اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل نرمی حرکت ماوس در لئوپارد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل نرمی حرکت ماوس در لئوپارد

با سلام خدمت دوستان

من مدتهاست به دنبال روشی برای نرم کردن حرکت ماوس توی لئوپارد می گردم. در گذشته که کلا مشکلم این بود که واقعا سرعت ماوس (من سه تا موس دارم: یکی مایتی ماوس، یکی ماوس بیسیک مایکروسافت و یکی ماوس وایرلس جی کیوب) همواره کند بود و حالا با بعضی ابزار تونستم سرعتو به حد قابل قبولی برسونم. اما کماکان مشکل زمخت بودن حرکت ماوس برام حل نشده است به گونه ای که مثلا وقتی سرعت حرکت پوینترو بالا می برم یا خیلی زیاده یا خیلی کم و در عین حال انگار اینرسی بالایی داره واسه حرکت کردن. در مقایسه، خود تاچ بد دستگاهم (مک بوک پرو یونی بادی) به نسبت نرم تره. این موضوع باعث شده که با اینکه اغلب نرم افزارهامو توی مک هم دارم ولی بخاطر حوصله سربر بودن حرکت ماوس، کماکان از ویندوز و بوت کمپ استفاده کنم.

سوال من از دوستان اینه که آیا روشی سراغ دارین که حرکت ماوس رو اصطلاحا Smooth و نرم کنین (شبیه روال حرکت ماوس در ویندوز) و اصطلاحا Acceleration Curve مک او اس رو تغییر بده.
    سپاسگزارم

سلام
    من هم همين مشكل رو با مجيك موس دارم. جالب اينجاست كه در محيط ويندوز چنين مشكلي وجود نداره!

نظر

شما از توي system pref ميتونيد تنظيمات موس رو تغيير بديد اين كارو كرديد؟

نظر

من رفته بودم بخرم یارو برگشت گفت: "آقا خیلی موس ضعیفیه! کنده!" مارو پشیمون کرد.
        الان من پشیمونم! من می خواستم تو ویندوز باهاش کار کنم.

نظر

اره منم خسته کرده بود منم عوضش کردم خودش با این قیمت

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi_jgn نمایش پست ها
            شما از توي system pref ميتونيد تنظيمات موس رو تغيير بديد اين كارو كرديد؟
            دوست عزیز مشکل سر نرم نبودن حرکته وگرنه شتاب حرکت ماوس قابل تغییره (و با ابزارای جانبی بیشتر هم می شه)

نظر

سلام به همگی
              ببینید شما یکی از بهترین موس های دنیا رو دارید واسه حل این مشکلی هم که میگید دارید برید به این مسیر tracking رو به سمت fast ببرید
              system preference >> mouse

نظر

نوشته اصلی توسط vahid_hv نمایش پست ها
                سلام به همگی
                ببینید شما یکی از بهترین موس های دنیا رو دارید واسه حل این مشکلی هم که میگید دارید برید به این مسیر tracking رو به سمت fast ببرید
                system preference >> mouse

من تمام تنظيمات رو تغيير دادم.. بازم نرم نيست.

نظر

اقا فایده نداره درست نمیشه

نظر

شما برنامه mouse zoom رو نصب کنید و سرعت موس رو در اونجا ست کنید مشکل حل میشه

MouseZoom for Mac - Free software downloads and software reviews - CNET Download.com

نظر

صبر کنید ..
                    X