اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

روشن شدن مک بوک ایر بعد از اتصال شارژر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• روشن شدن مک بوک ایر بعد از اتصال شارژر

سلام.من یک مک بوک ایر 2013 خریدم . وقتی که لپ تاپ خاموشه و شارژر رو وصل میکنم چراغ اپل پشت لپ تاپ یک بار فلش مبزنه و دستگاه روشن میشه.میخواستم بدونم مشکل نرم افزاری هست یا سخت افزاری؟؟؟؟
    OS version: mavericks 10.9.1

نوشته اصلی توسط aminrajabi1367 نمایش پست ها
    سلام.من یک مک بوک ایر 2013 خریدم . وقتی که لپ تاپ خاموشه و شارژر رو وصل میکنم چراغ اپل پشت لپ تاپ یک بار فلش مبزنه و دستگاه روشن میشه.میخواستم بدونم مشکل نرم افزاری هست یا سخت افزاری؟؟؟؟
    OS version: mavericks 10.9.1
    يك بار Reset EFI بكنيد اگر مشكل برطرف نشد به دفتر سايت مراجعه كنيد
    تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

دوست عزیز من چون زیاد با مکینتاش کار نکردم اطلاعات زیادی ندارم. لطفا آموزش reset EFI رو بهم بگید.ممنون میشم.و میخواستم بدونم اگه ریست کنم نرم افزارهام پاک میشه؟؟

نظر

دوست عزیز من چون زیاد با مکینتاش کار نکردم اطلاعات زیادی ندارم. لطفا آموزش reset EFI رو بهم بگید.ممنون میشم.و میخواستم بدونم اگه ریست کنم نرم افزارهام پاک میشه؟؟

Shut down the computer.
        Locate the following keys on the keyboard: Command, Option, P, and R. You will need to hold these keys down simultaneously in step 4.
        Turn on the computer.
        Immediately press and hold the Command-Option-P-R keys. You must press this key combination before the gray screen appears.
        Continue holding the keys down until the computer restarts, and you hear the startup sound for the second time.

Release the keys.
        Resetting PRAM may change some system settings and preferences. Use System Preferences to restore your settings.
        خير هيچ چيزي پاك نميشه
        ویرایش توسط VIP : https://i-phone.ir/forums/member/8774-vip در ساعت 11-02-2014, 02:03 AM
        تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

با کمی جستجو هم پیدا می کردید

http://www.i-phone.ir/forums/thread84579.html

نظر

صبر کنید ..
          X