اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک برای نصب درایور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک برای نصب درایور

سلام به همگی
    من iAtkos S3 رو نصب کردم اما درایور گرافیک و network رو نصب نکردم الان اومدم نصب کنم خراب شد و دیگه بالا نیومد
    بچه ها کمکم کنید کدوم درایور رو نصب کنم 10.6.3

VGA : 7300 Gs/7200 Gs
    Nework card : realtek RTL8102E

خواهشا کمکم کنید خیلی به اینترنت نیاز دارم

نوشته اصلی توسط m-iphone نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من iAtkos S3 رو نصب کردم اما درایور گرافیک و network رو نصب نکردم الان اومدم نصب کنم خراب شد و دیگه بالا نیومد
    بچه ها کمکم کنید کدوم درایور رو نصب کنم 10.6.3

VGA : 7300 Gs/7200 Gs
    Nework card : realtek RTL8102E

خواهشا کمکم کنید خیلی به اینترنت نیاز دارم
    اگه قبلا اکتوس نصب کردی و درایوراتم اینستال کردی همونا رو نصب کن . بعد شما kext یا dmgدرایور واسه گرافیک و شبکه رو جدا دارید یا در حین نصب اکتوس درایوراتو تیک میزنی ؟

نظر

اگه حین نصب از رو خود اکتوس درایور نصب کردی دوباره با دی وی دی اکتوس بوت کن و اون درایورایی رو که نصب کردی پاک کن . کارت تصویرتم قدیمیه بگرد دنبال گزینه legacy nvidia و nv kush و nv inject رو هم نصب کن در ضمن وقتی درایوری رو تیک میزنی اگه توضیحاتشو بخونی خیلی از مشکلاتو حل میکنه و یادت باشه بعد از پایان نصب ریستارت نکنی و با disk utility پرمیژن ها رو repair کنی
      ویرایش توسط amirsardari : https://i-phone.ir/forums/member/23846-amirsardari در ساعت 01-09-2010, 03:36 PM

نظر

عزیزان
        من درایور گرافیک رو NVinject و NVenabler رو نصب کردم درست شد .
        واسه شبکه هم RTL8100 SL رو نصب کردم
        شبکه رو شناخت اما وقتی کابل مودم رو وصل میکنم assigned ip میده ولی نارنجی رنگ

نظر

نوشته اصلی توسط m-iphone نمایش پست ها
          عزیزان
          من درایور گرافیک رو NVinject و NVenabler رو نصب کردم درست شد .
          واسه شبکه هم RTL8100 SL رو نصب کردم
          شبکه رو شناخت اما وقتی کابل مودم رو وصل میکنم assigned ip میده ولی نارنجی رنگ
          اینو تصب کن

RealTek RTL8102E-GR Drivers v.2.0.0 download for Mac OS 10.x

نظر

دوستان برای صدا چکار کنیم؟
            جایی هست که بشه درایور ها رو دانلود کنید؟

نظر

دوستان منم همین مشکلاتو دارم و هر جایی میگردم نمیتونم Kext گرافیکو صدامو پیدا کنم.
              کارت گرافیکم Nvidia geforce 310M 512Mb
              کارت صدام conexant CX20671 Smart Audio HD
              من هازارد 10.6.2 نصب کردم(تو تاپیک مشکلات مربوط به نصب هارازد هم گفتم که کسی کمکم نکرد )
              یه نکته دیگه اینکه دوستانی که براشون سوال پیش اومده بود که میشه هکینتاشو اپدیت کرد یا نه باید بگم که نمیشه من دیروز حدود 1گیگ برا اپدیت دانلود کردم ولی بعد نصب کرنل پنیک شدو دیگه بالا نیومد

نظر

ببخشید دوستان من یه هکینتاش universal نصب کردم و نه برنامه kexthelper ونه osx86 tool کار میکنن.
                کمکک !

نظر

آیا میشه موقع نصب مک بهش درایور کارت گرافیکم رو از روی هاردم بهش بدم؟گرافیک لپ تاپم ati 4650 هست.نمی دونم موقع نصب چی رو انتخاب کنم. گرافیک اینیبل رو که نباید تیک بزنم درسته؟

نظر

صبر کنید ..
                  X