اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود فیلمی که در حال پخش شدنه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود فیلمی که در حال پخش شدنه

سلام دوستان . من اول که مک گرفتم توی سایت میرفتم و فیلمهایی که در حال پخش شدن بود مثل فیلمهای گوگل یا فیلمهای یوتویوپ و یاهو . وقتی که پخش میشد بالاش یه گزینه ای داشت که اتوماتیک فیلم رو تو حافظه نگه میداشت و اگه از فیلم آنلاین خوشت میومد میزدی و همونی که پخش شده بود رو برات ذخیره میکرد . ولی الان دیگه نیست . یادمه با real player downloader هم اینکارو میکرد . فکر کنم خود برنامه real player بود ولی هرکاری کردم یه چندوقتیه نیست . اگه کسه کمک کنه ممنون میشم . چون حوصله رفتن تو سوراخ سمبه های مک رو ندارم که یه فیلم دانلود کنم . مرسی
    ویرایش توسط iman_pouriman : https://i-phone.ir/forums/member/35872-iman_pouriman در ساعت 02-10-2012, 01:25 PM

عنوان تاپیکت اصلا با متن تاپیک هم خونی نداره بهتر بود بنویسی دانلود فیلم انلاین اینی که شما نوشتی انگار می خوای فیلم رو پرده سینما را دانلود کنی .

نظر

add-on مثل Download Youtube Videos and more with Freecorder 4 رو برای firefox دانلود کن.

- - - - - - - - - -

add-on مثل http://applian.com/freecorder4/download.php?src=FVD رو برای firefox دانلود کن.

نظر

وب بروزر من سافاریه و میخوام برنامه ای باشه که با همون کار کنه . چیزی به ذهنت میرسه که آدرسشو بزاری ؟

- - - - - - - - - -

وب بروزر من سافاریه و میخوام برنامه ای باشه که با همون کار کنه . چیزی به ذهنت میرسه که آدرسشو بزاری ؟

نظر

اخرین ورژن real player بگیر واسه من جواب میده

Tapatalk  !Pod

نظر

اخرین ورژن real player رو نصب کن(یا اگه نصبه،پاک کن و مجدد نصب کن.)

نظر

بهترین برنامه برای دانود از یو tuب نصب این add-on هست : YouTube downloader tool - Fastesttube! زیر هر فیلم لینک دانلودشو میذاره.
              " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
              TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

برنامه jakasta رو هم ميتونين استفاده كنيد

نظر

صبر کنید ..
                X