ترس دارم، درست کردنش دردسره! با easybcd هم اگه بشه dualboot کرد باز نمیدونم چطوری ،من به زور xp و 7 رو کنار هم قبلا نصب کرده بودم

باید چه برنامه ای رو نصب کنم؟ حجمش کمه؟ یا چند گیگ هست و باید بخرمش؟
                    چطوری نصبش کنم خودش بوت داره یا از طریق ویندوز؟!
                    شنیدم costomizing داره!! نمدانم چیست

خلاصه هیچی از مک نمیدونم ، فقط یه دفعه یه جایی دستکاپش رو دیدم خیلی خوشگل بودش
                    من هم بلد نیستم این که گریه نداره

نظر

صبر کنید ..
                    X